מכבי חיפה VS מנצסטר יוניטד - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכבי חיפה VS מנצסטר יוניטד

xzibit

Recommended Posts

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כולכם טועים,

מקום שלישי מוביל לסיבוב השלישי שזה ה-1/16 גמר.

בקיצור, זה הסיבוב שהפועל ת"א תיהיה בו אם היא תעבור את לידס.

שימו לב מה שוב פעם כתבו באתר של Uefa:

40293_351X180.jpg

Yaniv Katan & Yakubu Ayegbeni (Maccabi Haifa FC)

Maccabi Haifa FC's Yaniv Katan & Yakubu Ayegbeni in UEFA Champions League action

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה טועה בגדול!

כל מי שמשחק במנצ'סטר הוא שחקן מצויין ועובדה שמנצ'סטר כן שלטה במשחק.

פשוט ההגנה של חיפה עשתה עבודה מצויינת והפעם את הכמה מצבים שהיו לנו ניצלנו כמו שצריך!

כל השחקנים ששיחקו היו בעלי יותר טוב מהשחקנים של חיפה ובעלי שליטה בכדור יותר טובה.

הקבוצה הזאת הייתה לוקחת אליפות בישראל בקלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה משחק!!!!

יניב קטן פשוט תותח!

ז'אוטאוטס הביא בעיטה ששום שוער לא יכול לעצור אותה!

ורוסו איזה שליטה בכדור!

אבל הבעיה שמכבי חיפה לא עלתה זה בגלל אווט הבן אדם לא יודע מתי צריך להישאר בשער ומתי לצאת לכדור ובגללו נכנסים שערים טיפשיים!

אבל עדיין מכבי חיפה ניצחה אותם על 0!

בהצלחה מחר להפועל תל אביב על לידס!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השוער שלהם לא אחראי לשום שער... גולים בלתי ניתנים לעצירה! מה אתה מזבל ת'שכל? אתה אוהד בית"ר/הפועל ת"א או משהו כזה???

מנצ'סטר לחצו והעבירו מסירות טוב מאוד כל המשחק, אתה ממש מדבר שטויות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא כזה משבית שמחה טוב, אבל מנצ'סטר לא חפשו נצחון, אכפת להם? עם 12 נקודות בגג הבית, הם עלו... אכפת להם אם חיפה עולים או מנצחים?.... לא. למרות שהיו כמה שחקנים טובים בהרכב, ההרכב של מנצ'סטר היה פשוט הרכב שבא להגיד 'אני מנסה שחקנים, אני יודע שאני אפסיד, לא נורא'. הגול הראשון היה 100 אחוז אשמת השוער, שעמד 5 מטר החוצה מדי, אבל כל הכבוד למכבי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שטויות,

למנצ'סטר לא היו יותר מ3 מסירות מדויקות ברצף.

המשחק שלהם סבל מחוסר אימון

והשוער שלהם היה אחראי לגול הראשון.

אתה ראית בכלל את המסירות של מנצסטר? מסירות מדוייקות כל הזמן של 20 מטר ממקום אחד לשני, אם לחיפה הייתה שליטה כזו בכדור כבר היו אומרים לפרגוסון שיתפטר.

מנצ'סטר שלטו (57% שליטה בכדור) אבל כמעט ולא הגיעו למצבים אמיתיים, חיפה הייתה בכושר מעולה ואם מוטיבציה גבוהה. ובקשר לשער הראשון, שטס לחיבורים, אני בספק אם רב השוערים היו מגיעים אליו אפילו. הכדור היה מסובב, התחיל מסוף הרחבה באמצע והסתובב לו לחיבורים בצד שמאל, מלך!

ובקשר לגול השני, אין לי מילים ;D אף שוער שבעולם לא היה מגיע לכזה טיל מדויק לקצה החיבורים, אף שוער!! שער המחזור בוודאי אם לא יותר.. ::)

רק חבל שהם לא עלו לשלב הבא באלופות, הם יכול לנצח את לברקוזן, רק עם משחק ראש איום ונורא (עד למשחק האחרון שבוא הוא היה פנתסטי) ועם שוער בינוני - זה לא קרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוואט גם במשחק הזה עשה כמה יציאות להרמות לא בטוחות ולא טובות אבל למזלו ההגנה של חיפה עשתה את שלה....

השער הראשון לא היה באשמת השוער.

זה בדיוק המיקום שהשוער אמור לעמוד בו כששחקן בועט ממרחק כזה כי ככה הרבה יותר קל לא לעצור כל כדור חוץ מאחד שמוקשת מעליו מה שלא קורה בדר"כ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב ששני השערים הראשונים היו בגלל השוער אלו בעיטות שאין מה לעשות לגביהן. בטלוויזיה זה לא נראה כך אבל הכדור טס במהירות עצומה. מהיר מידי בשביל בן אדם כדי להספיק להגיב ולקפוץ לעבר הכדור. מה גם שהוא היא בכלל בצד השני של השער והוא היה בטוח כמו כולם שהכדור הולך החוצה, מפני שהשערים האלו נדירים ביותר!

קצת גאווה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רק שהוא לא עמד במקום בגול הראשון, הוא גם יכל לעצור אותו.

והגול השלישי? עשה עבירה... באשמתו.

חברים.. צאו מהאופוריה.. ההייפ הזה נבנה מכמעט כלום. סיימנו במקום השלישי בבית ממוצע.

ניצחנו קבוצה מהדרג הראשון, אבל היא הביאה שחקנים שעד עכשיו היו מביאים לשחקנים האמיתיים לשתות מים.

הם באו בלי טיפה של אימון, פרגוסון ישב ולעס מסטיק כל השבוע.

ולבחור ששאל אם אני אוהד ביתר או משהו, שים לב שכתבתי כאן בגוף ראשון רבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רק שהוא לא עמד במקום בגול הראשון, הוא גם יכל לעצור אותו.

והגול השלישי? עשה עבירה... באשמתו.

חברים.. צאו מהאופוריה.. ההייפ הזה נבנה מכמעט כלום. סיימנו במקום השלישי בבית ממוצע.

ניצחנו קבוצה מהדרג הראשון, אבל היא הביאה שחקנים שעד עכשיו היו מביאים לשחקנים האמיתיים לשתות מים.

הם באו בלי טיפה של אימון, פרגוסון ישב ולעס מסטיק כל השבוע.

ולבחור ששאל אם אני אוהד ביתר או משהו, שים לב שכתבתי כאן בגוף ראשון רבים.

אולי מספיק? חיפה עשתה דבר גדול באמת. וכפי ששום אמר, אם השחקנים האלה ביונייטד אז הם חייבים להיות שחקנים טובים.

אתמול שיחקו שתי קבוצות טובות, וזאת שידעה להבקיע יותר טוב, ניצחה.

וקיבלנו בית אחד מהקשים ביותר על מה אתה מדבר? ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...