סקר: צורב די וי די: LG, NEC, או Pioneer? - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר: צורב די וי די: LG, NEC, או Pioneer?

Mr_SnaKe

דנו רבות בפורום זה על שלושת הצורבים המובילים של החברות, הH10 של LG, ה3550 של NEC, והDVR 111d של Pion  

1318 הצבעות

1. 1. דנו רבות בפורום זה על שלושת הצורבים המובילים של החברות, הH10 של LG, ה3550 של NEC, והDVR 111d של Pion

• ?NEC 3550A DVD±RW x16, DL x8?
    • ?LG DVD±RW GSA-H10A x16 DL x8?
    • ?PIONEER DVR-111D DVD±RW?

Recommended Posts

סקר מיותר, כל אחד בעל חצי מח היה הולך על פיוניר (ועוד עכשיו לאחר סקר הצורבים הדפוקים של NEC).

לפי דעתי לכל צורב יתרונות וחסרונות משלו ואי אפשר לקבוע חד משמעית מי "המלך" צריך רק לבחור את זה שחסרונותיו לא מפריעים לך ויתרונותיו שימושיים ביותר בישבילך.למרות זאת הנק (בארץ לפחות) מסוכנים כרגע זה נכון.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחלק גדול של החנויות הפרש המחירים הוא 60 שקל. במפרטים תקציביים זה יכול לעשות הבדל. חוצמזה הפיוניר מגיע עם שנה אחריות בעוד ש מגיע בחלק לא קטן של המקומות עם שנתיים. בלי שום קשר, חלק לא קטן מהאנשים יעדיפו לחסוך את ה 60 שקל. זה לא שה לא יעשה עבודה טובה. ככה שזה לא כזה CLEAR CUT לטעמי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סקר מיותר, כל אחד בעל חצי מח היה הולך על פיוניר (ועוד עכשיו לאחר סקר הצורבים הדפוקים של NEC).

לדעתי הגעת למסקנה על צורבי הנק מהר מדי. בלי סקר דומה על פיוניר, התעלמות גמורה מהסקר הזה, שבו ל40% מהמצביעים היית בעיה עם הLG שלהם ובדיקה של אוכלוסיה מסוימת עם צורבים מדגמים מסוימים מאוד.

ולא, אני לא פאנבוי של נק בגלל שיש לי כונן שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאתה רואה, התוצאות בכלל לא חד משמעיות לכיוון פיוניר, ובגלל זה עשיתי אותו....

לגבי האפשרות של NEC סתם עניין אותי אם משהו יצביע....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מתרגז, מתייאש... ואין לי וויכוח על הקטע של "הצורב הכי טוב" אין דבר כזה... אבל אני באמת לא אוהב שמתחילים להראות לי סקרים מסויימים שכולה 12 אנשים הצביעו שם

הרי בינינו, עזוב את הקטע של אחריות, אם הצורב יתקלקל לך אחרי שנה אתה פשוט תקנה צורב יותר טוב מאחר וטכנולוגיית צורבי משתפרת על בסיס כמעט שבועי... מי תקח בין שלושת אלו? הרי מכולם עדיף את פיוניר בכל מה שנוגע לצריבה וקריאה (ומי שקונה צורב רוצה לצרוב ובקטע הזה פיוניר הוא חזק).

שתבין, לי עדיין יש שני NECים והם פצצות לגבות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סערה בכוס תה.

סך הכל 200 ש"ח עם אחריות לשנתיים. לא טוב או שמחליפים (באחריות) או שזורקים. באמת שקשה לי להבין על מה כל הסערה הזו. זה בערך כמו לעשות סקר "מה מתקלקל יותר מהר פטרוזיליה או שמיר?".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...