האם כדאי לי למצות את היכולת של הX800GTO2 שלי שלא עבר OC - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם כדאי לי למצות את היכולת של הX800GTO2 שלי שלא עבר OC

compman112

Recommended Posts

מפרט המחשב שלי:

AMD 64 3000 Venice Socket 939 E6 BOX

sapphire X800GTO2 256MB

TT BigTyphoon

Sunbeam Transformer BLACK

WD 250X2 7200PM

DFI ultra-D

Thermaltake 430W XP550 NP

SONY RW DW-D23A

1024MB

רמקולים: Z-640 של לוג'יטק

מקלדת: בקרוב Elite של לוגי'טק

עכבר: MX 518 של לוג'טק

מסך: LCD CT-720D 19'

עכשיו השאלה שלי היא: אני מאוד רוצה שהמחשב שלי יפעיל משחקים בצורה הכי טובה שיכולה להיות, כולל חדשים שיגיעו,

קניתי את הכרטיס מסך כי אפשר לפתוח אותו לכרטיס מסל יותר טוב, מה שאני מפחד לעשות כי הוא עלול להשרף כי בחייפ לא עשיתי את זה, בואו נגיד ואני מצליח, מה זה נותן לי? במשחקים אני אראה יותר טוב? או מה?

מעבד, גם, קראתי שאפשר להגיע איתו רחוק, אבל בתור אחד שלא עשה בחיים אני לא בטוח שאני אצליח כלכך טוב, אם כן מה זה יתן לי? החיים שלו גם יהיו ירדו.

מה אני יכול לשפר במחשב (כל המחשב נקנה לפי 8 חודשים בערך) בשביל שמשחקים יעבדו לי כמו שגיימר רוצה, ובכלל שיראו חלומי.

חוץ מלקנות כרטיס מסך שעולה כמו מכונית או משו דומה.

תנו לי הצעות לשיפור.

תודה מראש.

compman112

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה קשורה לפורום

לא רק, אלא גם אולי אפשר לקנוצת משהו? שלא נכנס לרשימה שלי עכשיו אבל בשביל שאני אדע, אני חושב שזה קשור גם לפה וגם לפורום אוברקלוקינג

חבל לקנות חדש

תעשה oc עד הסוף או כמעט עד הסוף למעבד שלך(זה מקצר את החיים אבל גם ככה זה יוכל להחזיק עם oc יותר מ-60 שנה)

תעשה גם לכרטיס מסך

וגם לזיכרון

תשובה מאוד רדודה, אני חייב הסבר למה כדאי, מה זה יתן לי וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשאל אז בפורום תצוגה וגרפיקה האם זה ייתן ביצועים האוברקלוקינג לכרטיס שלך

ואותו דבר לגבי הזיכרון רק בפורום לוחות אם וזיכרונות

תעשה בכל מקרה אובר למעבדג שלך

לחבר שלי יש אותו מעבד ועכשיו הוא מתכנן לעשות לכל המחשב שלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אתן לך תשובה פשוטה:

אפשר ניתן ומומלץ להמהיר את הכרטיס הזה. יש לו את כל היכולות של X800XTPE, הוא פשוט מסורס מהמפעל, אבל בעיקרון מדובר באותה ליבה. תוספת הביצועים היא אדירה.

אחוז ההצלחה בפרוצדורה היא 100%.

אין לך שום סיבה לפחד.

אבל -

אין המקום של הת'רד הזה בפורום מפרטים, היות ופרט לכ. מסך אין מה לשפר במפרט שלך (אלא אם כן מתחשק לך להשתדרג ל3800+ X2 ולעבוד על כפול ליבה, אבל זה לא יתן לך במשחקים תוספת ביצועים גדולה מדי).

לכן -

מועבר לפורום .

אני מציע שתערוך את הכותרת שלו ל"האם כדאי לי למצות את היכולת של הX800GTO2 שלי שלא עבר OC". אני אומר לך מראש שהתשובה תהיה חיובית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרתי לך מה זה נותן בפירוש - תוספת אדירה לביצועים. זה נותן לכרטיס שלך יכולות של כרטיס X800XTPE. זה איזה 30% שיפור. זה אומר שתוכל להפעיל יותר פילטרים, ולשפר את איכות התמונה, או לשחק ברזולוציות יותר גבוהות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פילטרים, מה הכוונה?

קשה לפתוח?

הוא יתאמץ יותר?

אתה תוכל לעות את אותם ההגדרות גם עכשיו אבל אם תשים הגדרות גבוהות במשחקים כבדים אז המשחק יקרטע לך ( יזוז לאט עם איזה 10-20 FPS )

FPS = FRAME PER SECOND

ואחרי שתעשה OC ( OVER CLOCK הכרטיס שלך יוכל לרוץ באותם ההגדרות עם 30 FPS שזה יותר מהר . ( זאת רק דוגמא, בכל משחק תקבל FPS שונה והבדלים שונים לפני ואחרי ה OC )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...