נסראללה : יש לנו יותר מ-20 אלף טילים - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נסראללה : יש לנו יותר מ-20 אלף טילים

zorgi

Recommended Posts

לראשונה מאז סוף המלחמה הופיע מזכ"ל חיזבאללה, חסן נסראללה, בפומבי בעצרת ברובע דחייה בביירות.

הוא הופיע בפני מאות אלפי אנשים ונשא את נאום הניצחון שלו.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3307104,00.html

מה אתם אומרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהוא מנצל את המוניטין שלו כדובר אמת בנוסף לכך שהוא יודע שאי אפשר יהיה לאמת את דבריו כדי לשקר. אני לא מאמין שיש להם 20,000 טילים, למורות שזה אפשרי. סוריה ואיראן יכולות לגרום לכך שמחר יהיו להם 100,000 טילים, יש להם את התקציב לייצר כמות כזאת. המלחמה שלנו לא נגד החיזבאללה, היא נגד איראן וסוריה. את החיזבאללה תמיד נוכל לנצח, והוא לא יוכל לעולם לנצח אותנו (רק להבהיר, ניצחון של אויב עלינו שווה לכך שהוא יכבוש שטחים מהמדינה או את כולה ושהאבידות שלנו יהיו כבדים משלו). החיזבאללה הוא אירגון טרור קטן שמקסימום יכול להציק לנו, זה לא איום כמו איראן וסוריה, ולכן זה לא מדאיג מדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל שלא התנקשו בבן *** הזה! כבר היו צריכים להעיף את כל שאר האנשים שם באותה ההזדמנות.

אני חושב שהוא מנצל את המוניטין שלו כדובר אמת בנוסף לכך שהוא יודע שאי אפשר יהיה לאמת את דבריו כדי לשקר. אני לא מאמין שיש להם 20,000 טילים, למורות שזה אפשרי. סוריה ואיראן יכולות לגרום לכך שמחר יהיו להם 100,000 טילים, יש להם את התקציב לייצר כמות כזאת. המלחמה שלנו לא נגד החיזבאללה, היא נגד איראן וסוריה. את החיזבאללה תמיד נוכל לנצח, והוא לא יוכל לעולם לנצח אותנו (רק להבהיר, ניצחון של אויב עלינו שווה לכך שהוא יכבוש שטחים מהמדינה או את כולה ושהאבידות שלנו יהיו כבדים משלו). החיזבאללה הוא אירגון טרור קטן שמקסימום יכול להציק לנו, זה לא איום כמו איראן וסוריה, ולכן זה לא מדאיג מדי.

גם אירן וסוריה לעולם לא יצליחו לכבוש לנו שטחים. Not now, not ever. בניגוד לאירן וסוריה, לנסראללה יש קצת ביצים. אני לא חושב שהמצב הנוכחי, עד כמה שהוא נפיץ, עלול להתדרדר למלחמה.

ד"א, Don't fear a man with an arsenal of bombs, fear a man who only wants one.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוריה ואיראן כן, מכיוון שהן מדינות עם צבא. ו-Not now, not ever זה סה"כ סיסמה. אתה לא יודע איך ייראה העולם עוד 50 שנה אפילו, אז לקבוע שלעד הן לא יצליחו זה לא נכון. אבל זה טוב בתור תעמולת בחירות או סיסמה לעידוד המורל. זה שהן חלשות מישראל אולי זה נכון, אבל גם שאנחנו ניצחנו במלחמת השחרור היינו חלשים מהם. יכולה להיות גם מלחמה של כמה מדינות ביחד נגדנו מן הסתם. למשל צבא איראן, צבא סוריה, צבא לבנון, אל קעידה, החיזבאללה ואירגוני הטרור הפלשתינאים (החמאס, הפתח, הג'יאהד האיסלמי, גדודי חללי אל אקצה וכו') vs - אולי רוב הסיכויים שננצח. אולי. וגם אם כן - זה רק רוב הסיכויים.

ואל תשכח, אין ליהודים אי.קיו יותר גבוה מלערבים, אלוהים לא באמת שומר עלינו וקונה לנו טנקים, ובמציאות אין תמיד צדק ולא תמיד הטוב או הצודק מנצח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החיזבאללה - זה איראן וסוריה... למה אתם עושים את ההפרדה הזאת.

זה הכוח הקדמי של איראן נגד . ואיראן וסוריה הם שמציידים אותו ומנהלים אותו.

החיזבאללה הוא אירגון שכיר... כל פעיל שם מקבל משכורת יפה.

האמל"ח שלהם סורי ואיראני, האימונים איראנים...

הארגון הזה לא משרת שום מטרה לבנונית בכלל.

איך שאני מבין את המציאות - האירגון הזה כפי שהוא היום הוקם כדי להיות הכוח הרתעתי של איראן בלבנון.

כדי ליצור מאזן אימה שימנע תקיפה עליה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...