התיעצות בקשר לטמפ של AXP2100 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התיעצות בקשר לטמפ של AXP2100

ido

Recommended Posts

רכשתי AthlonXP 2100 אשר רץ עם מאוורר Zalman CNP6000-cu.

(לעצלנים במיניכם: http://www.zalman.co.kr/english/product/cnps6000Cu.htm)

כמו כן יש לי blueorb על הגשר הצפוני, והלוח הינו A7M266.

בכל אופן, אמנם עכשיו קר בחוץ - כ 21 מעלות, מהירות המאוורר מוגדרת על כ 1800 סל"ד - משהו באמצע בין 1600-2500 בשביל לשמור על השקט של המאוורר.

תחת עומס עם פריימ 95 רץ כמה שעות

טמפ' הגשר היא 36 מעלות

וטמפ' המעבד הינה 64 מעלות

בלי עומס הטמפ הגשר עומדת על כ 34 מעלות

וטמפ המעבד על כ 58 מעלות.

האם לדעתכם זה מספיק סביר ?

בעקרון השתמשתי ב AS3 על המעבד, אבל לא הורדתי מספיק טוב את הגריס הטרמי שנמרח שם לפניכן (לא, זה לא אני עשיתי את הטעות הזאת), אז אולי אוכל לגדר עוד מעלה וחצי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעקרון אין בעיה עם הטמפ הזה - זה בגבולות הפעולה התקינים , כמובן שיכול להיות יותר טוב עם 50 מעלות בעומס ו 45 לא בעומס .

אני מקווה שברור לך שבטמפ כאלה - אסור לך בתכלית האיסור לעשות אובר קלוק !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מארז קומפיוקייס C1A9 עם מאוורר אחד 120 מאחורנית..

תכלס למה שאני אעשה עם המעבד רץ ב 1733 מגה"צ שכל מה שעושים עם המחשב הזה זה גולשים בנט פה ושם ושומעים אמפי3ים :P

מה כן בקרוב אני מקווה לארגן את המשלוח של מאווררי PAPST ואז אני אוסיף איזה 1 או שניים שיורידו את הטמפ'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

obviously you got a palamino (0.18) =\ so did I =[. heats up like hell and almost completly unoverclockable (except for the 1600+). go to the store and ask them if they're willing to replace the CPU to the "new" (thoroughbred A - 0.13), they'll say no, offer 50 NIS they should agree (there's no price difference between the two, and the only way to tell the difference is by size, you can also check using some program such as CPU-Z, but requires the computer to be on). the new CPU should be very cool and highly overclockable.

core sizes by type

this file is from tom's hardware, if you can't see the gif go here

animation.gif

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בצהרי היום תחת עומס עם פריימ 95 רץ כמה שעות

----------

טמפ' הגשר היא 39 מעלות

וטמפ' המעבד הינה 68 מעלות

בלי עומס הטמפ הגשר עומדת על כ 35 מעלות

וטמפ המעבד על כ 59 מעלות.

אנוייז, יש לי פה לידי את המעבד הקודם AthlonXP1700 AGOIA

AX1700DMT3C

0227MPM

בעקרון אני גם כך לא משתמש באוברקלוקינג, שווה לשמור את הקודם במקום ה AXP2100 ? (על אחד מהם אני חייב לוותר)

סתם לא אוהב את הקטע של הטמפ' הזאת. זה לא מוצא חן בעיני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מקווה שזה ברור לך שאם המאוורר שלך המעבד זורק עליו אוויר חם, זה לא עוזר במיוחד.

יש לשתינו את אותו המארז, והדבר הראשון שאני עשיתי כשקיבלתי אותו זה לחבר מאוורר 80 מ"מ מקדימה. (לקח לי הרבה זמן לחשוב איך להחזיק אותו בתוך התושב של ה120 מ"מ, אם יש לך לגו זו לא בעיה. 2 חתיכות לגו למעטה, 2 חתיכות לגו למעלה והמאוורר יציב).

כמובן שאם יש לך מאוורר 120 מ"מ פנוי זה יהייה הרבה יותר טוב.

אם בכלל אין לך מאוורר בביתך, תעביר מהר את ה120 מ"מ קשימה, להכניס אוויר (לפי דעתי יותר חשוב..)

אם תסדר מאוורר שיכניס אוויר ויוציא אוויר הטמפ' של המעבד תרד כבערך 5 מעלות (אוויר קריר במארז..)

דבר שני, Volcano יסדר את הבעיה (7/7/6/9+ איזה שאתה רוצה, העיקר שלא יהייה את המאוורר המעפן הזה למעלה שלא יעשה כלום).

אמממ..משחקה טרמית טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לעניות דעתי הקובעת 68 מעלות זה גבוה

לא בעייתי אבל גבוה.

רצוי לבדוק זרימת אויר במארז, וכמו כן תשקול החלפה של ההיטסינק והמאוורר...

אני בכלל לא אוהב את ההיטסינק הזה, חלש מדיי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...