איפה אתם ממליצים לי לפתוח חשבון דואר אלקטרוני חינם? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איפה אתם ממליצים לי לפתוח חשבון דואר אלקטרוני חינם?

mic

Recommended Posts

hotpop.com נותנים POP3 חינם וכמעט לא מציקים לך בכלל (אני מקבל מהם אימייל פרסומי פעם בשבוע בערך...).

מי רוצה לעבוד עם POP3 כשבאותו מחיר (חינם...) אפשר לקבל חשבון IMAP? ???

מעבר לזה, יש לחשבון החינם של Fastmail עוד יתרונות על החשבון המקביל של Hotpop בינהם: משיכת הודעות מחשבונות אחרים (POP והוטמייל); זמן ארוך יותר של חוסר-פעילות עד סגירת החשבון; אין מגבלה על גודל ה-attachments (בניגוד ל-Hotpop שמגבילים ל-500K).

כמובן שהפיצ'רים הבאמת ייחודיים שמורים לחשבונות בתשלום, אבל לא נראה לי שיש הרבה משתמשים בפורום הזה שמסוגלים להביא את עצמם לשלם על אימייל...

Prog.

כל הפיצ'רים שציינת נחמדים מאוד, אבל כמה מהם באמת אפשר לממש עם הגבלת ה-40 מגה תעבורה בחודש? רוב הפיצ'רים (שאני באופן אישי לא צריך אף אחד מהם...) צורכים כולם עוד תעבורה... בשביל מה הם נותנים 10 מגה אם הם מגבילים אותי ב-40 מגה תעבורה בחודש?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הפיצ'רים שציינת נחמדים מאוד, אבל כמה מהם באמת אפשר לממש עם הגבלת ה-40 מגה תעבורה בחודש? רוב הפיצ'רים (שאני באופן אישי לא צריך אף אחד מהם...) צורכים כולם עוד תעבורה... בשביל מה הם נותנים 10 מגה אחסון אם הם מגבילים אותי ב-40 מגה תעבורה בחודש?!

אני מציע שתקרא את זה.

מעבר לכך, אני משתמש מאוד פעיל באימייל שלי ואני לא עובר את ה-10 מגה תעבורה לחודש (מתוך 200 מגה שהחשבון שלי מאפשר).

אבל אין ספק שאם אימייל מיועד בעינך להעברה יומיומית של סרטי ווידאו, אז חשבון החינם של Fastmail הוא לא בשבילך.

Prog.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...