איפה אתם ממליצים לי לפתוח חשבון דואר אלקטרוני חינם? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איפה אתם ממליצים לי לפתוח חשבון דואר אלקטרוני חינם?

mic

Recommended Posts

Fastmail.fm ללא ספק.

יש לי שם חשבון בתשלום (20$ לשנה), אבל גם חשבון החינם שהם מציעים הוא פשוט מעולה. הנה מספר יתרונות:

* אפשרות גישה גם מה-Web (דרך הדפדפן) וגם מתוכנות דואר כמו Outlook, Eudora ומוזילה.

* תמיכה בפרוטוקול IMAP שעולה בכמה רמות על פרוטוקול POP3 הפרימיטיבי.

* 10MB שטח אחסון

* אפשרות משיכת אימיילים מחשבונות Hotmail ומחשבונות POP

* אפשרות קינפוג לשדה ה-From של האימייל (אפשר בקלות לשלוח אימייל שנראה כאילו נשלח מ-billgates@microsoft.com או מכל כתובת פיקטיבית אחרת)

* אנטי ווירוס

יש להם מסלול עם תשלום חד פעמי של 15$ שנותן בנוסף להנ"ל גם:

* תיבת דואר נקיה מפרסומות ואימיילים ללא taglines (לא שנתקלתי בפרסומות כלשהן במסלול החינם, בימים שהשתמשתי בו)

* Alias (שם נרדף דינמי לחשבון האימייל). מדובר בפתרון מעולה נגד ספאם, אפשר לתת ללא חשש את הכתובת הנוספת לכל מי שרוצים, ולשנות אותה בכל זמן נתון ברגע שמתחיל להגיע אליה דואר זבל.

אפשר גם להפעיל אותה מחדש אם יש צורך (למשל בבקשת שחזור סיסמה באתר בו נרשמתם עם הכתובת הנרדפת).

* 16MB שטח אחסון

במסלול שאני בחרתי (Full Member) ישנם עוד כמה פיצ'רים מעולים:

* הגנה נוספת מפני דואר זבל בעזרת SpamAssassin (על שרת הדואר שלהם)

* 50MB שטח אחסון

* 20MB שטח לאחסון קבצים ולאתר

* תמיכה ב-POP3 בנוסף ל-IMAP (מיותר, IMAP כאמור חזק בהרבה)

* Aliases נוספים עם אפשרויות הגדרה גמישות יותר (כל username פנוי מתוך רשימה של כמה עשרות דומיינים, כולל sent.com)

דוגמא ל-Alias כזה (שכבר לא פעיל אצלי) היה spam_your_heart_out@sent.com

הכתובת החדשה לא שונה בהרבה, אבל כל הספאמרים שקיבלו את הכתובת הישנה לא יכולים להגיע אליה 8)

זאת אגב רשימת תכונות חלקית מאוד, את הפרטים המלאים אפשר למצוא כאן.

יש גם מסלול יקר יותר ב-40$ לשנה, אבל היתרונות שלו זניחים בעיני (עריכה: כבר לא זניחים... עברתי לחשבון הזה ואני מאוד מרוצה - 150MB למייל, עוד 150MB לאתר, ועוד צ'ופרים אחרים).

אחרי שמתרגלים לשירות כזה, אי אפשר לחזור אחורה :smoke:

Prog.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

hotpop.com נותנים POP3 חינם וכמעט לא מציקים לך בכלל (אני מקבל מהם אימייל פרסומי פעם בשבוע בערך...).

מי רוצה לעבוד עם POP3 כשבאותו מחיר (חינם...) אפשר לקבל חשבון IMAP? ???

מעבר לזה, יש לחשבון החינם של Fastmail עוד יתרונות על החשבון המקביל של Hotpop בינהם: משיכת הודעות מחשבונות אחרים (POP והוטמייל); זמן ארוך יותר של חוסר-פעילות עד סגירת החשבון; אין מגבלה על גודל ה-attachments (בניגוד ל-Hotpop שמגבילים ל-500K).

כמובן שהפיצ'רים הבאמת ייחודיים שמורים לחשבונות בתשלום, אבל לא נראה לי שיש הרבה משתמשים בפורום הזה שמסוגלים להביא את עצמם לשלם על אימייל...

Prog.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...