פרטים חדשים על ה G80!! עדכון עמ 3 - עמוד 4 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרטים חדשים על ה G80!! עדכון עמ 3

lmlm

Recommended Posts

GPU הרבה יותר מסובכים ומורכבים מאשר , ולכן קשה יותר למזער אותם, זאת כמעט התאבדות מצד שני החברות לנסות ולייצר את הR600 וG80 בפחות מ80NM בייצור ראשוני ולא בספינאופים כמו הR680 וG81 (כמובן שאני משער את השמות, אבל אתם יכולים להבין).

המפרט של הG80 באמת נראה מרשים מאוד מאוד, באמת לא היה צריך לזלזל בו (לא שמישהו פה זילזל), ולבסוף כן הכניסו את הארכיטקטורת הUnified Shaders! אם הR600 אכן יהיה חזק יותר אז אני לא יכול לדמיין איזה עוצמה גראפית תהיה לו.

אני אישית הייתי מעדיף לראות ביצועים נחותים יותר לטובת כרטיסים הרבה יותר קרירים, שצורכים פחות חשמל ואולי אפילו עם PCB קטן יותר מאשר מפלצות לוהטות רעבות לוואטים :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

GPU הרבה יותר מסובכים ומורכבים מאשר , ולכן קשה יותר למזער אותם, זאת כמעט התאבדות מצד שני החברות לנסות ולייצר את הR600 וG80 בפחות מ80NM בייצור ראשוני ולא בספינאופים כמו הR680 וG81 (כמובן שאני משער את השמות, אבל אתם יכולים להבין).

המפרט של הG80 באמת נראה מרשים מאוד מאוד, באמת לא היה צריך לזלזל בו (לא שמישהו פה זילזל), ולבסוף כן הכניסו את הארכיטקטורת הUnified Shaders! אם הR600 אכן יהיה חזק יותר אז אני לא יכול לדמיין איזה עוצמה גראפית תהיה לו.

אני אישית הייתי מעדיף לראות ביצועים נחותים יותר לטובת כרטיסים הרבה יותר קרירים, שצורכים פחות חשמל ואולי אפילו עם PCB קטן יותר מאשר מפלצות לוהטות רעבות לוואטים :P

המפרט שפורסם מאוד מבלבל, מצד אחד, הוא נשמע נכון מסיבה אחת פשוטה, חלק ממנו הוא פשוט ספין מכירתי שלא קשור למפרט טכני מה שמראה אוטנטיות של מסמך, כמו זה:

Much more efficient than traditional architecture

כאלו דברים רושמים רק במצגות רישמיות של החברה לעיתונאים.

מצד שני, ציינה בפרוש שהם לא הולכים UNIFIED SHADER בדור הזה.

קשה להחליט, אם הייתי צריך להמר, הייתי אומר שזה מפרט אמיתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Unified Shaders אלו יחידות אוטונמיות כגון ה-ALU'S ROP'S וכדומה שמהן מורכבים הצינורות עיבוד כמוש אנחנו מכירים אותם היום.

מה שהם עשו זה פשוט פירקו את הצינורות לגורמים וזהו, ככה המידע ניגש לכל יחידה בנפרד ולא צריך לחכות או לעבוד מספר פעמים באותה צינורית עיבוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...