פרטים חדשים על ה G80!! עדכון עמ 3 - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרטים חדשים על ה G80!! עדכון עמ 3

lmlm

Recommended Posts

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

למה אתה חושב כך?

סורי שלקח לי יום וחצי לענות...

בכל מקרה, התכוונתי שAMD "ישאילו" ל-ATI (שזה הרי היום) טכנולוגיות ייצור בליטוגרפיה מתקדמת שלהם, ולא מה שיש ל-ATI היום (באופן כללי הליטוגרפיה של חברות המעבדים מתקדמת יותר מזאת בכרטיסי המסך היום).

ולכן, הכרטיסים שלהם יהיו קרים יותר... כמובן, זאת סתם השערה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סורי שלקח לי יום וחצי לענות...

בכל מקרה, התכוונתי שAMD "ישאילו" ל-ATI (שזה הרי היום) טכנולוגיות ייצור בליטוגרפיה מתקדמת שלהם, ולא מה שיש ל-ATI היום (באופן כללי הליטוגרפיה של חברות המעבדים מתקדמת יותר מזאת בכרטיסי המסך היום).

ולכן, הכרטיסים שלהם יהיו קרים יותר... כמובן, זאת סתם השערה...

מעבד של כרטיס מסך ומעבד זה לא אותו דבר.... לא סתם קוראים לזה GPU וגם אם יקטינו הליבות עדין הם יעבדו אם volt גבוה כדי להגיע לביצועים מטורפים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AMD לא יכולה "להשאיל" לשATI תהליכי יצור, יש להם את הפאבים שלהם שעובדים מסביב לשעון וגם ככה בקושי מספיקים לייצר מעבדים של .

מישהוא יודע באיזה ליטוגרפיה מייוצר הצ'יפ הזה? (ד"א אין סיכוי שהוא צורך 200W, כן אני יודע שהייתה על זה כתבה רישמית, אבל עדיין, אין סיכוי).

שבב הוא עדיין פיסת סיליקון ואתה לא יכול להעביר בו כל זרם וכל מתח שאתה רוצה לצפות שהקירור יטפל בלהחזיק אותו בחיים, אני משאר שמדובר על 120-140

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AMD כ"כ בפיגור שהם משתמשים ב-TSMC(נראה לי זה הסדר אותיות של הר"ת) בשביל עזרה.

ATI גם משתמשים במפעלים האלה ואני לא חושב שזה ישתנה.

מה שכן זה של- יש יותר נסיון במזעור ליטוגראפיה אז אולי נראה את ה-R600 בתהליך מזעור של 65NM?

אגב ה-G80 יכול להיות גם ן 200W בכיף, אף אחד אל יודע איך הוא יראה או מה יהיה. מה שיש זה כמה נתונים יבשים מסכנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...