כמה בלונדיניות צריך כדי להחליף מעבד? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה בלונדיניות צריך כדי להחליף מעבד?

MilkMan

Recommended Posts

יאללה סתמו ,מה אתם יורדים על בלונדיניות , זה כמו שאתם לא מבינים בבגדים שומדבר ובמייקאפ ,איפור וכו' אז סתכלו בהתחלה על עצמכם לפני שאתם יורדים על מישהו . :kopfpatsch:

אותן המחשב מעניין כמו שאותכם העקבים שלהן .

^^^^^

עדיף להבין בבלונדיניות מאשר להבין באיך מחליפים מעבד.

אני מרחם על החנונים בסרט ולא על הבלונדיניות...

הבדיחה של החיים היא על חשבונם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

^^^^^

עדיף להבין בבלונדיניות מאשר להבין באיך מחליפים מעבד.

אני מרחם על החנונים בסרט ולא על הבלונדיניות...

הבדיחה של החיים היא על חשבונם.

מה הקשר

זה שאתה מגיב פה ואתה zone freak ממלמד אליך הרבה

ומראה את טיפשותך

ויש הבדל בין להבין איך מחליפים מעבד

לבין לדעת מה ההבדל בין מסך למחשב (AKA קופסא xD )

+

אתה הגבתה הכי הרבה ב"מעבדים, לוחות-אם וזכרונות"

אז תשמור את טיפשותך בליבך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר

זה שאתה מגיב פה ואתה zone freak ממלמד אליך הרבה

ומראה את טיפשותך

ויש הבדל בין להבין איך מחליפים מעבד

לבין לדעת מה ההבדל בין מסך למחשב (AKA קופסא xD )

+

אתה הגבתה הכי הרבה ב"מעבדים, לוחות-אם וזכרונות"

אז תשמור את טיפשותך בליבך

זה מוקדש לך iiB:

28kv1.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק, יש כל כך הרבה כאלה ולא קשור לבלונדינים\בלונדיניות :-X

בקשר לscofield, ככה זה כיתה ד'? :screwy:

כה ... אין מה לעשות , מה מקנא? רוצה לחזור לילדות ? היית מת .

בקשר לאלה שמתקשרים אליו , שמעתם פעם על דבר כזה "הסתלבטות" ?איזה אנשים מטומטמים קיימים בפורום הזה :kopfpatsch: ועוד יש להם אומץ לפתוח ת'פה על אנשים אחרים :lol: סתכלו על עצמכם !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאללה סתמו ,מה אתם יורדים על בלונדיניות , זה כמו שאתם לא מבינים בבגדים שומדבר ובמייקאפ ,איפור וכו' אז סתכלו בהתחלה על עצמכם לפני שאתם יורדים על מישהו . :kopfpatsch:

אותן המחשב מעניין כמו שאותכם העקבים שלהן .

ההבדל בינינו לבין הבלונדינית הזו הוא שאם היית מתעניין ומנסה קצת היית יכול ללמוד על בגדים ומייקאפ,

אחרי הכל אף אחד לא יודע לעשות ולהרכיב מחשב בחצי שעה מיום היולדו, אבל היא לא תצליח להבין מחשבים גם אם היא תנסה. היא שואלת שאלות וכשעונים לה היא לא מבינה מה אומרים לה.

וזה לא קשור לזה שהיא בלונדינית, יש אנשים טיפשים בעולם בלי קשר לדת גזע (צבע שיער) ומין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כולם יודעים שאתה טיפש, אה וכן צוחקים עליך לא איתך.

אני לא טיפש, כמו שאמרתי פתח מילון ותחפש את המילה "הסתלבטות" זה שיש לכם חוש הומור מעפן ולא מצחיק לא הופך אותי לטיפש .

דבר שני , תוכיח

דבר שלישי , קפוץ לי :xyxthumbs:

ומה אתה ביכלל נדחף ? מבוגר פדפויל אני בן 15 אל דבר איתי ביכלל מה אתה קשור? לך תשחק שחמט בשכונה .

וואו המנהל יתן לי אזהרה וירחיק אותי מהפורום , גם ככה אני הולך ..בהביי :xyxthumbs: מכיוון שזה פורום של חנונים משעוממים שלא יודעים ליצחוק .

לכו תרכיבו קונרו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה גדול ממני בשנה ואתה לא יודע לכתוב באנגלית?! :s07: :s07: :s07:

ולגבי ההליכה שלך מפה, ברוך שפתרנו.

חחח לפחות אני יודע לקרוא בעברית מה שאתם לא , אתה עיוור,דיסלקט, מתרומם ? או מה? חתיכת הומו טיפש בפעם המאה פתחו מילון ותחפשו את המילה להסתלבט" טיפש ואני בן 11 אז קפוץ לי אתה לא בן 12 היית מת להיות בן 12 חתיכת הומו בן 40

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לאלה שמתקשרים אליו , שמעתם פעם על דבר כזה "הסתלבטות" ?איזה אנשים מטומטמים קיימים בפורום הזה :kopfpatsch: ועוד יש להם אומץ לפתוח ת'פה על אנשים אחרים :lol: סתכלו על עצמכם !

אם אתה כל כך לא נהנה פה בפורום , ואתה מחפש איזה "חוש הומור " רציני אולי כדאי שתפסיק לכתוב פה , כי הפורום הזה זה המקום האחרון לריב עם אנשים אחרים, לפי כל התגובות שכתבת פה אתה נשמע לי כמו אחד שרוצה לריב בכוונה על מלחמות שלא משנה אם הם צודקות או לא, גם ככה לא יצא מהם כלום!

אתה פשוט רב עם אנשים אחרים בלי להשיג שום מטרה.

וואו המנהל יתן לי אזהרה וירחיק אותי מהפורום , גם ככה אני הולך ..בהביי :xyxthumbs: מכיוון שזה פורום של חנונים משעוממים שלא יודעים ליצחוק .

לכו תרכיבו קונרו .

לך כבר, לך מפה, אתה לא מוסיף כאן כלום חוץ מעצבים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...