אבודים - עונה 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אבודים - עונה 3

ofer1928

Recommended Posts

העונה השלישית של אבודים יוצאת ב4.10

מה אתם חושבים שיהיה בעונה השלישית של אבודים?

- אני אישית לא יודע מה יהיה וגם אין לי אפילו כיוון אבל בטח הם יגלו את כל הסוד של האי -

מה דעתכם יקרה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מצב שיגלו את הסוד של האי אם המפיקים מתכננים להגיע לעונה רביעית + סרט בסיום.

דעה אישית שלי על מה שהולך להיות בעונה 3 (לא ספוילרים- כי לא קראתי כאלה):

אני משער שעקב השבי של ג'ק, קייט, סוייר והארלי אנחנו הולכים לקבל פרקים בהם נראה איפה האחרים באמת נמצאים ונדע יותר מה מטרתם (בסה"כ יש 4 דמויות ראשיות בשבי וחייבים לספק "חומר טוב" לגבי מה שקורה איתן). אני משער שעכשיו נראה את הבת של דניאל רוסו- אלכס כדמות יותר מרכזית...

מצד שני חברתו לשעבר של דזמונד מתקרבת לגלות פרטים על האי בעקבות המדענים שגילו את התנועות האלקטרומגנטיות בפרק האחרון... אז הולך להיות מעניין כאן. משום מה יש לי הרגשה שאבא שלה קשור איכשהו לאי... אולי יש לו חלק בפרויקט דהארמה? תחשבו על זה- יש לו הרבה כסף והשפעה ומצד שני איך הם ידעו לחפש את דזמונד דווקא בציוד שקולט גלים אלקטרומגנטיים? (ואני בטוח שהם לא מחפשים אותו סתם כדי לראות מה שלומו).

לגבי מייקל ו-וולט אני משער ש"הנרי גייל" (המנהיג) כיוון אותם לא בהכרח ליציאה מהאזור, אלא לשטח שהציבו לו מארב. מנקודת מבט שלהם- לא הייתי מוותר על חקירת ילד כ"כ מיוחד כמו וולט. מי שלא זוכר אני מדבר על היכולות שלו כמו להופיע במקומות שהוא לא אמור להיות בהם- מול שאנון וסעיד. גם לגבי העניין עם הציפור- כשאמו והאבא המאמץ רואים את הציפור שמתנגשת בחלון ביתם ואבא אומר שקורים דברים מוזרים כשהוא לידו. להזכירכם בפרקי הסיום עברה ציפור מסתורית ירוקה מעל הראשים של הקבוצה שיצאה עם מייקל "להחזיר את וולט"...

סביר להניח שהקבוצה שנותרה באי לא תשב בידים מחובקות ותארגן קבוצת הצלה שתצא לחפש את האחרים. אני מניח שהם דווקא לא ימצאו אותם אלא יגלו צרות אחרות בדרך...

סעיד ג'ין וסאן יצליחו להיתקל עם האחרים לדעתי אבל לא להציל את החברים ויאלצו לחזור לקבוצה שנותרה באי על מנת לחזור מאורגנים...

טוב זה הכל, היה טוב לחלוק את זה עם מישהו ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מאמין שמייק ווולטר יכולים לצאת מהאי , כי נאמר באחד הפרקים שלא ניתן לצאת מהאי (אולי האלקטרו מגנטיות הזאת )

דבר אחד אני אגיד עונה שלישית לדעתי 80% תיהיה ממש ממש גרועה

ואולי אם הם יחזרו למסלול של העונה הראשונה זהאת תיהיה עונה מוצלחת

נקווה שכן :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מאמין שמייק ווולטר יכולים לצאת מהאי , כי נאמר באחד הפרקים שלא ניתן לצאת מהאי (אולי האלקטרו מגנטיות הזאת )

דבר אחד אני אגיד עונה שלישית לדעתי 80% תיהיה ממש ממש גרועה

ואולי אם הם יחזרו למסלול של העונה הראשונה זהאת תיהיה עונה מוצלחת

נקווה שכן :xyxthumbs:

סיבה אחת שלא ניתן לצאת מהאי היא שהמצפן תמיד יכוון אותך במעגלים בגלל האלקטרומגנטיות. ראינו בעונה הראשונה שהם הבינו שהמצפן לא יעיל וגם דזמונד אמר שהוא שט במעגלים כשהוא ניסה לעזוב את האי.

לדעתי שתי העונות היו מוצלחות מאוד. אני בטוח שמבחינתי עונה 3 תהיה אדירה בסה"כ כשג'יי ג'יי אברהמס הוא אחד מהמפיקים יכול להיות רק טוב (להזכירכם במאי משימה בלתי אפשרית 3).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את כל התמונות ראיתי כבר חוץ מהמפה, פשוט מדהים!

עדיין לא הבנתי את פשר התמונה של וולט על קרטון החלב. אמנם הארלי דמיין את הקטע הזה- כך שזה היה קטע מחלום שלו, אבל למה דווקא וולט על קרטון חלב כנעדר? בגלל שהוא באמת היה נעדר ונלקח ע"י האחרים ואז המוח של הארלי הציג את זה בצורה כזאת? ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...