Project BasiC - הפרויקט שלי - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Project BasiC - הפרויקט שלי

ranran

Recommended Posts

תקח את עניין החיתוך כמחמאה! עשית עבודה מצויינת בגימור ובשיוף וזה נראה מקצועי לגמרי.

בכלל עבודה מצויינת. אני אישית דווקא אוהב את הקתודה ככה. אבל זה אני. לשים אותה למטה\למעלה זה נדוש.

אולי אבל זה קצת מסוכן. לא יודע :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי ששאל כן דרמל איזה חברה לא יודע אבא שלי הביא לי עשיתי איתו

בקשר לקתודה מיקום נוכחי כרגע והוא יהיה סופי כאן הוא לא הכי נראה והוא מפיץ על הכל

hpim0718yx9.jpg

והכבלים זה כמה שאני יכול להכניס אין מקום יותר זה יחסי די מסודר הבעיה שיש יותר מידי (הרבה מאווררים 3HD 2 CD מחשב די מפוצץ...

hpim0719cb0.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב חברים בקשר לגריל כנראה שאני יכין הנה הדוגמא שלו:

1lj9.jpg

אני הכנתי את זה בפוטושופ

בקשר להכנה אבא שלי אמר לי שחבר שלו יכול להכין מפלדת אל חלד הוא נתן לי דוגמית של הפלדשה והיא אחלה

ולחבר שלו יש מכונה שתוכל לחתוך אז אני יעזר בה ויכין איתם

בקשר לעוד משהו שחשבתי כדאי לעשות מאוור עליון של שישים? זה יתן תועלת משמעותית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שזה עדיף על כלום, עבל הכי טוב שתשים מאוורר כמה שיותר גדול, בשביל השקט ובשביל הביצועים :xyxthumbs:

בקשר לגריל, אני הייתי מציע לך לעשות משהו יור מיוחד מאשר סמל ( בלי לזלזל, כן ), אם כבר אתה מעצב בעצמך את הגריל אז תעשה משהו שיש לו משמעות בשבילך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שזה עדיף על כלום, עבל הכי טוב שתשים מאוורר כמה שיותר גדול, בשביל השקט ובשביל הביצועים :xyxthumbs:

בקשר לגריל, אני הייתי מציע לך לעשות משהו יור מיוחד מאשר סמל ( בלי לזלזל, כן ), אם כבר אתה מעצב בעצמך את הגריל אז תעשה משהו שיש לו משמעות בשבילך.

אני לא רוצה משהו כבד כמו שראיתי בחנויות עם גולגולות או רובים וכו' משהו פשוט יפה כזה שישתדל להיות הכי פתוח שאפשר בשביל זרימת אויר טובה יותר.. זה הכי יפה שחשבתי עליו ובאמת לדעתי זה יפה הסכינים האלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מתכוון שתעשה משהו כמו של sunbeam, אני מתכוון שתעשה משהו בעל משמעות שקשור אליך בצורה כלשהיא.

לדוגמא, אני אוהב את הלהקה PINK-FLOYD, אז אם אני הייתי מכין גריל בצורה של המשולש עם הקשת של הסמל של אחד האלבומים שלהם.

אתה מבין? משהו בסגנון, אם יש לך כינוי אז תעשה אותו לדוגמא, או סדרה אהובה כמו LOST, לא סתם משהו שאין לו קשר אישי אליך ( ושוב, בלי לזלזל במה שעשיתה ), בקיצור משהו שיש לו קשר לוגי אליך ובעל משמעות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שאני רוצה לעודד אותך -לא לעשות מודינג.

אבל הגריל בליידס הזה קיים בחניות מחשבים בעלות של 30 שקלים, בנוסף הגימורים שלו מושלמים וזה בציפוי .

--

כמו שנאמר פה, אם אתה הולך להכין את הגריל בעצמך מ-0 שזה כמה שעות עבודה והשקעה, עדיף שתכין משהו שלא קיים בחניות ויש אותו בערך לכל מי שקונה מארז עם חלון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...