Project BasiC - הפרויקט שלי - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Project BasiC - הפרויקט שלי

ranran

Recommended Posts

טוב רציתי לעשות די בסיסי כי המארז שלי היה ממש משעמם ( CENTURION 1 )

אז לקחתי כל מיני רעיונות והוספתי מאווררים סידרתי קצת כבלים קתודה חלון ומאוורר על החלון

צביעה על הדלת העיקרון הוא כמה שפחות כסף להוציא והצלחתי לעמוד על זה די טוב 150 שקל (על כמה מאווררים הקתודה וכל החומרים)

בקיצור זה מה שיצא :

(אני לא עושה ממש יומן עם עידכונים כי כבר סיימתי הכל ואני מעדיף להציג עבודה בבת אחת)

hpim0715jk6.jpg

hpim0716ij3.jpg

המאוורר TT 120MM אולי זה לא נראה בתמונה אבל הוא UV כחול הוא לא רגיל שחור

מה אתם אומרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה מאוד :xyxthumbs:

הייתי מסדר עוד קצת את הכבלים ואת הקתודה תוריד לריצפה או לגג שתיהיה נסתרת..

למאוורר הייתי ממליץ על גריל..

זה בדיוק התכנונים שלי אחי..

עוד לסדר את הכבלים..(אתה לא יודע מה הלך שם בכלל קודם זה עוד נראה מסודר ממה שהיה קודם

גיל למאוורר אני גם מחפש אני לא מוצא בשום מקום ל120 באזור ת"א

והקתודה אם אני שם ברצפה חצי מהמחשב לא מואר אז העברתי אותה כרגע לצד יעני בפינה ליד המאוורר האחורי שמוציא אוויר ככה פחות רואים אותה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה החלון חתוך ככה?! זה אני עשיתי!!

וצודק לדעתי ככה הכי יפה וככה עושה הכי הרבה אור לכיוון של כל המארז

הנה המארז לפני (זה מהאתר הרשמי)

http://www.coolermaster.com/index.php?LT=english&Language_s=2&url_place=product&p_serial=CAC-T01&other_title=0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש ממש יפה!

יצא לך מצוין הכתובית, פשוט מדהים כמה יפה יצא לך ה-C וה-B, אני התרשמתי :xyxthumbs:

ואם יש לך מאוורר רגיש ל-UV, אז אני מציע לך לשים קתודת UV ;)

וראיתי ששמתה ספוג במארז? זה נכון? אם כן אז תראה נוספות שרואים אותו יותר בברור אם אתה יכול :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש ממש יפה!

יצא לך מצוין הכתובית, פשוט מדהים כמה יפה יצא לך ה-C וה-B, אני התרשמתי :xyxthumbs:

ואם יש לך מאוורר רגיש ל-UV, אז אני מציע לך לשים קתודת UV ;)

וראיתי ששמתה ספוג במארז? זה נכון? אם כן אז תראה נוספות שרואים אותו יותר בברור אם אתה יכול :)

זה בסדר הקתודה עצמה הרבה יותר זוהרת פשוט המצלמה שלי חרא והמאוורר בסדר הוא ניהיה זוהר כזה

הספוג למעטה שמתי פשוט שכל הכבלים שעוברים מהקדימה של המאר למעלה לא יגעו למטה פעם זה עשה קצר במחשב..מזל שעליתי על זה מהר.. זה פשוט חתיכת ספוג קיבלתי בקופסא של הלוח אם(זה כאילו שומר על הלוח אם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהה, חשבתי ששמתה את הספוג בשביל לאטום את הרעש :kopfpatsch:

בקשר למאוורר שזוהר ב-UV, זה יהיה לגמרי שונה וגם הרבה יותר יפה מלהאיר אותו בקתודה רגילה, אולי אתה חושב שזה כן מאיר אותו אבל זה רק בגלל שהוא שקוף, אבל זה יהיה הרבה יותר יפה שקתודת UV תאיר אותו ( או אפילו לדים קטנים )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי לגבי כולם מחר אני הולך לסדר כמה דברים אני הולך להחליף את המאוור הקדמי כי הוא לא הוחלף\נוקה מאז שקיבלתי את המחשב ולהוסיף עוד אחד

אני ישתדל לסדר עוד את החיווט ויראה עוד כמה באיכות יותר טובה של המארז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תישכך תגריל אח שלו :xyxthumbs:

אני לא שוכח אני פשוט לא מוצא מצאתי אחד בפנדה אבל אין לי איך להגיע והזמנה אם אני עושה יוצא לי 25+45 על ההזמנה יוצא 70 שקל לגריל לא מתאים לי אם יש לכם גרילם של 120 שראיתם באיזה חנות באזור ת"א חולון בת ים ראשלץ תגידו לי יהיה מעולה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא שוכח אני פשוט לא מוצא מצאתי אחד בפנדה אבל אין לי איך להגיע והזמנה אם אני עושה יוצא לי 25+45 על ההזמנה יוצא 70 שקל לגריל לא מתאים לי אם יש לכם גרילם של 120 שראיתם באיזה חנות באזור ת"א חולון בת ים ראשלץ תגידו לי יהיה מעולה

אתה יכול לקנות ב- www.zigzag2000.co.il וב- www.pccool.co.il גרילים יפים, והם יצאו לך משה וכמו 30 שקל כולל משלוח

עריכה:

התבלבלתי, המחיר הזה הוא לגרילים שטוחים של 80mm, אני מניח של-120mm זה יהיה יותר יקר ( ובכלל הדגם של ה-3D יהיה בכלל יקר יותר ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...