הממשלה כמשל קצר המתאר את מצבנו הגרוע - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הממשלה כמשל קצר המתאר את מצבנו הגרוע

Sting

Recommended Posts

אולי רמטכ"ל מחייל האוויר ינער את הירוקים ....

חבל שכולם לא ברמה של הרמטכל שלנו ... אדם ישר ואמיץ ... הוא לא יכסתח ...

ולהזכירך .. חיל האוויר היה החייל היחידי שהיה באמת מוכן למילחמה הזאת ..

תרשה לי לגחח, אדם ישר ואמיץ כן בטח, מה הבן אדם הזה מבין במלחמה? מה? בוא תסביר לי..

ולא, אתה כ"כ טועה כשאתה אומר שחיל האויר היה החיל היחידי שהיה מוכן מלחמה הזאת, אף אחד לא היה מוכן לזה, זה נפל על כולם כמו בום.

ומה זה השטות הזאת של לנער את הירוקים? פאקינג אין לך מושג על מה אתה מדבר.

אתה יודע מה?

נגיד שהחיל האויר היה החיל היחידי שהיה מוכן למלחמה הזאת, מה זה אשמתם של כל מז"י שאמרו להם שתוך שבוע הם נכנסים רגלי ללבנון?

צריכים לתכנן פעולות של לפחות חודש לפני(לפחות), אז במקרה הזה זה היה מצב חרום, אז ההאשמה על החיילים פה היא לא נכונה בגרוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ילד אחד שואל את אבא שלו:"אבא מה זה פוליטיקה"? האבא עונה לו "בוא אני אתן לך דוגמא מהבית,אני מפרנס את המשפחה, אני ההנהלה, אמא שלך מבזבזת את הכסף, היא הממשלה, העוזרת שלנו היא מעמד הפועלים,אתה זה העם ואח שלך הקטן זה העתיד, הבנת?" הילד "לא ממש אבל אחשוב על זה בלילה" בלילה הוא מתעורר מהבכי של אח שלו הקטן ורואה שהוא מלא בחרא הוא הולך לאמא שלו ורואה שלה לא אכפת הולך לעוזרת ורואה אותה במיטה עם אבא שלו אז הוא מחליט לטפל באח שלו לבד. בבוקר הוא אומר לאבא שלו אבא הבנתי מה זה פוליטיקה בזמן שלממשלה לא אכפת מהעם, ההנהלה דופקת את המעמד הפועלים,והעתיד מלא בחרא.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...