התייעצות לגבי הרכבת מאורר לכ"מ - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התייעצות לגבי הרכבת מאורר לכ"מ

Rhx

Recommended Posts

שלום,

אז ככה, ברצוני להרכיב מאורר שיזרוק אויר על הליבה של הכרטיס מסך, עכשיו אני יודע שאפשר להשתמש באחד מחריצני הPCI, אך צריך פח ברזל PCI מיוחד אם אינני טועה ואין לי ממש איך להשיג אותו..

יש רעיונות אולי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך שום "פח ברזל PCI מיוחד".

זה כיסוי ברקט סטנדרטי שמגיע עם רוב המארזים, ואפשר לתלוש גם מכרטיס PCI ישן שלא בשימוש (תעבור בין השכנים בטוח תמצא כמה כרטיסים שלא בשימוש).

אתה מיישר אותו (במקום שיכסה את הפתח, שיעמוד במקביל לדלת המארז, ואליו אתה מחבר מאורר (מספיק אזיקונים).

אין פתרון יותר זול ומועיל מזה, מעבר לזה זה רק לקנות היטסינק חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתחת לכרטיס מסך, יש לך הרבה פתחים אחורה, בכל אחד מהם או שיש כרטיס או שיש "מכסה", שמוברג בדר"כ ע"י ברגים (יש עם תופסן פלסטיק).

אתה מחבר את הבארקט ברזל שישרת (אפשרי לחבר יחד עם ה"מכסה" הקיים בשביל לא לפתוח עוד פתח לאבק). ומבריג את שניהם יחד עם אותו הבורג.

התפיסה של המאורר על הברזל גם לא אמורה להוות בעיה, תשים 2 אזיקונים (תחבר מחור לחור, שיעבור בלולאה מסביב לברקט).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הסתדר לי ממש בסוף..

ניסיתי לחבר את המאורר לכיסוי הזה עם אזולירבן ועם אזיקונים, הלך עד עכשיו בסדר הכל מחובר שאני בא לחבר את זה ולהבריג אני שם לב שהפח כל שניה זז והמאורר כל פעם לא יציב..

אני אנסה למצוא פתרון, מה שכן הכיסוי שהשגתי די קטן מהרגיל, של כרטיס משנת 03'.. ::)

תודה לכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הייתי סומך על דבק לבד, אחרי זמן זה יכול להתנתק.

אולי דבק, וגם 2 אזיקונים.

אתה מעביר את האזיקון בין 2 חורי המאורר, ותופס מסביב לברזל?

לאדע, אצלי כשחיזקתי את האזיקונים מספיק חזק זה החזיק מעולה, אבל אולי זה תלוי גם בעובי של האזיקון עצמו וכו...

עם איזולרבנד בכלללל לא הייתי עובד בקטעים כאלה, איזולירבנד טוב להדבקת חוטים, ולבידוד חשמל, לא יותר מזה.

אגב, NEO, סחטן על ההשקעה (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, NEO, סחטן על ההשקעה (:

בקטנה אחי ;)

ואני אישית עשיתי את זה מזמן אצל חבר עם דבק אפוקסי, כבר שנתיים שהמאורר מחזיק מעמד חח...

אם הוא רוצה להוסיף אזיקונים שהוא יהיו כמה שיותר קטנים ככה אפשר לקפל אותם יותר...

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...