מתחילים לחסוך או: איפה אוכל למצוא חנויות שמוכרות פאטיפונים מהדור החדש ? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתחילים לחסוך או: איפה אוכל למצוא חנויות שמוכרות פאטיפונים מהדור החדש ?

NOSTREDAMUS

Recommended Posts

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

פטיפון זה אחד הדברים היותר ליימריים שיצא לי לראות אי פעם.

כבר עדיף לקנות דיסקמן... ::)

למה ? כל העניין שהוא לא מסרס את הצליל, להפך הוא קורא יותר ערוצים ותדרים ומעיף את רעשי הרקע ... מה רע

אגב גם בפאטיפונים החדשים אין את רעש המחט שאתם אוהבים, שמים לב רק לקפיצות אם יש.

תגיד עומרי בחנות הזאת יש גם פאטיפונים מקצועיים יד שנייה ? כאלו של דיג'ייס מהדור החדש ?

LAAAAAAMMMMMMMMMMM0000000RRRRRRRRRRRRRRR!!!!!!!!!!!!

נייט בפטיפונה. נייט!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

HOOOOOOOOOOOO YEAH HOOOOOOOO YEAH !!!!!!!!!!!!!!!!

חבר'ה צ'מעו מה קניתי !! התושבת של הראש והמחט, VESTAX בצבע כסף מטאלי יפייפה! הראש והמחט של סטאנטון דגם HP680 PRO

משהו מטמטם! איזה שינוי בשמיעה שומעים חלק לגמריי ושומעים צליל כל כך חד וחם שעולה באיכותו על כל תקליט :)

בקרוב אני מקווה להעלות שתראו איזה יופי, מומלץ לכולם.

סקורפ אני מתנצל שלא יצרתי קשר פשוט ממש בהתראה קצרה היה לי זמן פנוי והלכתי עם רוקפורד לסנטר בת"א, אני רוצה להודות לשגיא מקרב לב וכל מי שרוצה לקנות מוזמן ללכת לבקר בחנות הדייג'ייז בדיזינגוף סנטר.

אגב כל העסק עולה 470 ש"ח ושווה כל אגורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין בעד מה ;) והאיכות שלה באמת גבוהה!

הרשה לי להבהיר קצת יותר את דבריך... "חנות הדי.ג'ייז?", אני משוכנע שיש הרבה כאלה באיזור. ::)

ובכן, לחנות קוראים ביטמן (אם אינני טועה..), והיא נמצאת באגף הדרום מזרחי של הסנטר, מול הסניף של ד"ר גב וע"י החנות של הפנינג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל אוטומטי והפאטיפון מעולה

בוא אני יגיד לך ככה ההבדל בשמע הוא עצום דבר ראשון, מגוון הצלילים והצליל הנקי אין מה להשוות, תקליטים שחוטים שומעים חלק ותקליטים ששמעו צורם עם דיסטורשיין שומעים חלק, הצליל נקי ונעים מאוד ושומעים את כל טווח התדרים (12-18,000 Hz)

בקיצור שווה ביותר, הפאטיפון ישן אבל מעולה והראש והמחט שווים כל שקל וכמו שאמרתי אני מקווה לתמונות.

שמע, אם התקליט לא טוב אין מה לעשות ישמעו רשרושים אבל בכל מקרה מבחינת צליל אתה שומע הכל את כל ההיקף את כל הצלילים מופרדים יפה אתה שומע נקי וחלק, אז עדיין זה שווה תשאל את שגיא שמענו בחנות את ההבדל בין המחט שלי למחט החדשה וההבדל היה אדיר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...