מתחילים לחסוך או: איפה אוכל למצוא חנויות שמוכרות פאטיפונים מהדור החדש ? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתחילים לחסוך או: איפה אוכל למצוא חנויות שמוכרות פאטיפונים מהדור החדש ?

NOSTREDAMUS

Recommended Posts

שלום ידידיי, מישהו מכם אולי יודע איפה נמצאות חנויות שמוכרות פאטיפונים מהדור החדש ?

לא חנויות מקצועיות לדיג'ייס אלא פאטיפונים שיותר מתאימים לשמע בלבד בלי כל האפקטים והקיצ'ים המיותרים.

אם מישהו יכול גם להמליץ על דגם ולתת מחיר בערך זה מאוד טוב ...... יש לי כמה מאות שקלים אבל אני לא רוצה להוציא יותר מידיי ולקנות מכשיר שאת רוב האפקטים שלו אני לא צריך לכן אני מחפש בעיקר פאטיפון שמנגן את כל המהירויות ואת כל הגדלים של התקליטים ושלא יהיה רגיש לקפיצות ורעשים, כבר המון זמן אני שוקל לקנות ועכשיו אני מקווה שתעזרו לי למצוא את מה שאני מחפש ;).

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא נדמה לי שכמה מאיות יספיקו לפאטיפון מהדור החדש, חדש...(למה אתה מתכוון הדור החדש, כאילו מודרני? מהשנה\שנים אחרונות?)

אבל אולי יש, אני לא בקיא ממש במחירי פאטיפונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם תשלם את הקנס שלך!

הרגשת פעם נעל צבאית נכנסת לך לתוך הכלייה ב120 מייל לשעה ? לאאאאא זה לא נעים :itschy:

עריכה: תודה עקרב לא ראיתי את ההודעה, אבל נראה שבחנות יש רק עתיקות שאת זה יש לי כבר בבית ואפילו יותר טוב, הפיטיפון שלי ע"פ הרבה אנשים יכול להמכר בקלות ללא מחט ב500-700 שקל, הוא של טכניקס הוא במצב מעולה הוא נראה טוב והוא אוטומאטי שזה דיי נדיר בפאטיפונים.

אבל אני רוצה איכות אני לא אוהב רעשים ..... אני לא מצאתי שם פאטיפונים חדשים, יש שם בחנות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה איכותיTM ביותר סקורפ!!! הדגם שלי הוא משנת 84 אם איני טועה והוא יחסית חדש ... שם הדגם: AUTOMATIC SL-230. מתי יוצר שלך עומרי ? כמה זמן יש לך אותו? איזה יד? כמה עלה? ובאילו ראש ומחט אתה משתמש :) מקווה שתוכל לענות על הכל.

ולא שגיא גם אני רוצה אבל מה לעשות שאין לי 10 גראנד :))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלי ישן יותר משלך......

75 אם אינני טועה.

כמה זמן? מאז שסבא שלי קנה אותו (הוא היה חתיכת אודיופול) יד ראשונה כמובן (כמו שאמרתי...... סבא קנה).

כמה עלה? המממממוןןןן (אין לי מושג ממש בדיוק).

האחרונים לא יודע.

התמונה שם היא לא משלי סתם משהו שהוצאתי מהאינטרנט.

אני לא משתמש בו, אח שלי לקח אותו ואני לקחתי את המגבר luxman lv-103 עם preamp מנורות.

10k דולר אפשר כבר פטיפון ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...