ת'ראד הסטאנדפיסטים הגדול! (אני מקווה) - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ת'ראד הסטאנדפיסטים הגדול! (אני מקווה)

Gosha

Recommended Posts

גמאני לא מבין את החוש הומור המפגר של אדי מרפי במופעים

זה כי אתה צעיר וזה מופע מלפני שנולדת. למה שתבין על מה מדובר?!(אתה יודע בכלל מי זה ביל קוסבי?)

לגביי רועי אין לי הסבר...

אולי סתם אין לך חוש הומור ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תראה, נגיד ולא היית ישראלי ולא היית מתעניין בממשלה הישראלית והיית אמריקאי גם אז לא היית מבין את הסטנדפיסטים הישראלים כאשר הם צוחקים על הממשלה\שרים\שאר הסלבז, לכן אתה ג צריך להתייחס לתקופות (בדיוק מה שבורטון העיר)

אני יודע מי זה קוסבי, בנאדם מלך זה מה שהוא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מופע כזה לא מצחיק לא ראיתי מאז אדי מרפי החסר חוש הומור הזה, שאגב במופע שלו בכלל לא חייכתי

גם אני לא, אחרי ה5 דקות הראשונות כאבה לי כל כך הבטן מהצחוק עד הדקה האחרונה רק התקפלתי על הרצפה...

:lol:

הוא ענק, חבל שיש לו רק 2 הופעות (והם די דומות).

שלשום היתי בקמל קומדי קלאב בת"א בהופעה של כמה סטנדפיסטים ושל רועי לוי...הבן אדם תותח על, מאלתר 90% מהמופע ופשוט לא מפסיקים לצחוק.

למרות שנהנתי הרבה יותר מהופעה לפני חודש בקומדי בר בת"א - היה מרתון סטדפיסטים היו איזה 10 או יותר, כל אחד נותן את הכי טוב שיש לו ב15 דקות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלשום היתי בקמל קומדי קלאב בהופעה של כמה סטנדפיסטים ושל רועי לוי...הבן אדם תותח על, מאלתר 90% מהמופע ופשוט לא מפסיקים לצחוק.

אעאעאעאעאעאעאעאעאעא!

למה אני גר באילת?! :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקאמל קומדי קלאב עדיין שוכן לו שם בתחנה המרכזית החדשה?

כן ועדיין לוקח כשעה למי שלא מכיר את המקום למצוא את החור הזה (השילוט, הנרקומנים והזונות ברחוב מטלון ממש עוזרים....).

זה בחניון של התחנה המרכזית החדשה, למי שלא מכיר.

ויש הגבלות גיל וכאלה?

אני לא מאמין, תתקש לשאול.

אני אישית מעדיף את הקומדי בר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...