נכשלתי בספרות, אני זכאי לתעודת בגרות? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נכשלתי בספרות, אני זכאי לתעודת בגרות?

anatoli

Recommended Posts

שלום חברים,

כפי שכולם צפו, לא להיות בבית ספר לא תורם לציונים :) אז בכל הריאלי קיבלתי באיזור ה-90+ (בלי בונוסים) ובכל ובשאר אני באיזור ה-70. לצערי, בספרות נכשלתי. ממה שהבנתי, מותר להיכשל במקצוע אחד ועדיין לקבל תעודת בגרות, זה נכון?

לא איכפת לי מהממוצע שלי ולא משום דבר אחר. יש לי פסיכומטרי גבוה מספיק כך שגם עם הציונים שיש לי עכשיו אני מתקבל למקצועות שאני רוצה בלי להתאמץ. השאלה היא האם אני בכלל אקבל תעודת בגרות? ממש לא בא לי ללכת להשלים אחרי הצבא.

תודה,

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אתה לא שונה, כולם כמעט קיבלו חרא ציונים במקצועות התנך, ספרות ואזרחות. אני במקרה עברתי את שלושתם בציון נמוך יחסית.

2. גם לי ידוע שמותר להכשל במקצוע אחד שהוא אינו ולקבל תעודת בגרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלמיד יכול להיות זכאי לתעודת בגרות גם אם קיבל במקצוע חובה אחד ציון הנמוך מ-45, בתנאים הבאים:

1. זהו ציון במקצוע ברמה 2-3 יח"ל, לכל היותר.

2. אין זה ציון בהבעה עברית.

3. כל שאר הציונים הסופיים הם 56 לפחות.

4. בשני מקצועות אחרים של 3 יח"ל ומעלה סכום הציונים הוא 150 לפחות.

מויקיפדיה.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלמיד יכול להיות זכאי לתעודת בגרות גם אם קיבל במקצוע חובה אחד ציון הנמוך מ-45, בתנאים הבאים:

1. זהו ציון במקצוע ברמה 2-3 יח"ל, לכל היותר.

2. אין זה ציון בהבעה עברית.

3. כל שאר הציונים הסופיים הם 56 לפחות.

4. בשני מקצועות אחרים של 3 יח"ל ומעלה סכום הציונים הוא 150 לפחות.

מויקיפדיה.

בהצלחה.

די די

איזה חוקים מסובכים יש להם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה מסובך ?! הכי פשוט שיש... שחור על גבי לבן.

באשר לאשיו המדובר, ראשית ספרות הוא מקצוע של 2 יח"ל אז כבר אפשר לסמן וי, ספרות זה לא הבעה עברית, אני מכיר את אנטולי וכל השאר מעל 56 בטוח וסעיף 4 גם עובר ללא ספק!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאר מעל 56 כולם, וכל ה-5 יחידות על ציונים טובים עם בונוסים. קיצור, אני מסודר. בדקתי עכשיו באתר של הטכניון רק ליתר ביטחון, הסכם שלי גבוה יותר ממה שאני צריך בכמה נקודות, אז אין לי מה לדאוג.

תודה לכולם.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...