מפרט AMD למשחקים לשיפותכם. - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט AMD למשחקים לשיפותכם.

B0necrack3R

Recommended Posts

היי חברה.. קודם כל אני רוצה להגיד שכבר חרגתי מהתקציב אז אם אתם רוצים לייעץ לי להחליף חלק זה או אחר אנא שלא יהיה יקר מקודמו.

המחשב הוא בעיקר למשחקים אז השקעתי יותר בכרטיס מסך (לקחתי זכרון ומעבד די חלשים יחסית בהנחה שעד השנה הבאה המערכת תסחוב באופן סביר כל משחק אך לקחתי לוח עם CHIPSET חדיש כדי שאוכל לשדרג עוד שנה -שנתיים את הממחשב לזכרונות ומעבד חזקים יותר..)

אז הינה המפרט:

AMD XP1800

GYGABTE 7VAX KT400 (with LAN and audio on board

Mushkin PC2100 BASIC

maxtor 40GB 7200

LEADTEK G4 TI4200 64MB (לדעתי הרהב יותר משתלם לקנות כרטיס כזה היום!)

אז מה דעתכם על כל הסיפור הזה?? האם כל החלקים תואמים אחד לשני?

כל הערה תתקבלנה בברכה. תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שטויות, הוא לא ישים לב להבדל בין זה לזיכרון 333 מ"ה.

אני לא בטוח מה המחיר של הכרטיס מסך שבחרת, אבל לדעתי הכי חכם כיום לקנות כרטיס עם 128 מ"ב שיוכל להתמודד יותר טוב עם משחקים עתידיים.. משהו כמו TripleX Ti4200 128mb ניתן למצוא בסביבות ה-1020 ש"ח נראה לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שטויות, הוא לא ישים לב להבדל בין זה לזיכרון 333 מ"ה.

אני לא בטוח מה המחיר של הכרטיס מסך שבחרת, אבל לדעתי הכי חכם כיום לקנות כרטיס עם 128 מ"ב שיוכל להתמודד יותר טוב עם משחקים עתידיים.. משהו כמו TripleX Ti4200 128mb ניתן למצוא בסביבות ה-1020 ש"ח נראה לי.

true, but if he ever will want to upgrade to a 166Mhz FSB CPU like the XP 2800+ or 2700+ he'll need 333Mhz memory sticks, even if the mother board won't support it, he'll save money on the memory, though the motherboard should support 166Mhz FSB, though it might need a update

I highly recomand you'll wait for the Radeon 9500 Pro.

it will cost about 1300 NIS (maybe more at the beginning) and it outperformes the 4 Ti 4600 and lets not forget the much better quality.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם כתבתי שאני לוקח ומכבד יחסית חלשים ולוח עם ציפסט חדש בגלל שכשאר עוד שנה ככה הממחשב הזה יתיישן אני יוכל לקנות לו משהו מהמעבדים החדשים וגם לשדרג את הזכרון לPC3200 ואת הPC2100 להעביר לעוד מחשב בביתי שמבוסס כבר על שני סטיקים של PC2100

ובקשר לכרטיס מסך אני לא כל כך סומך על הTRIPLEX ונראה לי בלי ANTIALIASING והגדרות ממש כבדות הLEADTEK עם 64MB יספיק..

מקסימום עוד שנה שנתיים אפשר לשדרג אותו!

ודרך אגב הLEADTEK עולה רק 900 ש"ח.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם כתבתי שאני לוקח זכרון ומכבד יחסית חלשים ולוח עם ציפסט חדש בגלל שכשאר עוד שנה ככה הממחשב הזה יתיישן אני יוכל לקנות לו משהו מהמעבדים החדשים וגם לשדרג את הזכרון לPC3200 ואת הPC2100 להעביר לעוד מחשב בביתי שמבוסס כבר על שני סטיקים של PC2100

ובקשר לכרטיס מסך אני לא כל כך סומך על הTRIPLEX ונראה לי בלי ANTIALIASING והגדרות ממש כבדות הLEADTEK עם 64MB יספיק..

מקסימום עוד שנה שנתיים אפשר לשדרג אותו!

ודרך אגב הLEADTEK עולה רק 900 ש"ח.

תודה.

תעשה מה שאתה רוצה אבל הכרטיס מסך הזה מומלץ עם זיכרון 128, עם אתה מתכוון לקנות עוד שנה כרטיס אז כבר תיקח 3 TI200 128mb, טריפלקס לא טובים אלא מצויינים, חבל לקנות כזה כרטיס עם רק 64 , עם כבר את משקיע בכזה כרטיס מכובד אז תחסוך עוד 150ש"ח,

ותקנה כבר עם 128מ"ב .

והמעבד והלוח והזיכרון בכלל לא חלשים, הם דווקא מאוד חזקים, הלוח מצויין, מעבד מצויין (בבדיקות שעשו ה-AXP 1600 פיגר ב-6 פריימים אחרי

Pentium 4 2.4ghz, אז המעבד הזה בטח מוציא במשחקים אותם ביצועים, אז מה יש להגיד שהוא חלש?), והזיכרון ההבדל בינו לבין DDR333

הוא רק 2% ביצועים, אבל אני ממליץ כבר להשים DDR333, וזה בכלל לא חלש, ההפך זה מאוד חזק.

ועוד שאלה:

---------

במפרט שלך בצד רשום שיש לך 4 2.6, עם כרטיס מסך דיי חזק, וזיכרון גדול, אז אתה סתם רושם שם? או שאתה סתם פתחת ת'רד כי משעמם

לך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...