פרשת "האונס בבסיס": לא יוגשו כתבי אישום - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרשת "האונס בבסיס": לא יוגשו כתבי אישום

stone cold

Recommended Posts

• תגובות 124
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אם הית קוראת את כל הדיון הית מבינה שגם אני חושב שיש פה בעיה מוסרית

ועברה על חוקים מסוימים של הצבא

אבל אין הוכחות ל-

1-אונס

2-ידיעה לבעילת קטינה

כן הם בעלו תאמא שלה אבל היא ליכאורה בילבלה אותם בקשר לגיל האמיתי ככה

כל עוד לא יכולים להוכיח שזה היה במכוון (שהם ידעו תגיל ובכל זות רכבו עליה) אין לאף אחד אישום רציני להאשים אותם

כל יתר הדברים זה שטויות והיו מספיק זיונים בצבא זה לא דבר חדש

אם אתה היית קורא את הדיון, היית רואה שעוד בתחילתו אמרתי שיש כאן בעיית משמעת ומוסר מאד חמורה. ולא אמרתי שזה אונס, אמרתי שזה sexual misconduct וסתם להיות בהמה. זיונים בצבא זה לא דבר חדש בין חיילים, לא בין חיילים וילדה נימפומנית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם על בעילת קטינה בהסכמה אפשר לקבל כלא..

אבל זה לא משנה את העובדה שכל ניסיון פמיניסטי להציג את זה כאונס הוא פתטי ומגוחך.

בעילת קטינה בהסכמה מבחינת החוק מקביל לאונס היום עד כמה שאני זוכר

אני גם לא מסכים שזה אונס ושצריך לישפוט כל מיקרה לגופו

כי בכל מיקרה יש הרבה גורמים שצריך ליחס להם חשיבות

חוץ מיזה אני חושב שהתיקשורת היתה מניקית במיקרה והיו צריכים לחכות אם הפירסום

כי זה רק גרם להרבה יותר נזק למישפחה

מה שקורה היום זה שבטח כל המקורבים לנערה יודעים מה עשו לה

ועוד הרבה אנשים אחרים

וחבל שנידפקו לה החיים יותר מימה שהם היו דפוקים

יש מיקרים שלא צריך לפרסם ביכלל ויש מיקרים שצריך לחכות אם הפירסום וחבל שלתיקשורת בארץ אין מוסר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ltr]no[/ltr]

אוקי, צודק, אבל מאסר 5 שנים... אם היה פה משהו ממתחת

תראו מה מצאתי באתר המשטרה

שאלה: האם מותרת מערכת יחסים בין בן 18 לבת 16? - בהסכמת בת ה - 16?

תשובה:

לפי סע' 346 (א) לחוק העונשין, התשל"ז - 1977, שכותרתו "בעילה אסורה בהסכמה" - בעילת קטינה שמלאו לה 16 וטרם מלאו לה 18, "תוך ניצול יחסי תלות, מרות, חינוך או השגחה, או תןך הבטחת שווא לנישואין, דינו מאסר חמש שנים".

יחד עם זאת, סע' 353 לאותו חוק שכותרתו "סייג לאחריות פלילית" קובע כי - באישום בשל עבירה כמו זו שנזכרה לעיל, "תהיה זו הגנה לנאשם שהבדל הגילים בינו לבין הקטין אינו עולה על שלוש שנים, אם הקטין הסכים למעשה ואם המעשה נעשה במהלך יחסי רעות רגילים וללא ניצול מעמדו של הנאשם".

לאור זאת ולעצם השאלה - יחסי מין בהסכמה בין קטינה בגיל 16 לבגיר בן 18, ללא כל ניצול של מעמד הבגיר, עשויים לזכות בהגנה הנזכרת, אם יואשם הבגיר בבעילה אסורה בהסכמה. עם זאת יודגש, שמדובר בהגנה "לנאשם", כלומר חובת ההוכחה תהיה על הבגיר, להוכיח שאכן עומד בתנאים המזכים בהגנה זו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנקודה היא שברור שהיחסים היו תוך כדי ניצול, גם אם מרצון, לפי החוק.

אותי יותר מטרידה הנקודה המוסרית. חוקים מסתמכים על מוסר בעקרון...

[ltr]How?![/ltr]

לפי סע' 346 (א) לחוק העונשין, התשל"ז - 1977, שכותרתו "בעילה אסורה בהסכמה" - בעילת קטינה שמלאו לה 16 וטרם מלאו לה 18, "תוך ניצול יחסי תלות, מרות, חינוך או השגחה, או תוך הבטחת שווא לנישואין

[ltr]תוך ניצול יחסי תלות - nope

מרות - nope

חינוך - nope

השגחה -nope

תוך הבטחת שווא לנישואין - nope[/ltr]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אופס, לא ראיתי שאין פסיק בין "תלות" ל"יחסי מרות". How what? איך ההקשר בין חוק למוסר או איך זה לא מוסרי לחגוג על בחורה (בלי קשר לאם היא רוצה את זה או לא) ולהעביר אותה כמו פחית לוף בין החברה'? אתה תעשה מה שבא לך, רק אל תתלפלא אם תמצא את עצמך בקצה הלא נכון של המקל. אם זאת היתה הבת שלך אתה לא היית אומר "סליחה חברה', לא ידעתי איזו שרמוטה הבת שלי, ממש כמו אמא שלה, וגם שקרנית כמו אמא של אשתי! מצטער, בגללה עכשיו אתם נדפקים...".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך זה לא מוסרי לחגוג על בחורה (בלי קשר לאם היא רוצה את זה או לא) ולהעביר אותה כמו פחית לוף בין החברה'?

[ltr]a girl lies about her age, sleeps with tons of guys, admitting to that and says she's not sorry and you still decided that she was passed around. :s07:

i think it's wrong of me to expect anything other than that from you...

you have issues with the army, with men and with your own sexuality.[/ltr]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אופס, לא ראיתי שאין פסיק בין "תלות" ל"יחסי מרות". How what? איך ההקשר בין חוק למוסר או איך זה לא מוסרי לחגוג על בחורה (בלי קשר לאם היא רוצה את זה או לא) ולהעביר אותה כמו פחית לוף בין החברה'? אתה תעשה מה שבא לך, רק אל תתלפלא אם תמצא את עצמך בקצה הלא נכון של המקל. אם זאת היתה הבת שלך אתה לא היית אומר "סליחה חברה', לא ידעתי איזו שרמוטה הבת שלי, ממש כמו אמא שלה, וגם שקרנית כמו אמא של אשתי! מצטער, בגללה עכשיו אתם נדפקים...".

זה שלא חינכו אותה טוב זה לא אשמה של החילים

ואם זה היתה ילדה שלי היתי מכין תנבוט אבל זה לא קשור למערכת המישפטית

ולא כל מה שלא מוסרי לא חוקי תפנימי את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

VITNIR, אני לא יודע באיזה עולם מקביל את חיה, אבל לבנות בנות 14 יש יצר מיני! :o

והייתה כאן אחת שפשוט מאוד רצתה קצת ז*ן... ::)

ובמהלך החקירה הודתה שהתחזתה, זייפה את גילה ושיקרה - כל אלה עברות פליליות- כדי לקבל זין.

הגברים לא היו אשמים באונס, כמובן, כיוון שלא היה כאן אונס. ניתן לטעון שמדובר בבעילת קטין בהסכמה, ואולם ככל הידוע לחיילים לא היה מדובר בקטינה.

לגבי המספר שאיתם היא שכבה, האשמה כמובן כולה על הילדה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

VITNIR, אני לא יודע באיזה עולם מקביל את חיה, אבל לבנות בנות 14 יש יצר מיני! :o

והייתה כאן אחת שפשוט מאוד רצתה קצת ז*ן... ::)

ובמהלך החקירה הודתה שהתחזתה, זייפה את גילה ושיקרה - כל אלה עברות פליליות- כדי לקבל זין.

הגברים לא היו אשמים באונס, כמובן, כיוון שלא היה כאן אונס. ניתן לטעון שמדובר בבעילת קטין בהסכמה, ואולם ככל הידוע לחיילים לא היה מדובר בקטינה.

לגבי המספר שאיתם היא שכבה, האשמה כמובן כולה על הילדה.

אין סיכוי שהיא הייתה הבת של הרס"ר... כולם היו עכשיו בכלא :screwy:

בלי קשר,

לשכב עם נערה בת 14 זה פדופיליה לכל דבר. היא ילדה קטנה והיא לא מודעת לעולם כמו שאנשים מבוגרים מודעים.

ובטח, יש הרבה דברים שהיא יודעת ומדברים איתה ורואים שהיא לא קוף אבל בסופו של דבר היא לא בשלה נפשית. זה ניצול. אפשר לשכנע בני 14 לעשות כל דבר בלי יותר מידי מאמץ.

אני מכיר את המערכת המשפטית של הצבא, היא בדיחה. של חיל האוויר עוד יותר גרועה.

זה לא ג'אג...

אם לא שמתם לב, כל הזמן עוצרים אנשים בארה"ב על זה שהם מחפשים לזיין בני 14 ב myspace...

אז גם אם הם ידעו (וכן, גם אנשי הקבע) זה לא אומר שהם לא היו מזיינים אותה ובטח שלא כשיש כל כך הרבה אנשים אחרים שמזיינים אותה.

כל מי שטוען שאין בעיה בלשכב עם בת 14 הוא קצת חולה בעצמו ופדופיל.

תתאפסו על עצמכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין סיכוי שהיא הייתה הבת של הרס"ר... כולם היו עכשיו בכלא :screwy:

בלי קשר,

לשכב עם נערה בת 14 זה פדופיליה לכל דבר. היא ילדה קטנה והיא לא מודעת לעולם כמו שאנשים מבוגרים מודעים.

ובטח, יש הרבה דברים שהיא יודעת ומדברים איתה ורואים שהיא לא קוף אבל בסופו של דבר היא לא בשלה נפשית. זה ניצול. אפשר לשכנע בני 14 לעשות כל דבר בלי יותר מידי מאמץ.

אני מכיר את המערכת המשפטית של הצבא, היא בדיחה. של חיל האוויר עוד יותר גרועה.

זה לא ג'אג...

אם לא שמתם לב, כל הזמן עוצרים אנשים בארה"ב על זה שהם מחפשים לזיין בני 14 ב myspace...

אז גם אם הם ידעו (וכן, גם אנשי הקבע) זה לא אומר שהם לא היו מזיינים אותה ובטח שלא כשיש כל כך הרבה אנשים אחרים שמזיינים אותה.

כל מי שטוען שאין בעיה בלשכב עם בת 14 הוא קצת חולה בעצמו ופדופיל.

תתאפסו על עצמכם.

קודם כל הבן של חני נחמיאס מסובך הכשיו ביגלל שגילו עצלו חומרים פדופילים במחשב אז

על תחשבי שאין חוק נגד פדופיליה גם בארץ

חוץ מיזה ג'אג זה סידרה בידיונית

ואת לא יכולה להשוות מציאות לסידרה שמצירת את מערכת המישפט בצי האמריקאי בצורה כל כך נקיה

וצודקת

מציאות אף פעם לא יכולה להגיעה לרמת צדק ומוסר כמו סידרה אמריקאית אינפנטילית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל הבן של חני נחמיאס מסובך הכשיו ביגלל שגילו עצלו חומרים פדופילים במחשב אז

על תחשבי שאין חוק נגד פדופיליה גם בארץ

חוץ מיזה ג'אג זה סידרה בידיונית

ואת לא יכולה להשוות מציאות לסידרה שמצירת את מערכת המישפט בצי האמריקאי בצורה כל כך נקיה

וצודקת

מציאות אף פעם לא יכולה להגיעה לרמת צדק ומוסר כמו סידרה אמריקאית אינפנטילית

1. עם מי אתה חושב שאתה מדבר? ברצינות?

2. האנלוגיה שלי לג'אג מאוד משעשעת... היית כבר בצבא?

3. אל=don't

על= about ON

מה כל כך קשה בזה? אותה טעות ב99% מהפוסטים שלך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...