מה ההתלהבות מביבי והליכוד? - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה ההתלהבות מביבי והליכוד?

bilbo

Recommended Posts

הליכוד היה בשילטון בשנים האחרונות.

לבנון 2 זאת תוצאה ישירה של שלטון גרוע ברשות הליכוד..

אז מה סילבן שלום פותח את הפה שלו עכשיו?

(ולא אני גם לא בעד המערך.....למעשה כולם זבלים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פרופוגנדה של קדימה. כשאין טיעון קונקרטי בעדך - תאשים את מי שהיה לפניך.

אין מה לדבר בכלל על זה שאריאל שרון וממשלתו בכלל לא ייצגו את הליכוד ואף פעלו כנגד ההצבעה במרכז - וכל מי שהיה עם אריאל שרון, עבר לקדימה ביחד איתו (ועוד כמה שסתם רצו כיסא).

ת'כלס, המעבר לקדימה ניקה הרבה מהחרא באורוות הליכוד, למרות שנשארו שם מספיק אנשים שאני לא סובל...

(ת'כלס אם כולם היו שם כמו ביבי, יכול להיות שהייתי מצביע ליכוד).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זיכרון קצר של כל העם, או סלקטיבי. ביבי היה כבר ראש ממשלה והוא לא החזיק את כל הקדנציה ונאלץ להתפטר. בתור ראש ממשלה הוא לא הוכיח את עצמו ולא צריך לתת לו הזדמנות נוספת. הכי יעיל יהיה לשים אותו בתור שר אוצר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון שהוא פישל בעבר, אבל הוא למד מאז.

ואגב, היה לו את היושר להתפטר - דבר שבחיים לא הייתי מצפה מהתולעת שמובילה את קדימה אחורה בימינו... לעזאזל, הוא אפילו לא מסוגל להחליט את הדבר ההוגן כלפי העם - וועדת חקירה ממלכתית - עם כל מני תירוצים עלובים למיניהם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לברק היה את היושר להתפטר, גם לרבין בזמנו, גם לגולדה, וגם לשרון שהסכים ללכת לבחירות מוקדמות פעמיים. גם לאולמרט עם לחץ ציבורי חזק לא תהיה בררה אלא להתפטר, רק שהלחץ הציבורי לא חזק מספיק כי הוא לא משקף אחוז גדול מספיק של דעת הקהל.

ואנחנו לא יודעים אם הוא למד מאז - הוא יכול להבטיח מה שהוא רוצה - תעמולה לחוד ומציאות לחוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שרון "הסכים" ללכת לבחירות, לאחר שהסקרים הראו שמפלגת התעמולה שלו תזכה בכוח שיאפשר לו לפעול בנוחות גדולה הרבה יותר מאשר במצב שבו הוא היה. הוא לא היה הולך לבחירות מוקדמות כשברור שהוא יפסיד - כפי שברור היום עם אולמרט.

איך, בדיוק, לחץ ציבורי על אולמרט יגרום לו להתפטר? הרי ממצב דעת הקהל עליו היום, יכול להיות רק שיפור. איזה אינטרס יש לו להתפטר? שום אינטרס. רק יושרה היתה גורמת לו להתפטר, אם היתה ברשותו.

בינתיים ראיתי בזמן המלחמה את ביבי עושה הרבה עבודה בשביל משרד החוץ פושט הרגל. בתור שר חוץ הוא יהיה מצויין.

בתור שר אוצר הוא נלחם בתאגידים שלא רוצים ייעול והפרטה, כי ביננו - עובד נמל פשוט שמרוויח מהמדינה 30 אלף שקל בחודש, למה לו לרצות הפרטה?

הוא עשה מהפיכות שאף אחד לפניו לא הצליח (או ניסה?). נכון, הוא פגע באנשים שאולי אפשר היה להמנע מלפגוע בהם בלי נזק כלכלי. אבל התועלת במה שהוא עשה היתה גדולה בהרבה מהנזק. אז כן, גם בתור שר אוצר הוא יהיה מצויין.

אני אישית מאמין שהוא יהיה מעולה בתור ראש ממשלה. הוא היה צעיר וחסר ניסיון, ועכשיו הוא לא.

נכון, הוא תעמולן לא קטן. אבל הוא שירת את המדינה באחת מהיחידות המובחרות, ואכפת לו באמת ובתמים מהמדינה. לא כמו התולעת. לתולעת אכפת בראש ובראשונה מהאגו שלו ומחשבון הבנק שלו. (אגו קודם בימינו, כי עם חשבון הבנק כידוע, אין לו יותר מדי בעיות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Truth Be Told

צריך לתת קרדיט לממשלה הזאת שלא הבליגה על הפגיעה בריבונות בגבול הבין לאומי בניגוד לממשלות קודמות שהבליגו - כנראה כי הם ידעו בדיוק מה

הן ההשלכות של מלחמה בלבנון - השלכות שאנחנו ראינו ... זה לא כאילו שאם הייתה ממשלה אחרת בשלטון לא היו 150+ שיגורים ביום לעבר ... וגם לא פחות נפגעים בצד שלנו. הדבר היחיד שהיה משנה את הלחימה היה מהלך קרקעי רחב בתחילת הלחימה דבר שצה"ל לא היה מוכן איליו בדיעבד וגם ככה היה גובה יותר קורבנות בצד שלנו ובדיעבד תוצאות המלחמה לא היו משתנות לטובתנו בראיה הישראלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

בולשיט!!!

אם היו נותנים לצה"ל להכניס כוחות יבשה בתחילת הלחימה! והיו קובעים יעדים ברורים לכוחות!

המצב היה עכשיו מצויין! ולא היינו צריכים לצאת משם אם הזנב בין הרגליים.

הממשלה הזאת והדרג העליון של הצבא דפקו לגמרי את הלחימה בלבנון!

ומי שהיה שם יודע על מה אני מדבר!

נ.ב

שלום לכולם!

לא הייתי פה די הרבה זמן!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בטוח שהממשלות שהבליגו על חטיפת שלושה חיילים מהגבול הבין לאומי היו הולכות למהלך קרקעי רחב בלבנון... כנראה... (ציניות אם זה לא הובן)

אני גם מסכים שהדבר היחיד שהיה משנה מהותית את הלחימה היה מהלך קרקעי רחב בתחילתו אבל שום ממשלה לא הייתה עושה את זה...

הייתי בצבא בשלוש וחצי שנים האחרונות במקום שאתה רואה את ההתנהלויות וכל תקרית עם החיזבאללה הוציאה תוכניות מגירה בגיזרה הצפונית שמעולם

לא אושרו על ידי הדרג המדיני ומה שכן נעשה היה די בדיחה... פתיחת הלחימה הנוכחית והפקדות שבוצעו על ידי חיל האוויר בתחילתה ובמהלכה היו חסרי תקדים... באמת שאפשר להשוות את זה קונספטואלית למבצע מוקד בתחילת מלחמת ששת הימים.

ואני חושב שזה די ברור שהצבא לא היה מוכן וגם לא התכונן מעולם למהלך קרקעי רחב בלבנון ...

הדבר היחיד שהיה משנה את הלחימה היה מהלך קרקעי רחב בתחילת הלחימה דבר שצה"ל לא היה מוכן איליו בדיעבד וגם ככה היה גובה יותר קורבנות בצד שלנו ובדיעבד תוצאות המלחמה לא היו משתנות לטובתנו בראיה הישראלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

בולשיט!!!

אם היו נותנים לצה"ל להכניס כוחות יבשה בתחילת הלחימה! והיו קובעים יעדים ברורים לכוחות!

המצב היה עכשיו מצויין! ולא היינו צריכים לצאת משם אם הזנב בין הרגליים.

הממשלה הזאת והדרג העליון של הצבא דפקו לגמרי את הלחימה בלבנון!

ומי שהיה שם יודע על מה אני מדבר!

הסימני קריאה שלך מעייפים אותי, ואני גם ככה שפוך מעייפות :sleep:, אז עשה טובה.

ואם היו נכנסים כוחות בתחילת הלחימה ואחרי ה-5 שבועות האלו היינו עדיין נלחמים? ואם המלחמה הייתה נגמרת אחרי שבועיים, אבל לנו היו 500 הרוגים (490 חיילים מתוכם נניח)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואו ואסביר לכם את ההתלהבות מביבי.

תערכו ניסוי קטן - לבשו מכנסיים שיעשו לכם חריץ בתחת וגופיה. עמדו בצומת מרכזית עם שלטים בשיא החום, תזיעו, תקפצו ותצעקו "היידה ביבי". עם ההשפעה של החום והתייבשות קלה שיכנסו לפעולה, אחרי שתגידו "היידה ביבי" מספר פעמים אתם תתחילו להאמין בזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...