עומד לפני רכישת רכב, מה דעתך על האחד הזה? - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עומד לפני רכישת רכב, מה דעתך על האחד הזה?

anatoli

Recommended Posts

לא ביקשתי אוטו , ביקשתי משהו שיסחוב :)

בנוגע ל-BMW, החלטתי לרדת דווקא בגלל עלויות גבוהות של טיפול. עם זאת, אני עדיין חושב שבשנים הקרובות אני בכל זאת אקנה סדרה 5 או סדרה 7 מסוף ה-80. אלה מכוניות מדהימות, לדעתי יפות בהרבה מכל מה שהחברה הזאת מייצרת כיום. יצא לי גם לסוע בסדרה 7 משנת 89 וזה היה פשוט מדהים!

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 60
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יגאל נהגתי כמה פעמים במרצדס C220 (אחת מהפריבילגיות של העבודה שלי)

גם אם האוטו חם ומחניק העור האמיתי (עם החורים) סופג יופי זיעה והוא תמיד בטמפ' נחמדה (לא חם ולא קר)

לגבי הסקאיי אני מסכים איתך, באוטו שלי (בערך שלי...) שמתי כיסוי מגבת על המושב של הנהג כי נמאס לי מהסקאיי

אנטולי העלות משתנה מרכב לרכב, כשתהיה סגור על דבר איתי אני אבדוק לך מחיר ואתך לך מספר של רפד מצוין שאני מכיר (הוא מחולון, זה בערך האיזור שלך לא?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תציע רכב אחר שעולה 40K ומציע מרחב כזה

ד"א אם מדברים על נופלים, לחבר שלי הייתה בעיה חוזרת כזו עם פונטו, אומר משהו? לא

זאת בעיה זניחה לעומת בעיות שחברות אחרות מפילות (מישהו אמר שסתומים ברובר 216?)

פיז'ו 406 מספקת מרחב מצויין והיא גם יותר מהנה ויותר יפה.

אל תמציא לי פה סיפורים על פונטו, טוב? הבעיה של החלונות הנופלים אצל פולקסווגן היא בעיה ידועה וטורדנית.

ועם שירות, מחירים ורמת עבודה כמו של צ'מפיון אני לא רואה שום סיבה להתקרב לרכב הזה או כל אחר מבית צ'מפיון (עכשיו גם סקודה, צ'מפיון רכשה את כל מניות ס.כ.ו קאר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז למה מתוך 55 מוניות, ש-54 מהן VAGיות (מעט סיאט, הרוב סקודות, חדשות ו-TOUR, ויש קסארה אחת שב"ה תעוף השבוע לטובת פאביה חדשה)

ואף אחד מהן לא סבל מהבעיה הזו?

לא Superbים (שאחרי הכל כמעט זהות לפאסאט)

לא אוקטביות (פלטפורמה של גולף ובורה)

לא פאביות (פלטפורמה של פולו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוניות לא סובלות מאף אחת מהבעיות שציינת

ואתה יודע מה זה אומר? שאתה צריך להרוס בכוונה את החלונות (כלומר להישען עליהם כשהם חצי פתוחים עד שהם נופלים מהמסילה), או לקרוע להם את הסקאיי בתא נוסעים

ראיתי בורה אחת עם תא נוסעים זוועתי, אבל הרכב עבר חצי מיליון קילומטר, הוא מסוף שנת המודל של 2004 ועבדו עליו בסה"כ כ-30 נהגים שונים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליאור, אם תתעלם מהבעיה היא לא תעלם.

כמה בעלי פולקסווגן בארץ שרכשו את האוטו ממיטב כספם נראה לך נשענו והתעללו במנגנון על החלונות שלהם? כנראה הרבה...הרבה מאוד אפילו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש גם אנשים כאלה

כמו שאמרתי, צריך להתעלל בזה (גם אם לא מודעים לכך שזה מזיק) בשביל שהחלון ייצא מהמסילה

בכל מקרה, זו הבעיה הכי קטנה של מי שקונה רכב

בעיות אמינות מכניות הרבה הרבה יותר חשובות (ויקרות פי כמה וכמה לתיקון) מאשר מנגנון מסכן או סקאיי שבחיים שלו לא ראה ספריי סקאיי וניקוי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד, אתה לפעמים שם את היד על החלון שהוא פתוח למחצה?

לא יודע מה איתך, זה ממש לא נוח...למה שמישהו יעשה את זה לעצמו?

אחוז האנשים שעושה את זה כנראה אפסי והגיע הזמן שתכיר בעובדה שזה נופל מעצמו.

חוץ מזה, לא מדובר בבעיה קטנה, היא סדרתית ועלות התיקון שלה אצל צ'מפיון גבוהה מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ltr]oh I found a '96 1.8l audi A4 for 30k, it's automatic though. and not very fast either actually (0-100 11secs according to carfolio.com).

also found a '94 3l manual alfa 164 for 35k. not the best looking car I'll admit but goes like hell.

more yad2 findings...

'98 modified impreza 2.8l T (280hp so he claims) manual for 35k. (hmm sounds like [NOS]'s car)[/ltr]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. אתה ואני אולי לא נשענים על פתוחים, אבל פעם עצרת ליד מישהו ודיברת איתו? סתם סיטואציה שקורה לי בערך 3 פעמים ביום

ב. תיכנס לפרופורציה, זאת בעיה שולית לחלוטין

ג. הרכבים המיועדים מזמן לא באחריות, תתקן איפה שבא לך

אני מבטיח לך שהרבה מוסכים יודעים להתעסק עם מנגנוני חלונות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. אתה ואני אולי לא נשענים על פתוחים, אבל פעם עצרת ליד מישהו ודיברת איתו? סתם סיטואציה שקורה לי בערך 3 פעמים ביום

כן...יוצא לי מלא בשיעורי נהיגה.

וגם שאני יפתח חלון וידבר עם מישהו אני לא ישען על החלון אלא אם הוא בתחתית הדלת ואני לא יגע בו. ::)

ב. תיכנס לפרופורציה, זאת בעיה שולית לחלוטין

כן...שולית לחלוטין.

ג. הרכבים המיועדים מזמן לא באחריות, תתקן איפה שבא לך

אני מבטיח לך שהרבה מוסכים יודעים להתעסק עם מנגנוני חלונות

זה עדיין עולה מלא כסף שאפשר לא לבזבז אותו על שטות כזאת.

למה לא פשוט לקנות מכונית טובה יותר? כמו פיז'ו 406.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא פשוט לקנות מכונית טובה יותר? כמו פיז'ו 406.

אני מבטיח לך שאם תישען על החלון אז גם ב-406 הוא ייצא מהמסילה

ולא התכוונתי שאתה תישען על החלון, אלא מי שעצרת כדי לדבר איתו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...