עומד לפני רכישת רכב, מה דעתך על האחד הזה? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עומד לפני רכישת רכב, מה דעתך על האחד הזה?

anatoli

Recommended Posts

שלום לכולם,

גנבו לנו שלשום את הרכב, ואנחנו צריכים לקנות משהו דחוף (אנחנו תלויים מאוד ברכב). אנחנו לא רוצים להוציא יותר מדיי דווקא בגלל שאנחנו ממהרים כרגע ולא רוצים לעשות טעות רצינית. התקציב עומד על 40K. הדרישות הן:

- ידני.

- חזק שיוכל לסחוב כמו שצריך גם עם מטען מלא ו-5 אנשים - אנחנו מטיילים הרבה.

- מרווח.

- מומלץ מאוד מושבי עור.

ראיתי רובר 620/600 שעונה על כל הצרכים. 2 ליטר מנוע, מושבי עור, מרווחת יחסית, ונראית אחלה, והמחיר מתאים לנו (וגם שנת 99). מישהו יודע להגיע לי יותר על האוטו הזה? מה הוא שווה? האם יש איתו בעיות של אמינות? משהו אחר שאני צריך לדעת?

כמובן שאשמח לשמוע גם הצעות אחרות.

תודה,

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 60
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מאזדה לנטיס 323 1.8 ידנית שנת 98 אוטו בן זו*ה. (נכנס בתקציב שלך ועוד ישאר לך עודף)

אל תקח מאוד כבר , הרובר כבד מידיי ולא יסחוב.

*עוד נקודה , לרובר חלקי חילוף יקרים וקשים להשגה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרובר כבד, אבל הוא 2000סמ"ק עם 200 כוחות סוס, לא נראה לי שיהיה לו קשה לסחוב. מעבר לזה, המזדה דיי קטנה לעומת הרובר.

אני אציע לאבא שלי את ההצעה הזו גם כן (המזדה), אבל אני לא חושב שהוא יאהב את זה, הוא לא רוצה משהו כזה, יש לו העדפות מוזרות, הוא לא רוצה גם פסט. מה בנוגע לאמינות, הרובר האלה עושות הרבה בעיות?

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רובר פשטו את הרגל

* חלפים לא צריכה להיות בעיה להשיג עד שנת 2009 וגם עד אז יש דיבורים על מחירים אסטרונומיים, אחרי זה זו כבר הבעיה שלכם, שוק חלפים לא מקוריים ("תואמים" בשפה יפה) חלש מאוד

* שוק חלש מאוד, ומכירה של רובר לוקחת כמה חודשים וגם אז לפעמים היא לא תימכר

* ירידת ערך דרסטית

מאיזה סגמנט אתם מחפשים? מנהלים או משפחתיות?

למה לא פאסאט?

VW Passat

החל משנת 96, זה הדור העגול שדומה ל-Skoda Superb (במחיר נכנס שנת 98) אבל מצאתי למכירה ידניות רק עם המנוע 1800 ולא ה-2000.

יש כמובן גם את השוודיות (Volvo / Saab), השאלה איזה שנה נכנסת בגירסאות הבכירות יותר עם המנועים החזקים

ד"א כדאי לך גם להתייעץ ב-CarsForum.co.il

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פתחתי שם דיון לא קיבלתי שום תגובה.

בכל אופן, פאסאט אבא שלי לא רוצה, אין לי מושג למה הוא לא רוצה פשוט. וולוו בדקנו גם כן וראינו כמה נחמדות יחסית, אבל מהדגמים הקודמים 840, לא S60 שהן כבר יקרות יותר. סאאב ממה שידוע לי דיי יקרה, לא?

אנחנו רוצים אוטו שיהיה מרווח ומתאים למשפחה, אבל שגם יהיה על רמה ולא יהיה סתם משהו זרוק. שירגיש בפנים כמו שצריך, עם מושבי עור ומספיק מקום. לא איכפת לי אם קוראים לזה משפחתית או מנהלים :)

ירידת ערך של הרובר לא מעניינית אותנו, אנחנו לא מתכוונים למכור אותה בקרוב. גם זה שקשה למכור לא מעניין, אנחנו לא מתכוונים למכור בשנים הקרובות (אין לנו סיבה אם היא תיסע כמו שצריך). אני מבין ממך שבעיות אצלה זה חתיכת בעיות כי להשיג חלפים לא נצליח, נכון? אם כן, אז כנראה שעדיף באמת לרדת מהאוטו הזה.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחפש וולוו 940 - 2 ליטר טורבו (155 כ"ס) ענק, תא מטען עוד יותר ענק, הרכב נוח, ומפנק, אם כי הוא לא נראה מי יודע מה :-\

לגבי הפאסאט - אם מה שחסר לאבא שלך זה כוח - תחפשו 1800 טורבו\V5 (כבר חורג מהתקציב נראה לי)

לגבי הרובר - לא ממליץ להתקרב

אגב, גם ההונדה אקורד (צורה קודמת( - מאוד מוצלח, די חזק, וגדול ומפנק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BMW זה BMW חביבי :)

בכל מקרה - חפש לך 525 (לפחות, לא להתקרב ל520 )

אם תתאמץ - אולי עוד תמצא 535

הרכב גדול נוח, מאובזר, והוא "שט" על הכביש

הרכב שהכי תהנה לנהוג\לנסוע בו

אגב - יש עוד כמה ידניות בארץ (אם זה כמובן מעניין אותך)

בכל מקרה - קח בחשבון שהרכב סה"כ די אמין - אך כאשר משהו מתקלקל, אני מקווה שיש לך כיסים עמוקים

חפש אחת שלא "קרעו אותה", לא משהו בסגנון יד 8 240000 ק"מ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בימרים יקרעו אותכם גם בביטוחים וגם בטיפולים

בימר זה בימר, לטוב ולרע

הפאסאט לדעתי הרכב הכי מוצלח מכל מה שהוצע כאן

זה גרמני, על כל המשתמע מכך, בפנים אתה לא מרגיש שום קירקושים ושום כלום

הפלסטיקה והסקאיי מרגישים מוצקים גם אחרי 20 שנה

אחרי יישור קו מבחינה מכנית הוא טוב כמו ביום שהוא יצא מהמפעל (טוב לא בדיוק, אבל קרוב מאוד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ היתה לנו במישפחה פאסט 96 - מניסיון להתרחק , יותר מידיי טיפולים וחלקים יקרים. כל חודש מוסך.

אם אתה בכל זאת מתכוון ללכת על הרובר אתה צריך לקחת בחשבון שתוציא על הדלק בשנה יותר ממה ששווה הרכב.

לדעתי מאזדה 1.8 ידנית חייה.

אבל אם אבא שלך מחפש מנעלים זה סיפור אחר.

חשבתם ללכת לכיוון של אודי? אפילו על אודי 80?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבא שלי חיי בסרט, לא יודע מה נסגר איתו. הוא שמע מאיזה טמבל שקורולה תהייה מעולה, ועכשיו הוא כמעט נעול על קורולה מסריחה. אני פשוט לא סובל את האוטו הזה, הוא לא כיפי, הוא מכוער, והוא לא זז כמעט (וכבר נסעתי על כמה וכמה קורולות). אני עכישו מנסה לדחוף אותו לכיוון המזדה 1800 ידני. אם נצליח למצוא אחת כזאת בתקציב שלנו שיש בה מושבי עור והיא במצב טוב, אני דיי משוכנע שניקח אותה. בדקתי ביד 2, לא מצאתי, יש למישהוו המלצות איפה לחפש עוד?

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...