המערכת הטובה ביותר ששמעתם איי פעם? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המערכת הטובה ביותר ששמעתם איי פעם?

anatoli

Recommended Posts

מדיי פעם, מתחשק דיון מהנה ולא משהו עם מטרה מובהקת של לעזור למישהו. בתור דיון פתיח, נראה מה יש לאנשים לספר, מה המערכת המרשימה ביותר ששמעתם איי פעם? , , סטריאו, סראונד, עוצמה, איכות, מה שעולה לכם בראש, תרגישו חופשי.

המערכת המרשימה ביותר שאני שמעתי הייתה מגבר VAC (לא זוכר את הדגם) שמחובר לזוג רמקולים VSA -4JR. מערכת מדהימה, אומנם לא זולה בכלל (5-6 ספרות בשקלים) אבל בהחלט לא היקרה ביותר ששמעתי, עם זאת, המרשימה ביותר ששמעתי. היא פשוט הוציאה בצורה מדהימה כל דבר ששמתי, קלאסית, רוק, ג'אז, הכל. כל זה, בעוצמה מספקת מבלי להתאמץ, ועם במה, פירוט, דיוק, מהירות, פאנצ'יות, ופשוט כל מה שאפשר לחפש במערכת. שמעתי גם מערכות שהיו טובות יותר בחלק מהדברים, אבל באופן כללי זוהי ללא כל צל של הספק המרשימה יותר מכולן.

vr4jr_front_SM_002b.jpg

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו הייתה איזו מערכת שאבא רצה לשמוע בארגנטינה, אבל אז הייתי קטן... אז זה סתם שיעמם אותי ויצאתי החוצה :x

אבל זה לא נחשב, אז המערכת שיש לאבא שלי, NHT 3.3 עם 2 מגברים של מרידיאן (557) וקדם מגבר של קונרד ג'ונסון (PV12) עם CD Player של Meridian

DX

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים , זה פשוט לא בריא לחשבון בנק לשמוע מערכות יקרות .

יצא לי לשמוע כמה מערכות שממש גרמו לשערות לסמור על העורף שלי :

1.סט שלם של מארק לוינסון (מונו בלוקים + קדם מדבר ) עם טרנספורט של טאטה נובה + dac שלהם מחוברים לrevel סאלון .

2.סט דיגיטאלי של מרידיאן (קדם+טרנספורט+הרמקולים המוגברים שלהם בחיבור דיגיטלי )

3.סט של מונובלוקים של קארי + ענקיים מחברה לא ידועה בשם "מאטיס" עם פטיפון מפלצתי עם ראש של סומיקו.

אני שמח שעברתי למחשבים , מחלה הרבה יותר זולה ובסופו של דבר יותר שימושית .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער שזה לא ברמה שלכם חח, אבל אני אוהב את הפורום הזה :) המון דיונים איכותיים.

ATP3,

קרית מלאכי זה חור ואין מה לעשות חח עד שאני לא אקנה לעצמי באיזה 3000 ש"ח כ. קול + טובים למוזיקה אני לא אשמע באמת איכות :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האלטק MX5021 שלי מדהימים, לדעתי. בחיים לא ציפיתי לכזו איכות מרמקולים של 200$, במיוחד עם כרטיס אונבורד. צליל נקי, גם בעוצמות גבוהות. ממש - שומעים את האיכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כעקרון משתדל לא ללכת ולשמוע במכוון סטאפים טובים הרבה יותר ממה שיש לי.

זה פשוט יגרום לי לחלות במחלת השדרגיתיס שוב, התרופות מאוד יקרות.

בדיוק מאותה סיבה המערכת הטובה ביותר ששמעתי היא זאת שבסוף קניתי. :-*

ועל זה נאמר: Ignorance is bliss

אני לא באמת חושב ככה, פשוט יצא שהזמן היחיד שיצא לי להקדיש לסבב האזנות היה כשרציתי לקנות, ומן הסתם שמעתי דברים פחות-או-יותר

בתקציב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח בדיוק מה שקורה לי, אני קניתי ICANS (זה ב150$ עם איכות מעולה למי שלא מכיר) וכשאני שומע את הJBL CR שלי הם נשמעות ממש חרא ליד האוזניות וזה ממש מעצבן, אז אני קונה חדשים (כניראה) שיהיו באותה איכות (בערך) של הICANS שלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מערכת של חבר.. רסיבר של רוטל

מגבר כוח לסנטר NAD

מגבר כוח לאחוריים ROTEL

מגבר כוח 1 לרמקול קדמי רוטל

מגבר כוח 2 לרמקול קידמי רוטל

VIDEO DISK SONY

MINIDISK SONY

CD PLAYER- ROTEL

DVD - ROTEL

סאב אקטיבי של פרדייהם הכי טוב שלהם

רמקולים קדמיים הסדרה הכי גבוהה סטודיו 100

אחוריים וסנטר מאותה סדרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...