11 תמונות מLonghorn הWindows הבא של Microsoft - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

11 תמונות מLonghorn הWindows הבא של Microsoft

barakaaron

Recommended Posts

אני רוצה להוסיף עוד כמה דברים ברשותך:

1 - לא בטוח שזה נכון

2 - לפי השמועות החליטה לוותר (סוף סוף) על השם והשם המלא של מערכת ההפעלה הוא (אם הוא יהיה)

Microsoft Codename Longhorn (מה זה םה Hitman ;D )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נראה לי אישית מפורבק למדי

תראו

Lh5.jpg

למה לעזאזל בABOUT WIN מופיע השם ולא Longhorn הבן אדם אולי עשה יפות בפוטושופ אבל קצת חיפף ברגעים החשובים

דבר נוסף שנראה לי קצת לא הגיוני

Lh3.jpg

זה אולי יראה זניח, אבל במחשב שבו מותקן הוידוס החדש מותקן גם WINRAR, נכון שזה לא ממש חשוב, אבל למה שMICROSOFT ישתמשו בWIN RAR שיש להם את הWIN ZIP שלהם?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי זה לא נראה מבופרק

באחת הממאפיינים רשום MEDIA CENTER EDITION שזה היה אמור להיות MEDIA CENTER לפי מידע של לפני מספר חודשים.

במאפינים מחשב רשום וינדוס פרו... מה הקטע פה?

איפה כתוב וינדוס פרו? כתוב ארוך-קרן פרו...

כנראה שזה שני גרסאות PRO וMEDIA CENTER על בסיס זהה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נראה לי אישית מפורבק למדי

תראו

Lh5.jpg

למה לעזאזל בABOUT WIN מופיע השם ולא Longhorn הבן אדם אולי עשה יפות בפוטושופ אבל קצת חיפף ברגעים החשובים

דבר נוסף שנראה לי קצת לא הגיוני

Lh3.jpg

זה אולי יראה זניח, אבל במחשב שבו מותקן הוידוס החדש מותקן גם WINRAR, נכון שזה לא ממש חשוב, אבל למה שMICROSOFT ישתמשו בWIN RAR שיש להם את הWIN ZIP שלהם?!

מן הסתם המערכת החדשה בנויה על הקוד של הישנה... הם ישנו אותה כל הזמן, תהיה בטוח בזה. ומה הקשר ל-winrar ו- winzip? שניהם לא מוצרים של והבנאדם פשוט התקין מה שבא לו. אלה כמובן לא רשמיות אלא מגרסת ה-pre-release M3. אפשר לראות אחרות ב- windowsxp.nu.

ו-imac, מה הקשר לפלאדיום?! זו בסה"כ טכנולוגיה שאמורה להיות מוטמעת בגרסה הבאה של , זה הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...