ה- E6600 הגיע סוף סוף. וגם תמונות מההרכבה והמערכת. - עמוד 5 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ה- E6600 הגיע סוף סוף. וגם תמונות מההרכבה והמערכת.

ferdy.g

Recommended Posts

• תגובות 113
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

MoRtZkInG צוות HWZONE תמיד מוזמן אלי לעשות ביקורת עליו ...!!! ;)

לגבי מי ששאל היכן קניתי את המארז , קניתי ב .COM כשהייתי בארה"ב חודש שעבר והיה להם SALE עליו הוא נקנה ב 309$ + 20 משלוח שזה ממש זול. ואז הבאתי אותו לארץ .אל תשאלו איך ,כפי שציינתי בת'ראד הקודם שפתחתי על המערכת הזאת לא שילמתי כלום אפילו לא מע"מ חוץ מ- 110$ שהייתי חייב לשלם בשדה התעופה בארץ (למרות שגם סחבתי איתי בנוסף ל 60ק"ג של ציוד מחשבים גם עוד 50 ק"ג של קניות אחרות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MoRtZkInG צוות HWZONE תמיד מוזמן אלי לעשות ביקורת עליו ...!!! ;)

לגבי מי ששאל היכן קניתי את המארז , קניתי ב .COM כשהייתי בארה"ב חודש שעבר והיה להם SALE עליו הוא נקנה ב 309$ + 20 משלוח שזה ממש זול. ואז הבאתי אותו לארץ .אל תשאלו איך ,כפי שציינתי בת'ראד הקודם שפתחתי על המערכת הזאת לא שילמתי כלום אפילו לא מע"מ חוץ מ- 110$ שהייתי חייב לשלם בשדה התעופה בארץ (למרות שגם סחבתי איתי בנוסף ל 60ק"ג של ציוד מחשבים גם עוד 50 ק"ג של קניות אחרות)

זה מה שקורה שגברים יוצאים לשופינג , להבדיל מנשים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

lipa - תגובה גדולה!!! אהבתי :xyxthumbs::lol::yelclap:

Chura- זה ציטוט מהת'ראד שפתחתי כבר לגבי איך הבאתי את הדברים (בקצרה :) )

"המשקל של כל החלקים הגיע ל-62 ק"ג ושלחתי הכל בטיסה איתי את המסך עצמו ממש העלתי למטוס בתוך תיק מיוחד שבת דודתי המוכשרת תפרה לי בניו יורק

הרמקולים המטורפים האלו שוקלים 29 קילו באריזה (אני ישתדל להעלות תמונות של הכל) זה היה דיי מסובך מפני שהייתי צריך לשנות את מועדי החזרה שלי פעמיים כדי לחזור באותה הטיסה עם טייס של אל על שהוא חבר טוב של אבי כדי שלא יעשו לי צרות עם המשקל,ובסופו של דבר הכל הסתדר למזלי" וכפי שהברתי קודם שילמתי 110$ (שהייתי חייב על המסך שזה פחות מחצי מע"מ)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי תפרט מחירים

ככה אני אוכל לומר לכולם שמחשב חלומות אמיתי יעלה XXXXX שקלים או דולרים ?

תתחדש-באמת קשה לי לומר לך שיש היום משהו שהייתי לוקח אחרת אם היה לי תכסף כל החלקים שבחרת באמת בגבול העליון.

( בעוד הרבה מאוד מאוד כסף אפשר לקנות משהו טיפה טיפה יותר טוב) אז ככה שזה בהחלט המחשב המושלם מבחינתי בגבול ההגיוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע הכי סבבה לקנות בחו"ל בעיקר דברים של (בארה"ב)

אבל למה להשתמש בכרטיס של הנוסע המתמיד כדי למרוח גריז (כרטיס מסך),

לא חבל? אולי יש עוד דברים לקנות ועוד תצטרך לטוס לחו"ל :lol:

וואלה אחי תתחדש מחשב פצצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע הכי סבבה לקנות בחו"ל בעיקר דברים של (בארה"ב)

אבל למה להשתמש בכרטיס של הנוסע המתמיד כדי למרוח גריז (כרטיס מסך),

לא חבל? אולי יש עוד דברים לקנות ועוד תצטרך לטוס לחו"ל :lol:

וואלה אחי תתחדש מחשב פצצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ZENMASTER - אז למה הכרטיס של הנוסע המתמיד טוב אם לא למרוח משחה טרמית? :smile1:

MRBIG- הנה קישור לת'ראד שפתחתי כשחזרתי מארה"ב עם כל החלקים. יש פירוט של מה שקניתי ,איפה וכמה עלה.http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=194119.0

ושוב תודה רבה לכל התגובות המפרגנות, אם למישהו יש שאלה לגבי כל רכיב שיש לי אשמח לענות ולעזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...