הפיתרון לחידת העב"מים באיזור 51??? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הפיתרון לחידת העב"מים באיזור 51???

bla7

Recommended Posts

כן כמו התיאורייה שאליהו הנביא נחטף ע"י חייזרים ואבני הפירמידות סוטטו בקרן כל שהיא ...... ::)

איזור 51 נמצא בבסיס חיל האויר האמריקני שהוא בסיס צבאי סודי בטונופה נוואדה, נכון להיום הטענה היא שה"עב"מ" הוא בעצם לויין ריגול שהיה אמור להשתגר מהבסיס אך השיגור נכשל, האמת אני דיי מאמין לטענה הזו.

לגבי הפירמידות ... איך האבנים סוטטו בצורה כל כך חלקה שגם היום אומרים מומחים שרק ע"י קרן ליזר ניתן לבצע סיטוט עדין ומדוייק כל כך

ואיך הרימו לגובה של 40 מטר אבנים במשקל עשרות טונות ואיך יצרו צורה כל כך מדוייקת ומקבילה לקרקע ....... זה כנראה סוד שנקבר עם הפרעונים MOHAHAHAHAHAH :asthanos:

לא רק עם הפרעונים... בכותל המערבי יש כמה אבנים שכבדות פי כמה מהאבן הכי כבדה במצרים... גם אנחנו סוסים :saint:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ממש חייזרים, אבל למי שלא זוכר, אנחנו הרי היינו עבדים במצריים ובנינו את הפירמידות, אז בית המקדש, כולל הכותל המערבי??? קטן עלינו!!! ;)

ואגב, אתם בכלל לא קשורים לנושא כבר... היו 38 הטסות נסיוניות של המטוס הזה... בגלל אפקט ההסוואה המגניב שלו, הוא לא נראה בכלל כמו מטוס רגיל - מי שראה את זה בסביבות איזור 51 זה נראה לו בטח ממש חשוד... זאת היתה הכוונה שלי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהטיסו אותו שם משתי סיבות, אחת זה מקום מבודד וזה מטוס חדש שהיה סודי מתי שניסו אותו והשנייה היא שאזור 51 זה סביר להניח בסיס של חיל האוויר... :-)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...