הפיתרון לחידת העב"מים באיזור 51??? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הפיתרון לחידת העב"מים באיזור 51???

bla7

Recommended Posts

קראתי הרבה מאוד בנושא AREA 51, שאגב, שמו האמיתי הוא GROOM LAKE, ומכנים אותו AREA 51 (כי זה נשמע מגניב) כי הבסיס נמצא ב-GRID מס' 15 במפה של מדבר נוודה. דעתי האישית בקשר ל-A51 זה שזה בעצם בסיס סודי של צבא ארה"ב שבוא מפתחים טכנולוגיות חדשות ומתקדמות, בין השאר, כלי תעופה מתקדמים. אנשים סתם מנפחים את זה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי תאוריה משלי בקשר לנוודה.

נוודה, או יותר נכון "עמק המוות" שלה (או איך שזה לא נקרא), זה מקום כזה, שבכל נקודה שאתה תדרוך ותתחיל לחפור, אתה תמצא איזשהי מעבדה סודית של ארצות הברית... ;D

ועכשיו ברצינות, אני פחות או יותר באותה הדעה עם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמממ, זה נשמע די דבילי כי מרבית הרעיון של החמקן מבוסס על זה שהוא מפזר גלי ראדר ולכן הוא כולו מלא בזוויות ככה שמכל כיוון שיפעילו מכם זה יחזור למקום אחר... לא צריך להיות חייזר בשביל לחשוב על זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממליץ לכל מי שאהוב את הקטע הזה של החיזרים לקרוא את הספר מרכבות האלים זהו ספר מאוד מעניין

שכתוב בו את אחת התאוריות על החיזרים מהשאהבתי בספר הוא שהוא מסביר את התאוריה לפרטים ושאפילו

מישהו לא מאמין שבאמת התאוריה הזאת נכונה מה שיפה הוא שזה עדיין יכול לקרות בעתיד הקרוב-רחוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממליץ לכל מי שאהוב את הקטע הזה של החיזרים לקרוא את הספר מרכבות האלים זהו ספר מאוד מעניין

שכתוב בו את אחת התאוריות על החיזרים מהשאהבתי בספר הוא שהוא מסביר את התאוריה לפרטים ושאפילו

מישהו לא מאמין שבאמת התאוריה הזאת נכונה מה שיפה הוא שזה עדיין יכול לקרות בעתיד הקרוב-רחוק

ממליץ גם :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן כמו התיאורייה שאליהו הנביא נחטף ע"י חייזרים ואבני הפירמידות סוטטו בקרן כל שהיא ...... ::)

איזור 51 נמצא בבסיס חיל האויר האמריקני שהוא בסיס צבאי סודי בטונופה נוואדה, נכון להיום הטענה היא שה"עב"מ" הוא בעצם לויין ריגול שהיה אמור להשתגר מהבסיס אך השיגור נכשל, האמת אני דיי מאמין לטענה הזו.

לגבי הפירמידות ... איך האבנים סוטטו בצורה כל כך חלקה שגם היום אומרים מומחים שרק ע"י קרן ליזר ניתן לבצע סיטוט עדין ומדוייק כל כך

ואיך הרימו לגובה של 40 מטר אבנים במשקל עשרות טונות ואיך יצרו צורה כל כך מדוייקת ומקבילה לקרקע ....... זה כנראה סוד שנקבר עם הפרעונים MOHAHAHAHAHAH :asthanos:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אישית אני ממליץ לכולם לקרוא את הספרים של אריך פון-דניקן (מרכבות האלים, אלים מן החלל החיצון, אותות מהשמיים ועוד איזה ספר אחד ששכחתי את שמו) כיוון שזה יסב לכם הנאה צרופה לזמן רב והרבה צחוקים...

באמת! הבאנדם אוטודידאקט (ספק רכש את השכלתו לא בלימודים ספק אידיוט)! מרבית מה שהוא כותב בספרים שלו לא מדוייק בגרוש ונועד רק לאמת את התאוריות שלו שלמעשה מרבית הבסיס לאותן תאוריות הוא ספריו הלא מדויקים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אישית אני ממליץ לכולם לקרוא את הספרים של אריך פון-דניקן (מרכבות האלים, אלים מן החלל החיצון, אותות מהשמיים ועוד איזה ספר אחד ששכחתי את שמו) כיוון שזה יסב לכם הנאה צרופה לזמן רב והרבה צחוקים...

באמת! הבאנדם אוטודידאקט (ספק רכש את השכלתו לא בלימודים ספק אידיוט)! מרבית מה שהוא כותב בספרים שלו לא מדוייק בגרוש ונועד רק לאמת את התאוריות שלו שלמעשה מרבית הבסיס לאותן תאוריות הוא ספריו הלא מדויקים!

:lol:

למה, לא נכון, דווקא מרכבות האלים מאוד מעניין והוא מסביר בסדר את התאוריה שלו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תן לי שעה ואני ממציא לך תאוריה חדשה ומביא לך כל כך הרבה הוכחות שאתה תאמין שהיא באמת נכונה ואז אני אביא לך הוכחות חותכות שהיא לא...

אגב מי שהיה בהרצאות של תומאס (נו התמהוני הזה שבולע קרח יבש ומדבר במהירות גדולה פי 6 מאדם רגיל וכו' וכו' מרצה בטאו ובוויצמן ויו"ר סטארבייס 972), בטח שמע מה הוא אומר על פון-דניקן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תן לי שעה ואני ממציא לך תאוריה חדשה ומביא לך כל כך הרבה הוכחות שאתה תאמין שהיא באמת נכונה ואז אני אביא לך הוכחות חותכות שהיא לא...

אגב מי שהיה בהרצאות של תומאס (נו התמהוני הזה שבולע קרח יבש ומדבר במהירות גדולה פי 6 מאדם רגיל וכו' וכו' מרצה בטאו ובוויצמן ויו"ר סטארבייס 972), בטח שמע מה הוא אומר על פון-דניקן...

רבאק!!! גם אצלכם התומאס הזה מפורסם? :P אני לא ראיתי אותו בהרצאה אבל כמה שאני מכיר כל הזמן דיברו עליו וכשהוא היה פעם אחת בבית ספר שלי אחד שמעריץ אותו ( ::) ) כל הזמן דיבר עליו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...