[סקר] אתם מעשנים? ואם כן , מה ? - עמוד 8 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

[סקר] אתם מעשנים? ואם כן , מה ?

VL

Recommended Posts

סבא שלי מת מסרטן ריאות לפני 4 שנים, אמרתי לעצמי שאני בחיים לא אקח סיגריה לפה, אבל אני מעשן פה ושם... לדעתי אחרי כמה כוסות וודקה בזמן שאתה רוקד, בלי סיגריה, זה חסר טאקט, אתה לוקח שחתה ארוכה וזה נותן'ך בראש משו בן זונה

מה בלי סיגריה אתה לא מגניב מספיק..?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 145
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני חושב שאני היחיד שלא נגע בדבר כזה אף פעם, גם לא במתקן קיטור הערבי הזה(שהתחיל כדלעת במצרים אני חושב)...

אף פעם לא הבנתי את הרציונאל, ולא יצא לי לשבת בבקתה של צ'יף ולהגיע להסכם שלום :-\

נו טוב, אז כנראה שאני לא מאגניב. :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא עישנתי, לא מעשן ולא אעשן

אגב כמעט כל המעשנים שאני מכיר מודעים לחסרונות והיו רוצים להפסיק, אבל הם פשוט לא יכולים (או לא מוכנים להשקיע את המאמץ שצריך)

לתשומת כל מי ששוקל עכשיו להתחיל עם זה

בחורה יפה זה כמו גלידה פלוס דובדבן

בחורה יפה שמעשנת זה כמו גלידה רק שבמקום הדובדבן יש חתיכה קטנה של חרא

:xyxthumbs:

עישון בחלט פוסל בחורה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי בגלל שהם איבדו מוצא (אל תתפסו אותי במילים בדיוק-אתם כאלה מילוליים ::)) הם לא ידעו מה לעשות עם עצמם אז הם נפלו לסיגריות ובאותה מידה הם היו יכולים לפול לאלכוהול או לסמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

People think it's all about misery and desperation and death and all that shite, which is not to be ignored, but what they forget is the pleasure of it. Otherwise we wouldn't do it. After all, we're not fucking stupid. At least, we're not that fucking stupid.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כח מי שלא מעשן שלא ידבר באויר...

אני התחלתי לעשן כמו כל אחד, סיגריה פה סיגריה שם, שאכטה פה ושם עד שאיבדתי את סבא שלי זכרונו לברכה ואני וחברה שלי נפרדנו (אהבה ראשונה) ואחרי דברים כאלה הדיגריה דורשת להיכנס לך לגוף... ואז מתחילים לקנות קופסאות ואז פקטים ואז אתה בפנים !!!

אותו עיקרון זה עם סמים ואלכוהול !!!

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא כבר שנה כמעט מעשן רק ביציאות לפאבים וכו' ... עם כוס וויסקי \ בירה פעם בשבוע משהו כמו שלוש סיגריות וזהו

אני לא מכור (ועכשיו כל החכמולוגים יגידו אחרת) אין לי צורך לסיגריה סתם ככה בהמהלך היום וגם אם כן פעם בהמון זמן ולא משהו חזק

לפני כחודש וחצי עשיתי הפסקה של חודש שלם רק בשביל להוכיח לעצמי שאני לא מכור , אף פעם לא קניתי עדיין חפיסת סיגריות אלה רק מחברים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...