[סקר] אתם מעשנים? ואם כן , מה ? - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

[סקר] אתם מעשנים? ואם כן , מה ?

VL

Recommended Posts

אבל זה סוג של סיפוק שקשה לתאר.. רק מי שמעשן יודע מה זה...

:xyxthumbs:

טוב נו, ברור, זה מרגיע לך את הצורך הבלתי נשלט לניקוטין, אז שאתה מקבל את המנה שלך אתה נרגע. תשאל גם מכורים לסמים, אין ספק שהם מסופקים. כנ"ל אלכוהוליסטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 145
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב נו, ברור, זה מרגיע לך את הצורך הבלתי נשלט לניקוטין, אז שאתה מקבל את המנה שלך אתה נרגע. תשאל גם מכורים לסמים, אין ספק שהם מסופקים. כנ"ל אלכוהוליסטים.

תסביר את זה לדום...

אתה רק חושב שזה סיפוק.... אולי רק בגלל שאתה רגיל לזה כמה שנים המוח שלך לא יכול בלי זה (הניקוטין) ואם אתה נמצא בלי סיגריות כול פרק זמן קבוע אתה נהיה עצבני... אתה באמת רק חושב שזה סיפוק אבל זה לא....

אני גם לא סובל שמעשנים לידי

ואני מעשן שנתיים...

הסיגריה מורידה לך את העצבים, מורידה לך את האוכל, עושה לך "סיפתח" בבוקר... כל זה לכאלה שמעשנים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני מעשן שנתיים...

הסיגריה מורידה לך את העצבים, מורידה לך את האוכל, עושה לך "סיפתח" בבוקר... כל זה לכאלה שמעשנים..

אני לא בנאדם עצבני בכלל או מתוח, האוכל יורד לי די טוב - תודה, וסיפתח בבוקר עושה לי קפה ככה וקורנפלקס אולי. דווקא מתאים לי להוריד אוכל עם איזה משחק כדורגל או כדורסל אחרי שעה ככה, בספק אם אתה יכול לעשות את זה מבלי לחטוף התקפי שיעול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BARBOS מה זה DIME ?

לעשן פעם ב שבוע ככה סיגר או כמה סיגריות בשבת ואז שזה הופך למינהג זה דרך חים ותרבות :-\ שונה קצת

שאני יהיה גדול (עצמאי כלומר)אני רוצה לעשן פעם ב שבוע ללכת כל ערב ערביים ברגל להיות בריא לעשן פעם ב... זה לא נורא להיות עם כמה חברים לעשן סיגר פעם בשבוע לראות סרט או מישחק זה כיף לא נורמלי :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה איתכם חבר'ה, אבל אני מעשן כבד של עלי שוקו (מסוג "קרלו"), ומזריק שוקו יטבתה מהקרטון...

לפעמים, אני גם נותן סניפים בשורות של אבקה של נסקוויק! :jump: (עושה אותי קצת היפר :silly: )

מקווה שהמשטרה לא תעלה עלי, כי יכולים לשלוח אותי לאבו כביר, להפוך אותי למס"ר מסכן... :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבא שלי מת מסרטן ריאות לפני 4 שנים, אמרתי לעצמי שאני בחיים לא אקח סיגריה לפה, אבל אני מעשן פה ושם... לדעתי אחרי כמה כוסות וודקה בזמן שאתה רוקד, בלי סיגריה, זה חסר טאקט, אתה לוקח שחתה ארוכה וזה נותן'ך בראש משו בן זונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...