אלימות הולכת וגוברת - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אלימות הולכת וגוברת

maverick

Recommended Posts

כרוניקה של אלימות אמרנו?

ובכן שבוע שעבר נרצח כך סתם בחור בחוף הים באיזור חיפה. היום (שבת ) שמעתי את הסיפור בתוכנית של גלי צה"ל בשעה 11:00 , ושם דיברה החברה של הנרצח.

ובכן הסיפור מורכב מטיפשות של כל הצדדים. הכלבים (שהיא מעידה שהם הבנים שלה, למרות שהחבר שלה נרצח ותבינו למה), הרגיזו , או לא הרגיזו , נבחו , הציקו מה שתרצו. הרוצח בעט בראשו של הכלב(כדבריה, כלשונה, ומצוטט מדיוק). והיא שוב פעם מעידה שהכלבים הם הבנים שלה (אויי לטיפשות ולטמטום). לאחר דין ודברים קשים עם הרוצח לבין אותה אישה, החל חברה מגונן עליה ומנסה לשמור עליה.

ואז התחילו המכות.

העבריינים החלו להכותו, ובינתיים גם היא החלה להכות, ואז הוא הכה אותה, והיא הכתה בחזרה וכ....

ואז הוציא העבריין סכין ודקר אותו למוות.

הכל התחיל מכלבים שהיא - כן היא מעידה שהם הבנים שלה.

עכשיו היא רוצה שישאבו זרע כדי שיהיו לה בנים אמתיים מהחבר (בעל אני לא זוכר בדיוק) הנרצח. כן עכשיו היא רוצה בנים אמתיים ולא כלבים , שהיא, כמו שנאמר כאן, הבנים שלה.

והיא, עדיין לא מודעת, שהכלבים, לא בדיוק שווים את הויכוח והמריבה שבגינה נרצח אדם.

אפשר להתלונן במשטרה (ואל תספרו סיפורים שהם לא מטפלים בתלונות כאילו), אפשר פשוט להתרחק מהמקום ולהמשיך לחיות עם כל הצער בפגיעה בבעלי חיים.

אויי לאישה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נכון, זה לא צריך להגיע לרצח וגם לא למכות- ואני גם חושב שהיא היתה מעדיפה שהכלבים ילכו מאשר חברה לחיים.

אבל, ברגע שאתה נקשר למשהו אתה לא יכול לראות פגיעות כאלה, בדיוק כמו ששנינו לא היינו שותקים אם מישהו היה משתין על דגל בחצר האחורית שלנו או תולה צלבי קרס.

אם היא היתה מתקשרת למשטרה ואומרת "בעטו לכלב שלי בראש", אני לא חושב שהמשטרה היתה באה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם לא מבינים ת'קטעים האלה של כבוד, כשאתה ברחוב זה יותר חשוב לך מכל דבר, יותר מהחיים שלך, אז מי שמערער לך את הכבוד שיצפה ללא פחות מאיזה דקירה, אני לא אומר שזה טוב, אבל זאת המציאות, וזה תמיד היה ככה ותמיד יהיה, להפך פעם זה היה הרבה יותר גרוע, כי פעם כולם היו כאלו, אבל היום אני רואה פה קהילה של אנשים בוגרים משכילים שלא נכנעים למשחקי הכבוד האלו ומסתכלים על העניין בעין לא מאשרת, וזה לדעתי עוד יותר כבוד מלהיות איזה עבריין שדוקר את חבר שלו כי אמר לו "בן אמא של שופט כדורגל".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

סליחה על הקפצה אבל היה נושא מסוים שהייתי חייב לדבר עליו, ופשוט לא רציתי לפתוח דיון נוסף כי גם הוא עוסק באלימות.....

אז ככה, אומנם זה נושא שכבר מוכר לכולנו (או לפחות לרובינו ::)) אבל אני רוצה לדון עליו קצת, ואני כמובן מדבר על האלימות במגרשים (דווקא של השוטרים)......

היו הרבה מקרים שבהם שוטרים השתמשו בכחותיהם בכד להכות אוהדים מסיבות לא ידועות..... או סתם מתוך שעמום או משהוא לא ידוע....

היום התפרסמה כתבה שבחלקה השני מספר נער בן 16 על זה ששוטר הכה אותו במהלך המשחק שהיה ביום שבת, של נתניה מול מכבי פ"ת....

אז בתחילת המשחק הודלקה אבוקה על ידי אחד מאוהדי נתניה, השוטרים שעלו לכבות אותה שמעו קריאות של האוהדים "השוטרים בשוק"

אז שוטר אחד תפס קריזה ולקח איזה אוהד נתניה, והכל להכות אותו (את מה שהוא עשה אתם יכולים לקרוא בלינק) והסיבה לכך היא שהוא שר את אותו משפט, לדברי הילד הוא רק הצתרף לשער האוהדים בשירה, והוא לא היה זה שהדליק את האבוקה......

מה דעתכם על הנושא?, לדעתי זה ממש ביזיון אך ששוטרים מנצלים את כוחם ואת מעמדם בכד להכות אוהדים.....

נ.ב הנה לינק לכתבה (הנה התייחסו רק לחלק השני שלה).....

http://www.one.co.il/next.asp?id=37773&Bz=6

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל זה שוטרים שאמורים להביא דוגמא ולהשתמש בכוחם לטובה ולא לרעה....

וזה לא אוהדים שבאים בלי אחריות ועם החינוך שלהם זה שוטרים מתאם המדינה.......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באלימות אין צד צודק- תזכור את זה(אלא אם כן אתה הולך ברחוב וסתם דוקרים אותך)

כך שגם השוטרים וגם האוהדים אשמים.

מה לעשות זאת המדינה וזאת החינוך ואלה האנשים-what you can do? nothing

או שצריך אכיפה חמורה הרבה יותר או שלחנך מגיל גן

בתקווה שמתישהו גם ישראלי הממוצע יהיה תרבותי במגרש כמו אחיו האירופאי ולא יהיו

מקרים דומים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

שני מקרים, שקרו ביממה האחרונה, הביאו אותי לחפש את הת'רד הזה ולהעלות אותו שוב על סדר היום.

1)

עשרות מאוהדי בני יהודה תקפו אתמול בערב (ג') את יו"ר ועדת הביקורת של העמותה, עו"ד בן ציון באעייר. האוהדים השליכו בקבוקים, ירקו, דחפו אותו ואילצו אותו לברוח לסימטאות הסמוכות למגרש ברמת אליהו.

ממש מחזה מביש. ראיתי את זה אתמול בחדשות הספורט ונדהמתי כמה אנשים יכולים להיות דפוקים ואלימים.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2676774,00.html

2)

נוסעי רכב פרטי כעסו על נהג משאית שפגע בהם. הם נתלו על המשאית והחלו להכותו ואז נפל אחד מהם לקרקע ונדרס תחת גלגלי הרכב הכבד. הוא הובהל לבית החולים אך מת מפצעיו.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2677354,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך להתחיל לשנות גישה...הבורות משתלטת על המדינה, וגם העצבים...גועל נפש!

מצד שני נהגי משאיות כאלה חוצפנים! אני לא סובל אותם...תמיד מנסים לחתוך אותך ואתה נוסע 120

הם כולה 80 ועדיין חושבים שהם יכולים לחסום ככה את הנתיב השמאלי...גועל! בא לי לפעמים להחטיף למישהו כזה...

מה שאני יכול להגיד שאצבע משולשלת תמיד תכוון לנהג כזה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...