מחשב כל הזמן עושה ריסטרט ללא כל הודעה מוקדמת - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב כל הזמן עושה ריסטרט ללא כל הודעה מוקדמת

ofir_16

Recommended Posts

היי, מקווה שתוכלו לעזור לי כי הבעיה הזאת ממש משגעת אותי.

הבעיה היא כמו שרשום בכותרת פשוט משום מקום המחשב עושה ריסט, בייחוד כאשר ישר מפעילים אותו! (בשביל להגיע ללוגו של הווינדוס אקס פי לוקח לו איזה 3 4 ריסטים) וגם כשווינדוס עולה הוא יכול לעבוד שעה ואז לעשות ריסט והוא יכול כמה דקות בלי שום הודעה.

כמה דברים:

1. automatically restart לא מסומן ועדיין הוא לא נותן שום מסך כחול שזה לדעתי מוזר..

2. זאת לא בעית חום של מעבד כי אני עוקב אחרי הטמפרטורה.

מה עוד יכול לגרום לזה? יש לציין שהיא התחילה בלי שום משהו מיוחד שהשתנה והוא עושה ריסט בלי שום דבר שאני עושה, ניסיתי לבודד לנתק נגיד את המודם מהחיבור רשת (לא עזר), לנתק כל מה שמחובר ליואסבי (צורב דיוידי,diskonkey) ולא עזר. אני כמעט בטוח שהבעיה היא חומרתית לכן אשמח אם תוכלו לעזור לי לעלות על מה הבעיה על מנת שאני לא אצטרך ללכת לשלם לחנות.

תודה מראש!!

אגב יש לי מעבד 1800+ עם לוח 7vrxp, קצת ישן אבל עושה את העבודה.

קראתי את הFAQ וצירפתי את הקבצי מינידומפ

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלבי בדיקה מהקל לכבד:

1. בדיקה חזותית של הלוח אם כולל בדיקת מאוררים בזמן העבודה.

2. בדיקה של הזיכרון בעזרת MEMTEST

3. אם לא אף אחד מהנ"ל סיכוי גדול לספק או אפילו הרדיסק תנסה להלוות ספק מחבר רק לכמה לבדיקה לראות אם זה אכן זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חביבי הייתה לי בדיוק את אותה הבעיה לפני שבועיים באחד המחשבים שיש לי בבית

לאחר בדיקה מרובה גיליתי שהספק פשוט דפוק.

איך גיליתי???

בדיוק כשאתה מדליק את המחשב שים יד על המאוורר של הספק אל תדאג אתה לא תתחשמל וגם לא תתפס לך שם היד רק תעשה את זה בזהירות.

אתה צריך להרגיש משב רוח חזק מהמרכז של המאוורר כלפי היד שלך ואז המשב משנה את כיוונו ונזרק לצדדים ( זה קורה בגלל שהמאורר מתחיל לאט ומאיץ)

אם אתה לא מרגיש רוח חזקה כנראה שהמאורר דפוק והוא לא מקרר כלומר גורם להתחממות של הספק וכידוע חום גורם לקפיצות מתח ומפה הריסטרטים.

איך תדע אם הרוח חזקה תעשה את אותה פעולה על מחשב אחר כדי שתיהיה לך אינדקציה נכונה . אם אתה לא בטוח תבקש חוות דעת נוספת מבן אדם אחר.

מה שקורה זה שעם הזמן מצטבר אבק במרכז המאוורר איפה שהמנוע נמצא וזה גורם להורדת הסלדים של המאוורר.

בנוסף תשים את היד שלך על החלק האחורי של המחשב שלך מלמעלה אם אתה מרגיש שהוא חם מעבר למידה הרצויה 99% שזו הבעיה.

מאוורר טוב יודע להוציא את האוויר החם החוצה כל הזמן.

שיהיה בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חביבי הייתה לי בדיוק את אותה הבעיה לפני שבועיים באחד המחשבים שיש לי בבית

לאחר בדיקה מרובה גיליתי שהספק פשוט דפוק.

איך גיליתי???

בדיוק כשאתה מדליק את המחשב שים יד על המאוורר של הספק אל תדאג אתה לא תתחשמל וגם לא תתפס לך שם היד רק תעשה את זה בזהירות.

אתה צריך להרגיש משב רוח חזק מהמרכז של המאוורר כלפי היד שלך ואז המשב משנה את כיוונו ונזרק לצדדים ( זה קורה בגלל שהמאורר מתחיל לאט ומאיץ)

אם אתה לא מרגיש רוח חזקה כנראה שהמאורר דפוק והוא לא מקרר כלומר גורם להתחממות של הספק וכידוע חום גורם לקפיצות מתח ומפה הריסטרטים.

איך תדע אם הרוח חזקה תעשה את אותה פעולה על מחשב אחר כדי שתיהיה לך אינדקציה נכונה . אם אתה לא בטוח תבקש חוות דעת נוספת מבן אדם אחר.

מה שקורה זה שעם הזמן מצטבר אבק במרכז המאוורר איפה שהמנוע נמצא וזה גורם להורדת הסלדים של המאוורר.

בנוסף תשים את היד שלך על החלק האחורי של המחשב שלך מלמעלה אם אתה מרגיש שהוא חם מעבר למידה הרצויה 99% שזו הבעיה.

מאוורר טוב יודע להוציא את האוויר החם החוצה כל הזמן.

שיהיה בהצלחה.

זו לא בדיקה לתקינות ספק

ובוקשי בדיקה לתקינות מאוורר הספק ודרך אגב לא כל הספקים משנים מהירויות של המאוורר למעשה מרביתם מסתובבים במהירות קבועה

ועוד על אחת וכמה הגנריים!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי

אוקיי ניסיתי כמה דברים ולהלן התוצאות.

הרצתי את הmemtest והבדיקה יצאה תקינה, אפילו המחשב לא עשה ריסט במשך של שעות הבדיקה.

פתחתי גם את המארס ולא מצאתי ויזואלית קבלים מנופחים כמו בתמונות שראיתי בfaq.

מה אתם ממליצים לעשות עכשיו, פורמט זה הדבר האחרון שאני רוצה לעשות מה גם שקשה לי להאמין שזה בעיה תוכנתית כיוון שהוא עושה את הריסטים גם לפני שווינדוס מתחיל לעלות וגם בsafe mode והוא לא נותן את המסך הכחול..

מה לעשות עכשיו? להחליף ספק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...