Project GITS v.2 update 27.11 page 20 - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Project GITS v.2 update 27.11 page 20

Arik.G

Recommended Posts

אני חושב שאני בכל מקרא ישים את המאוורר כי כמו שאמרו כאן שמתי את הצלעות אופקית ולא אנכית, כך שהחום "נלכד" ולא מתפזר.

והמאוורר יזרים אוויר לאורך הצלעות.

וזה כבר לא פסיבי אבל עדיין יותר שקט ומועיל ממצב קודם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 204
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

יפה אהבתי את הרעיון בכללי והביצוע יפה למדי (אני לא הייתי מעיז לעשות את זה לספק יקר יותר או לספק כלשהו בעצם)

לדעתי כל הקטע של ההיטסינק בצד נראה קצת לא קשור והורס את המראה הכללי. אבל נראה איך זה יצא בסוף. בהצלחה בהמשך :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, ניסיתי לנפעיל אותו, אבל רק לזמן קצר רק כדי לראות שהוא עובד אחרי ההלחמות, לא למספיק זמן כדי לבדוק את יעילות הקירור.

עידכונון קטן, תמונה של החריטה העתידית. עדיין לא סגור כל כך על מה שילך שם אבל זה הרעיון הכללי.

+ מסביב כל מיני תוספות.

img0096ul0.jpg

וחריטה של העין עם העדשה שהולכת להישתלב איפה שהוא במארז.

img0097nr5.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום, הספק מוכן, הדבר היחיד שנשאר לעשות זה סליבינג. (והוא בינתיים בלי מאוורר)

זה הצבע בו השתמשתי:

img0099fs1.jpg

צבע מעולה, שתי שכבות ותוצאה מושלמת. תוך 2 דקות יבש לגמרי למגע.

img0100cj0.jpg

זה הבלאגן שהולך בפנים :bash:

img0101wr3.jpg

הספק מורכב:

img0103zh9.jpg

מבט מאחורה, מעל למקום מאיפה שיוצאים החוטים אפשר לראות חיבור למשאבה 220 וולט עם ממסר.

img0104cl3.jpg

זהו בינתיים, למי ששם לב, אין חורים לחיבור הספק למארז, זה פספוס שלי. מחר אני יוסיף חורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עבודה יפה מאוד על הספק. אם אתה לא מתכוון לצבוע את החתיכת אלומיניום שעליה יושבים המולקסים כדאי שתעשה לה פוליש. לגבי הקירור ששמת לו בצד אם זה הולך להיות פאסיבי אתה יכול לחתוך את התושבת מאוורר ואת כל החתיכות העודפות כדי לתת לזה מראה יותר נקי.

בהצלחה עם החריטה. העדשה בעין הולכת לעבוד או שזה רק ליופי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי צביעת הרשת והמסגרת שלה תניב תוצאה יפה יותר. אתה יכול גם לצבוע את חיבורי המולקס להשלמת המראה הכולל :)

היכן רכשת את הצבע? בחנות לאביזרי רכב? (ואם מותר לשאול, מה מחיר פחית צבע כזו?)

בנוגע לעניין הספק, אני לא בטוח שיהיה בכלל צורך במאורר. אבל אם כן, אז אולי מאוורר 80מ"מ (או איזה גודל שמתאים שם) עם הורדת מתח יהיה עדיף אם המטרה היא לשמור על שקט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...