חדש ל- AMD. עזרה באופטימיזציה של המערכת. - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חדש ל- AMD. עזרה באופטימיזציה של המערכת.

A_MuMu

Recommended Posts

אה זאת אשמת החנות שהמעבד לא עובד בבאס שהוא צריך להיות?

זה לא המקרה הראשון שזה קורה.....

ואתם עוד אומרים לאנשים שאינטל יקרנים..... כולה עוד 200 ש"ח בשביל מעבד שאף פעם לא הייתה הודעה בפורום שהעירה על בעיות כאלו בו. שלא לדבר על הטמפ' הנמוכה בהרבה....

חלונות לא עולה אולי מהסיבה שבבאס הגבוהה הנ"ל המעבד מאוד מתחמם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ואתם עוד אומרים לאנשים שאינטל יקרנים..... כולה עוד 200 ש"ח בשביל מעבד שאף פעם לא הייתה הודעה בפורום שהעירה על בעיות כאלו בו. שלא לדבר על הטמפ' הנמוכה בהרבה....

מה הבעיה שלך??? צריך רק להזיז את הג'מפר ל-133 והכל יסתדר! לא עולה לו כנראה בגלל אחד הכרטיסים שלא עומד במהירות הזו (בבאס 132 אין דיביידר 4:1 ל-PCI).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום אנשים.

דבר ראשון תודה על התגובות. כמה שאהבתי את הפורום הזה עד היום אז עכשיו אני אוהב אותו יותר. :inlove:

ולתשובות.

- כפי ששמתם לב, את השינוי ב- jumper אני כבר ניסיתי אחרי שהציעו לי את זה בפעם הראשונה ונכשלתי כישלון חרוץ.

- הכרטיסים במחשב הם כרטיס רשת של 3COM Etherlink XL 10/100, sound blaster live value ו- Gainward ti4200 128.אולי הכרטיס קול עושה בעיות (בהתייחס לשאלה לגבי הכרטיסים הישנים) כי הוא הכי ישן אבל משום מה זה נשמע לי מוזר.

- לגבי החנות. אני מכיר את המדיניות של הפורום נגד פרסום, ואני לא הולך לירוק לבאר שממנה אני שותה. מצד שני זו לא ממש פרסומת. אז אמנם אני לא אגיד את שם החנות מפורשות אבל אני ארמוז ;D זו חנות מרמת גן, ואני חושב שיש חבר בפורום בשם אלכס שהאתר בפרטים שלו הוא של החנות.. אבל תקשיבו: אני יוצא מנקודת ההנחה שאנשים שאלו את שם החנות בשביל להגיד מה הם שמעו עליה ולא בשביל "לסמן" אותה. את המעבד קיבלתי ביום ששי, 10 דקות אחרי שפרקו את המשאית של הספק ואני נותן לכל אחד (כמעט) לטעות לפחות פעם אחת ורוב הסיכויים שמדובר בטעות אנוש. כולם טועים. השיפוט יעשה במידה והם יצטרכו להוכיח את עצמם.

- את המעבד הרכבתי לבד. אני מאוד מקווה שזו לא תהיה עילה לזרוק אותי מהמדרגות :-\ כי בכל זאת אני חושב שאני יודע מה אני עושה.

שמתי גריז טרמי והמעבד מקורר ב- volcano 7+. המערכת נמצאת בטמפ' של 39 והמעבד ב 40.

- לגבי הויכוח "למה לא לקחת אינטל". שמע, כמו שאמרתי אני עבדתי עם אינטל עד היום. כשהחלטתי להרים מכונה חדשה חרשתי את הפורום הזה ואתרי השוואה במשך כמה שבועות. בכל המקרים ניתקלתי רק בדברים טובים על (עובדה שבסוף קניתי ..) שיקולים של ביצועים, עלות/תועלת פשוט ניצחו. אם אתם אנשים של אינטל בדם אז סבבה, אבל לא להגזים. פאק שקרה לי לא אומר הרבה, לעומת זאת העובדה ש הגיעו לאן שהגיעו מול אינטל כן אומרת משהו...

- הזיכרון של סמסונג 512 2700. הוא אמור לתמוך למיטב ידיעתי (המוגבלת אני מודה) מה גם שבביוס הזכרון מוגדר במהירות הזו. זה רק השינוי של הבאס שמחרב לי את המחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

STFU, הבנו את הנקודה שלך ואהדה שלך לאניטל, מספיק עם ההטעיה- או קיי?

את הדיעות הלא מבוססות שלך אתה מוזמן לשמור לעצמך..פשוט לא ייאמן מה שהולך איתך ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוציא את כרטיס הרשת ואת כרטיס הקול, אחד מהם דופק אותך (אני מנחש שזה הכרטיס רשת).

לצערי הרב, הלכתי ועשיתי את זה מייד כשראיתי את ההודעה שאמרה שאולי אחד הכרטיסים לא עומד בקצב.. הוצאתי את שני הכרטיסים ואותה שגיאה חזרה בדיוק.

למה לצערי? מפני שעכשיו אין לי את התקווה שזה יסתדר אם אני אוציא את הכרטיסים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי.

הלכתי לתוכנה שמגיעה עם הלוח. היא נקראת easytune 4.

הנתונים ממנה הם אלו:

VcoreA +1.820v

3.3V+ +3.280v

V5+ +4.890v

12v+ +11.900v

5Vsb+ +4.810v

אלו הנתונים מ Sandra:

< Voltage Sensor(s) >

CPU Voltage: 1.78V

Aux Voltage: 1.23V

+3.3V Voltage: 3.30V

+5V Voltage: 4.89V

+12V Voltage: 11.61V

-12V Voltage: -7.59V

-5V Voltage: -4.60V

+5V Standby Voltage: 4.81V

אני מקווה שאלו הנתונים שהתכוונתם אליהם.

יש לי ספק 300V. דרך אגב, מתוך מחשבה שאולי המחשב לא מקבל מספיק מתח ניתקתי את כל מה שלא צריך. זה כלל:

מאוורר מארז, 2 כרטיסים, 1 דיסק, 2 CDROM.

מה שנשאר לעבוד זה מאוורר של המעבד volcan 7+, כרטיס מסך והדיסק הראשי שעליו ה- .

זה לא עשה עליו רושם, ו- ממשיכה בשלה. מסך כחול אם ה Bus מורם ל 133 ובוט בלי בעיה אם הוא ב- 100.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פתרונות אפשריים:

1. כך אחר מחבר.

2. בדוק שהזיכרון מחובד ל DIMM 0

3. כדי לבודד את הבעייה שים את המעבד על 2000 ( 133 כמו שהוא עכשיוו )

כנס לביוס

תגדיר את הזיכרון על 266 ובדוק מה קורה ? עובד - תעביר ל 333 ןבדוק - לא עובד - תחליף .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:D :D :D

אין כמוני יש לי ;D

אז ככה, אני ממש מאושר היום. בבוקר ירדתי לחנות לפני העבודה ושאלתי מה קורה. בגלל שהייתי קצר בזמן לא יכולתי להתעכב ולכן גם קיבלתי תשובה קצרה ולא מספקת.

כבר תיכננתי איך אני חותך מהמשרד באמצע היום וניגש לחנות עם המחשב בשביל שיהיה אפשר להסתכל ולראות מה בדיוק הבעיה.

בקיצור, הרמתי טלפון לחנות לקראת הצהריים ודיברתי עם הבחור שממנו קניתי את המחשב.

קוראים לו אריאל ואני חייב לכתוב את השם שלו רק בגלל שמהשיחה הראשונה שלנו (על הקנייה) ועד היום הבחור היה אחד האנשים הכי טובים והכי משקיעים שפגשתי אי פעם. בכל מה שלא ביקשתי ושאלתי והצקתי (ובאמת שהייתי נודניק עם הרכישה הזו..) הוא עזר ותמיד עם חיוך.

בכלל כל הצוות שם מעולה ואני לא אומר את זה בגלל שעכשיו (כפי שבטח הבנתם) הכל הסתדר, אלא בגלל הדרך שבא הם עושים את העבודה שלהם. הם פשוט נותנים לך יחס מעולה ולא משנה מה הלחץ או הסיבה שבגללה הגעתי לחנות.

ועכשיו, אחרי ההתחנפות, הגעתי לשוס הגדול...

הבחור שומע אותי בטלפון ואומר לי שאני צריך לפרק את ה- volcano 7+ להוציא את פס המתכת שמחבר אותו ללוח בלחץ ולסובב אותו ב-180 מעלות ואז לחבר. הוא אמר שהלחץ מפריע למעבד ולכן צריך לסובב את הפס ברזל. אני אודה מייד שחשבתי שהוא מדבר שטויות. בחיים לא הייתי מסוגל לחשוב שבגלל שהברזל שמחזיק את המאוורר הפוך (שימו לב! המאוורר לא הפוך) ולוחץ את הקירור למעבד בצורה שונה אז המעבד יעשה כאלה צרות וגם מייד אחרי בוט. מה שהיה עוד יותר מוזר זה שהמעבד עבד סבבה בטמפ' של 40 כשהוא היה בבאס 100. בקיצור הוא אמר לי לנסות את זה ואם זה לא יעבוד אז לבוא אליו. ברחתי מהעבודה בשש ועשיתי את השינוי, כולי מצפה למסך הכחול וכבר מוכן ומזומן לקחת את המחשב אליהם ו... זה עבד!!

לא יודע איך ולמה (גם הוא לא, הוא אח"כ אמר לי שזה פשוט משהו שהוא גילה על הוולקנו במקרה) אבל עכשיו אני מריץ את המעבד ב- 1675 MHZ, באס 134 (תוכנת easytunes 4 בחרה לי את האפשרות הזו) בטמפ, של 45 מעלות. ומה עוד? הורדתי את CPU burn בחרתי K7 ונתתי לו לקרוע לי את המעבד לזמן מה. הוולקנו 7+ היה על המהירות הנמוכה ביותר והטמפ, הגיעה עד 55 מעלות.

אז זהו. נגמרה הסאגה הזו.. תודה לכל האנשים בפורום שהקדישו לי מזמנם ומיכולתם בניסיון לעזור לי. הנכונות שלכם לעזור והרצון הם באמת דברים נדירים.

ועכשיו הגיע הזמן לעשות קצת למארז. דיווחים בהמשך ובמקום המתאים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...