2 שאלות. "הכוח", חלומות - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

2 שאלות. "הכוח", חלומות

MasterDK

Recommended Posts

עוד משהו מוזר בחלומות:

למה תמיד שאני מנסה לרוץ אני לא מצליח ואני בקושי זז?

זה פשוט נוראי...אני שונא את החלומות האלו ויש לי הרבה כאלה.

תמיד זה כשחיבים לברוח או להגיע למקום מסוים מהר בחלום כל הגוף מרגיש איטי :P אבל לא משנה כמה לאט אתה זז אתה תמיד מצליח לברוח אבל ממש כמעט.

תנועות קרימר גם קורות לי הרבה כמעט כל יום, זה תמיד או היד או הרגל שקופצת לפי מה שקורה בחלום ממש כשמתחילים לחלום...זה מעצבן כי זה מעיר אותך לאיזה חצי שניה.

פעם אחת בחיים, לפני הרבה הרבה שנים, חלמתי שסוכלים אותי באבנים, התעוררתי עם כל הגוף כואב במשך כמעט דקה.

אתם מכירים את זה שיש לכם דה ג'ה וו בחלום בקשר למקומות ואנשים...כמעט כל חלום שני שלי אני מרגיש כאילו כבר חלמתי פה חלום אחר.

השאלה הגדולה היא אם אנחנו חושבים על סקס ומתעסקים בסקס כל היום איך זה שבחלומות זה כל כך נדיר (:?...אולי כי בתת מודע אנחנו יודעים שלהתעורר בבוקר מחלום כזה זה לא כיף.

טוב מחר אני קם מוקדם לעבודה, אני הולך לישון תאחלו לי חלום מעניין (בא לי לעוף קצת, מזמן לא היה לי כזה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ציטוט של אדם חכם : (ציטוט שלי :lol: :lol: :lol:)

יש לי תיאוריה בקשר לחזיון מוקדם בחלומות:

מניסיון אישי אני יכול לחיות חיים שלמים בחלום, עם זיכרונות על החיים השלמים שעברתי וכדומה.

הנקודה כשאתה חולם ובראשך עובר שבוע, בחיים האמיתיים, במיטה שלך, עוברות רק 5 דקות.

איך זה מתקשר לחזיונות ? למשל לעניין הטלפון:

הטלפון צלצל את הצלצול הראשון וחוש השמיעה שלך קלט את הצלצול ומסר מסר למוח שלך ובכך-גם לתת-מודע שלך. זכור, אצלך בחלום הזמן רץ יותר מהר ולכן תת-המודע שלך הזין את מה שהמוח שלך מזהה כ"צלצול טלפון" אל תוך החלום שלך ואז התסריט נבנה בחלום, אתה מדבר בטלפון... השיחה בחלום יכולה לערוך כ-10 דקות אבל במציאות הטלפון האמיתי נותן את הצלצול השני והשלישי אשר גורמים למוח שלך להעיר את גופך ולהחזיר אותך למצב של מודעות בזמן אמת. ולכן הצלצול השני או השלישי של הטלפון נראים לך כמו הראשון ואתה התעוררת לפני שהטלפון צלצל, למרות שהמודעות שלך לא הייתה בזמן אמת כאשר הצלצול הראשון התבצע...

אתם מבינים ? מה אתם חושבים על התיאוריה ? :yelclap::xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:screwy::nixweiss::screwy:...... :lol:

אני לא יודע עם הבנתי את ה"תיאוריה" שלך אבל אתה אומר שאם טלפון מצלצל המוח קולט אותו ובחלום גם יש צילצול??? כי אני זוכר שכשנישנתי ואחי שמע חזק אז קולות של אנשים בטלוויזה נישמעו לי בחלום כמו קולות של כלי (או משהו בסגנון לא זוכר מה זה הייה בדיוק אבל זה לא היה אנשים שדיברו....)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...