2 שאלות. "הכוח", חלומות - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

2 שאלות. "הכוח", חלומות

MasterDK

Recommended Posts

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

פעם חלמתי שאני עף מעל הספה ועומד לי הזין משהו מוזר לחלוטין חחחחחחחח

הכי מפחיד זה שחלמתי שהיתי בספינה נפלתי וממש הרגשתי כאב בגוף קמתי וזה היה ממש מוזר

חלמתי שאני לא יכל לדבר קמתי והישתעלתי כמו חולה רע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם גם קרא לי שחלמתי שמישהו דקר אותי אבל באמת הרדגשתי את זה, כי בדיוק שניה שחלמתי שהסכין נכנס לי לתוך הגב, אבא שלי הניח/ליטף לי את הגב.....

ולמי שאמר שהוא לא מצליח לרוץ בחלום אז שיעשה מה שאני עושה....נכנס למכונית פעם כשיחקתי בGTA אז חלמתי שאני נמצא בתוח ביקטה אני דוק קושים ובורח עם בת דודה שלי לתחנת דלק..... :screwy:

אני לא יודע למה אבל אני מושפע מאוד ממשחקים! חלמתי שאני נמצא ב: FC,,GRAW,COD2

אבל אף פעם לא חלמתי שאני נמצא בתוך סרט אולי אני חושב על הסרט לפני שאני נרדם אבל לא חולם אליו :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם גם קרא לי שחלמתי שמישהו דקר אותי אבל באמת הרדגשתי את זה, כי בדיוק שניה שחלמתי שהסכין נכנס לי לתוך הגב, אבא שלי הניח/ליטף לי את הגב.....

ולמי שאמר שהוא לא מצליח לרוץ בחלום אז שיעשה מה שאני עושה....נכנס למכונית פעם כשיחקתי בGTA אז חלמתי שאני נמצא בתוח ביקטה אני דוק קושים ובורח עם בת דודה שלי לתחנת דלק..... :screwy:

אני לא יודע למה אבל אני מושפע מאוד ממשחקים! חלמתי שאני נמצא ב: FC,,GRAW,COD2

אבל אף פעם לא חלמתי שאני נמצא בתוך סרט אולי אני חושב על הסרט לפני שאני נרדם אבל לא חולם אליו :nixweiss:

So Gay :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הומואי בזה ? אולי אבא שלו ליתף אותו כי הוא עשה קולות מוזרים ? אוקיי נו ... :lol:

אתה משחק יותר מידי

פעם היתה במישחק קאונטר סטריק ? מישהו רימה ? וז*ינת אותו ? ואז מצאת משהו בתחתונים ? חח אתם יכולים לשגר עלי מחטים של זריקות הרדמה החל מ 3 2 1 ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח :lol: אני ידעתי שמישהו יגיד את זה :lol:

זה היה ביום של הבר מצווה שלי וההיתי צריך לקום ב6 בבוקר (לעלות לתורה) אז הוא ישב ושם לי את היד על הגב, לא ליטף ואמר איזה חמוד.... כולה שם תיד(עכשיו שאני חושב על זה יותר לעומק הוא יותר דפק עלי)....................................

ד"א יש לך בעיות עם גייז???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol: :lol: :lol: עזבו ת'מסכן.. אז נגעו בו... :puke: מי אנחנו שנשפוט מיהו ומה הוא (אהם אהם :bunny:)

לא, סתם צחקתי...

וגם אני ת'אמת חולם אבל על דברים שיקרו לי בעוד כמה חודשים/שבועות וזה באמת קורה!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...