2 שאלות. "הכוח", חלומות - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

2 שאלות. "הכוח", חלומות

MasterDK

Recommended Posts

לי דווקא יש חלומות יותר מוזרים...

לפעמים קורה לי שאני בבית ספר או עם חברים ופתאום הסיטואציה שבה אני נמצא נראית לי מוכרת!! ואני בטוח שפעם כבר היתי עם החברים במקום הזה ועשינו את אותם הדברים בדיוק!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בקשר לטללוויזיה, אתה ממש ממש ממש ממש צודק, אני שומע את הצליל הזה בכל הבית שלי גם אם אני לא שומע את הטללויזיה בכלל, זה ממש מעצבן...

אתם מתכוונים למן צליל של "סססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססס"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי דווקא יש חלומות יותר מוזרים...

לפעמים קורה לי שאני בבית ספר או עם חברים ופתאום הסיטואציה שבה אני נמצא נראית לי מוכרת!! ואני בטוח שפעם כבר היתי עם החברים במקום הזה ועשינו את אותם הדברים בדיוק!!

גם לי זה קורה לעיתים תכופות אבל באופן כזה שאני כבר מתחיל להשתגע מזה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה:

למה כשחולמים שנופלים אז מרגישים כאילו משהו נכנס לגוף ברגע שנוחתים על הריצפה?

מישהו אמר לי פעם כשיושנים הנשמה עוזבת את הגוף.

מה דעתכם?

זה גם קרה לך??

זה קרה לי הרבה פעמים..זה באמת דבר די מוזר.. חשבתי שזה קורה רק לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המוח בנוי מקשרים רבים של עצבים.

כל הזכרונות שלנו קשורים זה לזה וככה המוח שומר על מידע.

לפעמים סיטואציה מסויימת מזכירה לנו שילוב של מקרים רבים שקרו ואפילו שהזכרון לא עולה לנו באופן מודע, המוח המופלא שלנו מצליח לקשר את זה למה שקורה כרגע ומעלה פתרון אפשרי למה שעומד לקרות.

אלה חבויים שיש להם קשרים רופפים אבל בכל זאת מתחברים ברגעים כאלה.

תשימו לב, שרק דברים שמפתיעים אותנו ומעוררים עניין נזכרים. יכול להיות שפעמים רבות חשבתם שמשהו יקרה אבל הוא לא קרה אז פשוט לא זכרתם את זה. כי זה לא מפתיע.

פיסיקה קוואנטית מעלה עוד אפשרות. חלקיק יכול להתקיים בכמה מקומות בו זמנית, ואם זה קורה במוח ובעוד מקום אז אנחנו מקבלים מידע על משהו שלא נמצא בטווח של החושים הרגילים שלנו. אבל בזה אני לא מבין מספיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה:

למה כשחולמים שנופלים אז מרגישים כאילו משהו נכנס לגוף ברגע שנוחתים על הריצפה?

מישהו אמר לי פעם כשיושנים הנשמה עוזבת את הגוף.

מה דעתכם?

לא יודע לגבי זה אבל משהו בהקשר קרה\קורה לי תמיד :x

נגיד בחלום אם אני רץ ואז מסתובב מהר עם הכתפיים והמותניים משהו כזה.. אז אני מרגיש גם את הגוף הפיזי שלי שעל המיטה בעצם מסתובב לכיוון הסיבוב שבחלום :screwy: ::)

ולמי שמכיר, אלה תנועות ממש ממש קצרות, "תנועות קרמר" למי שראה\רואה סיינפלד, ממש תנועות של חצי השניה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא מיקרה זה אמיתי אתה מכשף :silly:

סתם ....

שמע שמצלצל הפלאפון המח עושה לך כל מיני דברים ואפילו חיקוים ואז ליפעמים קמים מיזה ואז הופה זה אמיתי

יום אחד בהיר וצח שהיתי בן 8 היה לי חלום שאני במפל מים קמתי וראיתי ששופכים עליי מיםםםםם רציני (זה קרה כי לא קמתי חח)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי תיאוריה בקשר לחזיון מוקדם בחלומות:

מניסיון אישי אני יכול לחיות חיים שלמים בחלום, עם זיכרונות על החיים השלמים שעברתי וכדומה.

הנקודה כשאתה חולם ובראשך עובר שבוע, בחיים האמיתיים, במיטה שלך, עוברות רק 5 דקות.

איך זה מתקשר לחזיונות ? למשל לעניין הטלפון:

הטלפון צלצל את הצלצול הראשון וחוש השמיעה שלך קלט את הצלצול ומסר מסר למוח שלך ובכך-גם לתת-מודע שלך. זכור, אצלך בחלום הזמן רץ יותר מהר ולכן תת-המודע שלך הזין את מה שהמוח שלך מזהה כ"צלצול טלפון" אל תוך החלום שלך ואז התסריט נבנה בחלום, אתה מדבר בטלפון... השיחה בחלום יכולה לערוך כ-10 דקות אבל במציאות הטלפון האמיתי נותן את הצלצול השני והשלישי אשר גורמים למוח שלך להעיר את גופך ולהחזיר אותך למצב של מודעות בזמן אמת. ולכן הצלצול השני או השלישי של הטלפון נראים לך כמו הראשון ואתה התעוררת לפני שהטלפון צלצל, למרות שהמודעות שלך לא הייתה בזמן אמת כאשר הצלצול הראשון התבצע... ::)

אתם מבינים ? מה אתם חושבים על התיאוריה ? :yelclap::xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...