WinXP - מה אתם אוהבים? מה אתם שונאים? - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

WinXP - מה אתם אוהבים? מה אתם שונאים?

Milford Cubicle

Recommended Posts

בעד:

- אני באופן אישי מאוד אהבתי את האפשרויות החדשות של Arrange by group, ה-Start menu החדש, וכו'..

- מבחינת יציבות, לפחות אצלי, היא מתפקדת כמו Win2K..

- ביצועים - אין ספק. הווינדוז עולה באופן משמעותי מהר יותר, המעבר בין המשתמשים מהיר מאוד, ואפילו תוכנות מסויימות עלות איתו מהר יותר. ולא בהכרח תוכניות של מייקרוסופט.. HomeSite (עורך html), למשל, שיפר את זמן ההפעלה הראשונית שלו באופן ניכר..

נגד:

- הפעולה הראשונה שעשיתי בווינדוז הזה היתה להעביר את ה-Skin ל-Classic... כן, הכוונה היא לצבעים המזעזעים (שהוחלפו כאמור לצבעים נורמלים, כמו ב-Win2K)..

- אני עדיין לא מבין למה אין ב-Taskbar כפתור Maximize all, כמו שיש ,Minimize all.. סה"כ לא מדובר בפעולה מסובכת, ומייקרוסופט משום מה מתעקשים לא להוסיף אותה..

- בניגוד ל-Win9x או Win2K, כשאני מסמן ב-Taskbar מספר חלונות (ע"י החזקה של כפתור ה-ctrl וסימונם) אין באפשרותי לעשות לכל החלונות המסומנים Maximize, ואני נאלץ לעבור אחד-אחד... זה ממש נורא..

- עדיין (וכנראה שעבדה התקווה..), תוכניות (ובעצם בעיקר משחקים) שלא עבדו על Win2K מסרבים לעבוד גם על WinXP..

- מספר בעיות טכניות נדירות מאוד שמייקרוסופט עדיין לא תיקנו מתקופת WinNT4.. עוד פרטים ב-thread הזה בפורום the Magic Ball Network (פורום המוקדש לסידרת LBA).

וזהו בערך...

מה איתכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

same prob. here

ואגב אותו סורק, בזמנו שאלתי בפורומים של IEXBETA ומישהו ענה לי שם שגם אצלו הסורק לא עובד בXP, הוא כתב להם והם ענו לו שהם עובדים על דרייברים לXP.

אני עוד לא התקנתי , אני מחכה לMUSTEK....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שונא את הXP הזה!

עד שלא יצאו לכרטיס קול אני לא מתקרב לאיכסה הזה.

אגב, יש לי משחקים שעובדים בwin2k ולא עובדים בxp ...

אני אישית מעדיף לחכות עוד 10 שניות עד שיעלה לי הwin2k מאשר להיות עם מערכת צעצוע כזאת...

אשקרה "הדור הבא".

:boid:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שו ENABLED הXP זו היא לא תומכת בUNICODE וכדי להפוך אותה לLOCALIZE כל מה שצריך זה איזה MUI???

אגב מישהו יודע איפה לעזעזל אני מוצא את הMUI לOFFICEXP?

דרעק

ותתקשר למיקרוסופט ישראל/תעשה מנוי MSDN

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שו ENABLED הXP זו היא לא תומכת בUNICODE וכדי להפוך אותה לLOCALIZE כל מה שצריך זה איזה MUI???

אגב מישהו יודע איפה לעזעזל אני מוצא את הMUI לOFFICEXP?

למה שתרצה להפוך אותה לLocalized???

Localized is EVIL!

אה והיא כן תומכת Unicode.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...