יש פה חיילים ששירתו בלבנון ? - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש פה חיילים ששירתו בלבנון ?

Koss

Recommended Posts

היום כשהייתי בעבודה נכנס חבר של אחד העובדים ששירת בלבנון באחד הגדודים והתחיל לספר סיפורים על הזמן בלבנון.

עם כמה שחלק מהסיפורים קשים, זה ממש מעניין.

הוא סיפר על חבר שלו מהגדוד שנכנס לאחד הבתים כדי לחרבן ובאמצע החרא עם המכנסיים למטה פתאום הוא רואה חיזבלון עם ארפיג'י על הגב דרך החלון, לקח את הרובה וירה בו דרך החלון :silly:.

ומצד שני הוא גם סיפר על עוד חבר שלו מהגדוד שעמד מאחורי קיר שחטף ארפיג'י וכל הקיר התמוטט עליו ומילא אותו רססיסים, הוא איבד עין, וכל הראות שלו התמוטתו, אבל עכשיו מצבו יציב.

הוא סיפר על זה שהפרמדיק הציל עם החיים שלו עם הצינור הזה שמחדירים לחזה כדי שהוא יוכל לנשום, ואיך הם חיפו על הפרמדיקים בדרך למסוק שהיה ד"א 5 קילומטר משם במעלה גבעה.

הוא סיפר על זה שהוא סרק את אחד הבתים ופתאום הוא רואה מחבל עם אקדח ביד מתחבא מאחורי ספה, המחבל התחיל לירות עליו ובמזל החטיא 3 כדורים עד שהוא הרג את המחבל, ואיך הוא בחיים לא פחד כלכך.

אז יש פה חיילים ששירתו בלבנון ? אם יש לכם סיפורים, שתפו אותנו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח...

אני מרגיש ממש ג'ובניק !

הייתי 8 ק"מ בפנים באיזור מרג' עיון וכמעט ולא נתקלנו בהתנגדות של החיזבאלה.

כשהתצפיות של החיזבאלה ראו את כל הגדוד שלנו נכנס באור יום הם התקפלו וברחו (על פי האזנות).

הכניסה באור יום גבתה מאיתנו מחיר כבר מכיון שהיה להם קל לכוון עלינו את הפצמרי"ם והיו לנו מספר פצועים והרוג - דויד שמידוב ז"ל יהי זכרו ברוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ אני לא ההיתי בלבנון (עדיין צעיר) אבל דוד שלי ההיה שם עם פלוגת מילואים של הנח''ל שהתחברה לכוח צנחנים וחוץ מזה שכמעט כול הלחימה הם לא נתקלו באנשי חיזבלה יום לפני הספקת האש הכוח שלהם עלה על מטען ו2 נפצעו אחד איבד תרגליים והשני נפצע בינוני מרסיסים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הייתי שם, אבל אם כל זה היה קורה 4 חודשים לפני אמא שלי ממש לא היתה יושנת בחודש הזה. הייתי דאז מסופח לגדוד 9 שבסוף שוב האחרון של המלחמה נפצע לו המג"ד, מ"פ ועוד 2 חיילים נהרגו.

http://news.walla.co.il/?w=/2/958239

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...