לכול מי שתוהה על כוונותיו ה"גזעניות" של ליברמן - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לכול מי שתוהה על כוונותיו ה"גזעניות" של ליברמן

IG

Recommended Posts

• תגובות 160
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עכשיו מי הגזען פה?

הם אנשים יותר ריאליים?

זה מין קטע כזה שרוסים=אנשים ריאליים?

אין לי נתונים על התפלגות המצביעים שלו

אבל אני מוכן להמר שחלק נכבד מהם היו יוצאי בריה"מ

בקשר לישראל בעליה, כנראה דמות כוחנית כמו ליברמן מדברת אליהם יותר מאשר דמות כמו שרנסקי (והם עדיין קיבלו 6 מנדטים)

בנוסף ביתנו קיבלו אז 4 מנדטים כך שכוחו של המגזר הרוסי נשאר פחות או יותר אותו דבר

בטח שה"רוסים" אנשים ראלים אחרי הכל הם הקימו תמדינה ואם אתה אומר שה"רוסים" מצביעים למפלגות סקטריוליות זה שטות כי הרי ה"רוסים" הם לפחות שישית מהציבור בארץ כלומר לפחות 20 מנדטים ולא 4 כמו שאמרת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו מי הגזען פה?

הם אנשים יותר ריאליים?

זה מין קטע כזה שרוסים=אנשים ריאליים?

אין לי נתונים על התפלגות המצביעים שלו

אבל אני מוכן להמר שחלק נכבד מהם היו יוצאי בריה"מ

בקשר לישראל בעליה, כנראה דמות כוחנית כמו ליברמן מדברת אליהם יותר מאשר דמות כמו שרנסקי (והם עדיין קיבלו 6 מנדטים)

בנוסף ביתנו קיבלו אז 4 מנדטים כך שכוחו של המגזר הרוסי נשאר פחות או יותר אותו דבר

נו... לא התכוונתי לזה ככה... רוסים בד"כ לא מצביעים למישהו כי "כולם" מצביעים לו, או בגלל ש"תמיד מצביעים למפלגה" וכו... לפני הבחירות ראיתי איזה כתבה בטלוויזיה על מצביעי ליכוד לדוגמא, שבכו על זה שהם תמיד מצביעים ליכוד, ועכשו קשה להם, אבל הם כול זאת יצביעו ליכוד, כי ככה הם תמיד מצביעים...

רוסים בד"כ מצביעים למי שהם חושבים שיהייה הכי טוב...

ישראל בעלייה: אני מדבר על בחירות לפני זה... כשליברמן הייה עוזר (או משהו כזה) של ביבי, ולא כל כך מוכר... ה"רוסים" הצביעו לביבי כי חשבו (כמו הכבה אחרים) שהוא יעצור את הבלאגן שנוצר אחרי רצח רבין... מי ידע שהוא יצליח רק להחמיר אותו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבחירות ב99 היו להם 10 מנדטים (6+4)

היום יש להם 11 מנדטים

פחות או יותר נשארו באותו איזור

אני כמובן לא אומר שזה בלעדי ליוצאי בריה"מ

יש גם אנשים ממוצא אחר שמצביעים לליברמן

ועדיין, את מרבית הכח שלו הוא שואב מהמגזר הנ"ל

בגלל זה הוא השתמש ב"דא ליברמן "

ובדיוק בגלל זה בעליה השתמשו ב"ש"ס קונטרול? נייט, נאש קונטרול"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, אבל עדיין, בעלייה לא קיבלה תמיכה של כל ה"רוסים", כי הם חשבו ששרון (או ברק? לא זוכר מי הייה שם... שניהם עשו רושם טוב בהתחלה...) יהיה ראש ממשלה טוב יותר. הפעם הם לא האמינו לאולמרט, ולא לביבי אחרי שראו מה הליכוד עושה, ובגלל זה ליברמן קיבל את כל המנדטים האלה.

אגב, ליברמן מקבל הרבה קולות של רוסים לא רק בגלל שהו רוסי, אלא בעיקר בגלל שהדעות שלו מקובלות מאוד בקרב הרוסים... רובם הגדול ימניים, ובגלל זה הרבה מהם מצביעים בד"כ לליכוד, רק שהפעם לא "קדימה" ולא הליכוד סיפקו את הסחורה, כי זה שתי מפלגות מסורסות עם אנשים אינטרסנטים (או סתם טיפשים) ופוליטיקאים מגעילים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הפסקה הראשונה יש לי להגיד שזו שטות גמורה שאין לה קשר למציאות

לגבי פסקה 2 איזו צביעות לשמוע על "יותר כיסוי לשטח הישראל על ידי טילים" ממישהוא שתמך גירוש

ולא ממש הבנתי את זה "ועוד איזה מיליון או שתים ערבים שיצטרפו לשלטון"

ופיסקיה 3+4 היא דמוגוגיה זולה ובכלל נראה כמה קולות הוא יקבל בבחירות הבאות אל תשכח שבבחירות האלה הוא כבר התחזק בערך פי2.5 ל11 מנדתים

- אז אין לך מושג מה ליברמן רוצה לעשות הא? כנראה שאתה עוד אחד מאלה שיודעים רק שהוא קיצוני ושהוא ימני וזה מספיק בשביל לקרא "דא ליברמן" בכל הזדמנות.

-כן' date=' אני תומך ב100% בפינוי ההתחלויות, לא במהלך הפינוי הכושל ונסיגת צה"ל מהשטחים. אתה עוד אחד מאלה שנהנים לא לעשות הבחנה בין ההתנחלויות לקאסמים? לידיעתך אף מתנחל או התנחלות לא מנעו קאסם אחד, הקרדיט [b']כולו לצ"ל.

ואיזה עוד מיליון או שניים ערבים? ערביי , שחיים היום תחת שלטון ישראלי בערים ערביות יועברו (לא פיזית) לפי ליברמן לשלטון הפלסתינאי... שיכל מאוד להיות שלטון טרור כמו שידוע לנו טוב.

-דמגוגיה זולה? זה הכי מקורי שלך?...תתבגר.

ואמרתי, גם אם הוא יהיה ראש ממשלה ויכל מאוד שיהיה לצערנו, הוא לא יהיה טוב.

מכל תומכי ליברמן שאני מכיר אף אחד לא יודע מה ליברמן בכלל רוצה לעשות, ולא יודע מה ליברמן כבר עשה, רק יודעים שהוא "שונא ערבים".

אבל כולם, בלי ספק, יודעים שהוא האיש הנכון להנהגה...אותי זה מדאיג, כי זה מצביע על חולשה בציבור ותחושת חוסר אונים שיוצרת צורך טבעי במנהיג קיצוני שמבטיח פתרון חד משמעי בלי חשיבה או הגיון רב בהחלטה, שכן אף אחד מתומכי ליבמן שאני מכיר גם לא מאמין בטרנספר שברור לכל בר דעת שהוא לא בר ביצוע ואף אחד לא מאמין בחלוקת המדינה בצורה לא הגיונית שמציע ליברמן (שהיא יותר שמאלנית מבילין בתנוחת כפית מול פעיל חיזבאלה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קראתי את כל התראד אבל אני מעדיף את הגזענות של ליברמן על ההססנות של אולמרט.

אני לא חושב שליברמן גזעני, אבל הוא יכול להיות גזעני ועדיין עדיף על אולמרט שלא יכול להגן על .

אנחנו צריכים מנהיג כמה שיותר מפוקח -

אני רוצה לחיות במדינה שמי שרק מעיז לחשוב על לפגוע בה יחטוף התקפה טקטית גרעינית מונעת.

במיוחד כשהאויבים שלנו עוד לא השיגו גרעין והם עובדים על זה בשיא החריצות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז היו 2 מפלגות שקיבלו את הכח

הפעם היתה מפלגה אחת (אין בעליה)

בסופו של דבר נשאר אותו הכח +/-

וסביר להניח שגם בפעם הבאה ישאר +/- אותו הכח

יכול להיות... הבעייה שהפעם הרבה מה"רוסים", כמו שאר העם, לא הלכו בכלל להצביע...

BORG???

באמת תהיתי לאן הוא נעלם ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שאחוז ההצבעה הנמוך שיחק לידי ליברמן ויכול להיות שלא (אולי בכלל לא השפיע)

אין לי נתונים על אחוזי ההצבעה על פי מגזרים (ואני מניח שגם לך אין)

באמת תהיתי לאן הוא נעלם ;D

לא, זה מתון מדי בשביל BORG

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קראתי את כל התראד אבל אני מעדיף את הגזענות של ליברמן על ההססנות של אולמרט.

אני לא חושב שליברמן גזעני, אבל הוא יכול להיות גזעני ועדיין עדיף על אולמרט שלא יכול להגן על .

אנחנו צריכים מנהיג כמה שיותר מפוקח -

אני רוצה לחיות במדינה שמי שרק מעיז לחשוב על לפגוע בה יחטוף התקפה טקטית גרעינית מונעת.

במיוחד כשהאויבים שלנו עוד לא השיגו גרעין והם עובדים על זה בשיא החריצות.

אז כל מה שחשבו לך שיהיה לנו מנהיג עם ביצים?

לא משנה עם הוא חכם, העיקר שאנחנו נירה את הטיל הראשון...לא משנה מה יהיה אחרי זה...רק שלא נצא הססנים...חס וחלילה, כי להסס על ההדק כשמדובר במיליוני חיים זה דבר רע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מנהיג שלא יהסס הוא מנהיג חכם כי הוא יודע שאנחנו מתעסקים עם איסלאמיסטים עוורים משנאה ולא עם בני אור נאורים.

השייח נסראללה מבסס את תורת הלחימה שלו על התיאוריה שאנחנו עייפים מדי להלחם כי אנחנו רודפים אחרי השקט.

מנהיג חכם הוא מנהיג נועז שמבין את ההשלכות של אקטים גדולים - ובגלל זה לא מפחד לבצע אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...