לכול מי שתוהה על כוונותיו ה"גזעניות" של ליברמן - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לכול מי שתוהה על כוונותיו ה"גזעניות" של ליברמן

IG

Recommended Posts

• תגובות 160
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

וגם אם הוא יבחר לראשות הממשלה - הוא יתמתן מהר מאוד, בלי כל מיני רעיונות על שלילת אזרחות וטרנספרים למיניהם - העולם לא ירשה את זה.

ד"א, בהפתעה גמורה לדעת המשפחה שלי בשנים האחרונות - ההורים שלי הצביעו בבחירות האחרונות לליברמן.

אני הופתעתי לגמרי ושאלתי מדוע והם טענו שליברמן, אם יבחר - גם ככה יתמתן - אבל ראש ממשלה רוסי, או לפחות כמה שרים מהמגזר יעזרו מאוד למגזר הרוסי.

היום אין אפילו שר אחד רוסי בממשלה.

לא שלי זה מפריע, למרות שנולדתי בברה"מ ועליתי בגיל שנתיים וחצי, אני מרגיש ישראלי לחלוטין והקשר שלי למולדת הרוסית ולפולקלור שלה הוא היסטורי בלבד - בגלל זה אני כלל לא תומך בו וברעיונות הדימיוניים-פאשיסטיים שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הופתעתי לגמרי ושאלתי מדוע והם טענו שליברמן, אם יבחר - גם ככה יתמתן - אבל ראש ממשלה רוסי, או לפחות כמה שרים מהמגזר יעזרו מאוד למגזר הרוסי.

היום אין אפילו שר אחד רוסי בממשלה.

"המגזר הרוסי" הזה שאתה מדבר עליו צריך להחליט אם הוא חלק מהציבור הישראלי או לא. העליה הגדולה הסתיימה לפני 15 שנה, זה די והותר זמן כדי להתאקלם בארץ.

היום אין אפילו שר אחד רוסי בממשלה? *קנאק*, אוי נשבר לי הלב :'( למה שיהיה בכלל שר רוסי בממשלה? יש שר אתיופי? יש שר ערבי? אין שום קשר בין מוצאו של אדם לכישוריו הפרלמנטריים. אסור להכניס אפליה מתקנת לכנסת.

אגב, אם כבר יש ח"כים שצריך להעיף מהכנסת, אז מרינה סולודקין בהחלט מככבת בראש הרשימה שלי - היא פועלת נגד הממשלה שהיא עצמה חברה בה, משיקולים פופוליסטיים זולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק בהחלט.

אני גם נגד הלאומניות הפנימית הזאת בתוך החברה הישראלית.

אבל לנו קל לדבר - בתור צעירים שגודלו וחונכו בישראל.

אבל להורים שלנו, ובטח הסבים והסבתות - לא פשוט להתאקלם במקום חדש ושונה בצורה יוצאת דופן מהמקום שממנו באנו - ונראה שהמדיניות של הממשלה לא תומכת בהתאקלמות השכבות האלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"המגזר הרוסי" הזה שאתה מדבר עליו צריך להחליט אם הוא חלק מהציבור הישראלי או לא. העליה הגדולה הסתיימה לפני 15 שנה, זה די והותר זמן כדי להתאקלם בארץ.

היום אין אפילו שר אחד רוסי בממשלה? *קנאק*, אוי נשבר לי הלב :'( למה שיהיה בכלל שר רוסי בממשלה? יש שר אתיופי? יש שר ערבי? אין שום קשר בין מוצאו של אדם לכישוריו הפרלמנטריים. אסור להכניס אפליה מתקנת לכנסת.

אגב, אם כבר יש ח"כים שצריך להעיף מהכנסת, אז מרינה סולודקין בהחלט מככבת בראש הרשימה שלי - היא פועלת נגד הממשלה שהיא עצמה חברה בה, משיקולים פופוליסטיים זולים.

התכוונת לחוסר כישוריו אני מניח...

overload, ליברמן עדיין בעד הטרנספר, ואני מניח שהוא מבין שאי אפשר לעשות גבויל בזיגזג... זה יותר מידי ברור כדי לא לשים לב לזה... אגב, נכון להיום המצב ביו"ש לא רחוק מזה, בעיקר בגלל התנחלויות קטנות שכנראה יפונו במסגרת ההסכם- והגבול יהייה יותר "ישר" ממה שהוא היום.

אגב, נשיאה שחורה, ממש ששמעתי רייס חושבת על לרוץ בבחירות הבאות... אולי נראה איזה קרב בוץ בינה לבין הילרי :smile1:

מיני, גושה, היום גם המבוגרים מעורבים מספיק בחברה הישראלית. אולי הם עדיין מעדיפים לדבר ברוסית, אבל איכפת להם ממה שקורה פה יותר מלחלק מהצברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי התוכנית שלו הגבול הסופי בין מדינת למדינת פלסתין יראה כמו לוח שחמט. גבולות חדשים להתנחלויות בתוך הרצועות הפלסתיניאות + גבולות חדשים לערים ערביות בתוך השטח הישראל.

אי אפשר לקיים מדינה בתנאים האלו, הוא רק יכניס את המדינה למצב יותר גרוע מבחינה ביטחונית.

ותתאר מצב "דימיוני" שארגון טרור יבחר להנהגת העם הפלסתינאי, עכשיו אחרי התוכנית של ליברמן שיש להם יותר גבולות איתנו, יותר כיסוי לשטח הישראל על ידי טילים ועוד איזה מיליון או שתים ערבים שיצטרפו לשלטון...למי זה טוב אני שואל?

לפני כמה שנים הוא עוד חלם בבועה שלו על טראנספר, לקח לו כמה שנים להבין שזה לא מציאותי בקרוב הוא גם יבין שהתוכנית החדשה שלו לא מציאותית...עם כל הכבוד לאישיות שלו ולרצון והמוכנות שלו לתרום, הוא לא מספיק טוב כדי להיות ראש ממשלה.

מצד אחד יש לו דעה קיצונית ונחרצת, מצד שני אין לו מושג מה הוא רוצה, זה לא מנהיג, סתם פוליטיקאי סוחף קהל.

מעניין מה הדוד סאם חושב על ראש ממשלה רוסי P: ?...אולי ביום שתיבחר אישה שחורה לנשיאות ארצות הברית.

לגבי הפסקה הראשונה יש לי להגיד שזו שטות גמורה שאין לה קשר למציאות

לגבי פסקה 2 איזו צביעות לשמוע על "יותר כיסוי לשטח הישראל על ידי טילים" ממישהוא שתמך גירוש

ולא ממש הבנתי את זה "ועוד איזה מיליון או שתים ערבים שיצטרפו לשלטון"

ופיסקיה 3+4 היא דמוגוגיה זולה ובכלל נראה כמה קולות הוא יקבל בבחירות הבאות אל תשכח שבבחירות האלה הוא כבר התחזק בערך פי2.5 ל11 מנדתים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את מרבית הכח שלו הוא שואב מהמגזר הרוסי

כך שהרבה יותר גבוה הוא כנראה לא יגיע

אני יודע שנכון לעכשיו הרבה מאוד(אני מכיר 4 מתוך 4) ממצביעי קדימה מתחרטים שעשו כך ו3 מהם אומרו לי שאם הבחירות היו מתקימות היום הם היו מצביעים לליברמן

(ו1 אמר ליכוד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מקווה ששאר הציבור יפסיק עם ההפליה הזו (וכן, רוב האנשים שמתנגדים לו, מתנגדים בגלל שהוא רוסי), ויעשו את מה שנכון לעשות.

אפשר להסתכל על זה גם הפוך

הרבה אנשים שתומכים בו, תומכים בו בגלל שהוא רוסי

אני יודע שנכון לעכשיו הרבה מאוד(אני מכיר 4 מתוך 4) ממצביעי קדימה מתחרטים שעשו כך ו3 מהם אומרו לי שאם הבחירות היו מתקימות היום הם היו מצביעים לליברמן

(ו1 אמר ליכוד)

שיו, 4 אנשים

תריץ על זה רגרסיה תראה אם זה יוצא מובהק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לרוסים יש פחות נטיה להצביע לו בגלל שהוא רוסי... הם אנשים יותר ריאליים מזה... לדוגמא, לביבי בזמנו הצביעו המון רוסים, וזה בזמן שישראל בעלייה הייתה מפלגה נפרדת..

שיו, 4 אנשים

תריץ על זה רגרסיה תראה אם זה יוצא מובהק

:lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לרוסים יש פחות נטיה להצביע לו בגלל שהוא רוסי... הם אנשים יותר ריאליים מזה... לדוגמא, לביבי בזמנו הצביעו המון רוסים, וזה בזמן שישראל בעלייה הייתה מפלגה נפרדת..

עכשיו מי הגזען פה?

הם אנשים יותר ריאליים?

זה מין קטע כזה שרוסים=אנשים ריאליים?

אין לי נתונים על התפלגות המצביעים שלו

אבל אני מוכן להמר שחלק נכבד מהם היו יוצאי בריה"מ

בקשר לישראל בעליה, כנראה דמות כוחנית כמו ליברמן מדברת אליהם יותר מאשר דמות כמו שרנסקי (והם עדיין קיבלו 6 מנדטים)

בנוסף ביתנו קיבלו אז 4 מנדטים כך שכוחו של המגזר הרוסי נשאר פחות או יותר אותו דבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...