לכול מי שתוהה על כוונותיו ה"גזעניות" של ליברמן - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לכול מי שתוהה על כוונותיו ה"גזעניות" של ליברמן

IG

Recommended Posts

• תגובות 160
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תשמע, גם אם ליברמן יהיה ראש ממשלה, הוא לא יוכל לבצע את מה שהוא רוצה. ברגע שהוא יסתכל על התקציב, הוא יבין טוב מאוד שישראל תלויה בארה"ב ושהפעולות שהממשלה תהיה ייבצעו אך ורק לפי הרצון של אמריקה ולפי המציאות הקיימת, לא לפי מי שיושב בממשלה. זה למה היו הסכמי שלום ומלחמות גם בשלטונות של הימין וגם של השמאל. רבין למשל התנגד תחילה לאוסלו, הוא החל לפעול למען אוסלו רק כשהבין שזה נוח לאמריקאים.

אם נעשה משהו שנוגד נחרצות את רצונות אמריקה כמו מה שליברמן רוצה, נהפוך למדינת עולם שלישית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מתכוון בדיוק לנושא הזה, אם כי גם, זה לא נשמע טוב: "שלילת אזרחות בגלל דעה פוליטית..."

אני יותר מתכוון לדברים כמו עונש מוות לח"כים שהולכים לפגוש אנשי חמאס. אם יש בגידה אז צריך להעניש על בגידה, אבל לא ישר עונש מוות בגלל פגישה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה רלוונטי כמה פעמים הוא פורסם? הוא רלוונטי לטרד, ומה לעשות ממחיש למה בעניין הזה ליברמן צודק.

בסדר.. למה עצבים? ::)

פשוט כולם כבר מכירים את המכתב הזה והוא די נטחן.... אתה הצגת את זה כאילו זה משהו שמגיב 160 ומשהו כתב... אין לי שום דבר נגד המכתב הזה, פשוט רציתי להביא הסבר ולהצג דעה מצד אחר...

עזוב, בא נשכח מזה...

אני לא מתכוון בדיוק לנושא הזה, אם כי גם, זה לא נשמע טוב: "שלילת אזרחות בגלל דעה פוליטית..."

אני יותר מתכוון לדברים כמו עונש מוות לח"כים שהולכים לפגוש אנשי חמאס. אם יש בגידה אז צריך להעניש על בגידה, אבל לא ישר עונש מוות בגלל פגישה.

שלילת האזרחות היא לא בגלל דעה פוליטית, אלא בגלל חתירה נגד המדינה. כשחבר כנסת קורא לחטיפה ורחצ אזרחים- הוא בוגד במדינה. כשחבר כנסת נפגש עם גורמים עויינים- שלא מטעם מנדט שהוענק לו ע"י העם\ הכנסת או הממשלה- בוא בוגד במדינה!

הפגישות שלהם מביעות תמיכה בעמדו של האוייבים- עמדות שבבסיס שלהם כתוב "להרוג ישראלים". בצורה עקיפה, אותם ח"כ אחראים לרצח של עשרות (אם לא מאות) אזרחים. דבר כזה, מבחינתי לא רק שמצדיק עונש מוות, אלא הוא מצדיק גם מוות בעינויים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ע ונש מוות אם כבר צריך לתת לכל יוזמי הסכם ז'נבה

מלחמה- יש אויב- יש דיבור והסכמת הסכמים עם האויב -יש

מישהו יכול להסביר לי למה הם לא אמרוים להיהרג בתור בוגדים?? ??

הם הרבה יותר מסוכנים מח"כ הערביים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי מה יש לך נגד הסכמי ז'נבה... זה הסכמים שמסדירים את חוקי המלחמה, כמו שפעם גנרלים מצבאות אויבים היו מסכמים בינייהם כהסכם ג'נטלמנים.... רק שעכשו הגנראלים הם לא הקובעים, ואין להם שום מנדט להסכמים כאלה, אז הסכם ג'נבה מחייב את הממשלות החתומות לאותם תנאים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנאדם פשיסט,ואסור שהוא יעלה לשלטון...

וואו, איזה טיעון עמוק ועשיר :o

טוב, אני לא אצביע ליברמן בבחירות הבאות... ::)

מה זה רלוונטי כמה פעמים הוא פורסם? הוא רלוונטי לטרד, ומה לעשות ממחיש למה בעניין הזה ליברמן צודק.

אני מסכים - העובדה שזה פורסם כבר הרבה פעמים, לא מסירה את הרלוונטיות של זה. אבל היה מיותר ה"תגובה 169". אפשר פשוט לכתוב "על זה נאמר כבר:" או משהו כזה... ואם אתה באמת רוצה להגדיל ראש, למצוא את אחד הת'רדים על זה ולהדביק לינק ;)

ואם אתה רוצה להיות באמת באמת נחמד, אז תדביק את הכתובת של הת'רד שאני פתחתי :lol:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=185619.0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה :s05:

על איזה התנחלויות אתה מדבר?

לפי התוכנית שלו, יעברו שטחים, ויסומן גבול- סופי, ביניינו לבין המדינה הפלסטינאית. וזה כל העניין של החזרת השטחים, חיילים ישמרו על הגבול, ולא על התנחלויות..

ולמה שחיילים ישמרו על הישובים הערביים שיעברו לשלטון הראשות הפלסטינאית?

לפי התוכנית שלו הגבול הסופי בין מדינת למדינת פלסתין יראה כמו לוח שחמט. גבולות חדשים להתנחלויות בתוך הרצועות הפלסתיניאות + גבולות חדשים לערים ערביות בתוך השטח הישראל.

אי אפשר לקיים מדינה בתנאים האלו, הוא רק יכניס את המדינה למצב יותר גרוע מבחינה ביטחונית.

ותתאר מצב "דימיוני" שארגון טרור יבחר להנהגת העם הפלסתינאי, עכשיו אחרי התוכנית של ליברמן שיש להם יותר גבולות איתנו, יותר כיסוי לשטח הישראל על ידי טילים ועוד איזה מיליון או שתים ערבים שיצטרפו לשלטון...למי זה טוב אני שואל?

לפני כמה שנים הוא עוד חלם בבועה שלו על טראנספר, לקח לו כמה שנים להבין שזה לא מציאותי בקרוב הוא גם יבין שהתוכנית החדשה שלו לא מציאותית...עם כל הכבוד לאישיות שלו ולרצון והמוכנות שלו לתרום, הוא לא מספיק טוב כדי להיות ראש ממשלה.

מצד אחד יש לו דעה קיצונית ונחרצת, מצד שני אין לו מושג מה הוא רוצה, זה לא מנהיג, סתם פוליטיקאי סוחף קהל.

מעניין מה הדוד סאם חושב על ראש ממשלה רוסי P: ?...אולי ביום שתיבחר אישה שחורה לנשיאות ארצות הברית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...