כמה פעולות לשניה המוח האנושי עושה? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה פעולות לשניה המוח האנושי עושה?

fire15

Recommended Posts

• תגובות 62
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תשמע כבר בנו עם יכולת להקפיץ כדור על מחבט ולשמור על הכדור ועל כיוונו. אבל אם תעיף עליהם כדור במהירות של 150 קמ"ש ממרחק של 25 מטר אני מבטיח לך שהם לא יכולים לבצע מספיק חישובים כדי לפגוע בכדור ולכוון אותו ולתת את העוצמה הנכונה בפיד באק!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

hahahahahahah

שמע הייתי מנהל פורום בחו"ל!!!! ואני עדיין כזה!!! רבתי קצת עם המנהל אז הוא הוריד אותי שלחתי לו מכתב והוא יחזיר אותי בקרוב!!

למה אני פה?? בגלל שבא לי!!! ולמה אתה פה?? צעשה שניה סיבוב לסלון תראה עם אני שם!!

אני רוצה להיות פה ואני נירשמתי פה לפני מלא זמן!!! פשוט שכחתי את הסיסמה!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע כבר בנו עם יכולת להקפיץ כדור על מחבט ולשמור על הכדור ועל כיוונו. אבל אם תעיף עליהם כדור במהירות של 150 קמ"ש ממרחק של 25 מטר אני מבטיח לך שהם לא יכולים לבצע מספיק חישובים כדי לפגוע בכדור ולכוון אותו ולתת את העוצמה הנכונה בפיד באק!

אני משוכנע שכן.

ואם לא ונניח דרושה פי X עוצמת חישוב אז בעוד בערך

1+log(X)

(לוג בבסיס 2)

שנים יהיו מחשבים מספיק מהירים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

hahahahahahah

שמע הייתי מנהל פורום בחו"ל!!!! ואני עדיין כזה!!! רבתי קצת עם המנהל אז הוא הוריד אותי שלחתי לו מכתב והוא יחזיר אותי בקרוב!!

למה אני פה?? בגלל שבא לי!!! ולמה אתה פה?? צעשה שניה סיבוב לסלון תראה עם אני שם!!

אני רוצה להיות פה ואני נירשמתי פה לפני מלא זמן!!! פשוט שכחתי את הסיסמה!!!!!

לא ידעתי שרוטר אצלך נחשב כחו"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מדבר על רוטר!!!!!!!!!! יא אידיוט!!

WWW.HARDWAREGEEKS.COM

מנהל פורומים?!

תעשה לי טובה :lol: :lol: :lol:

בקשר לשאלה, התשובה היא "המון". הבעיה היא שהמוח שלנו עובד בצורה מאוד מורכבת ומסובכת - אנחנו לא מסוגלים לעשות פעולה חשבונית פשוטה שכל מחשבון פשוט יכול לעשות, אבל לשחק פינג-פונג או לצייר או לכתוב מוזיקה שאף מחשב לא מסוגל ליצור אנחנו יכולים לעשות בקלות יחסית. או אם תרצו, אנחנו מעבד 1024bit במהירות 100THz, מטמון של 2MB ו- של 32MB במהירות המעבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

תיצחקו!! למי איכפת!!!! >:(

אני יודע שזה מה שהייתי וזה מה שאני יחזור להיות שוב ואז נראה מי צוחק על מי!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע כבר בנו רובוטים עם יכולת להקפיץ כדור על מחבט ולשמור על הכדור ועל כיוונו. אבל אם תעיף עליהם כדור במהירות של 150 קמ"ש ממרחק של 25 מטר אני מבטיח לך שהם לא יכולים לבצע מספיק חישובים כדי לפגוע בכדור ולכוון אותו ולתת את העוצמה הנכונה בפיד באק!

אני משוכנע שכן.

ואם לא ונניח דרושה פי X עוצמת חישוב אז בעוד בערך

1+log(X)

(לוג בבסיס 2)

שנים יהיו מחשבים מספיק מהירים.

למרות שלא הכי הבנתי למה התכוונת אני מניח שזה קשור לאבולוציה אכשיו ופה אנכנו מפגרים ובהרבה.... מחשבים מתפתחים בקצב מסחרר!!!אם לאדם לקח כמה מיליוני שנים כדי לפתח את המוח ולפתח להצמיא דברים הרי שלמחשב זה יקח הרבה פחות זמן! אבל לפי דעתי כיום יש פעולות של אדם ויש של מחשב אבל עוד עשר עשרים מאה שנה, מי יודע כמה... המחשבים יגיעו לרמה לא רחוקה מאיתנו בהכל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה "כמה פעולות המוח עושה לשנייה" היא לא עניינית. מוח לא עובד כמו משחב, הוא לא פקודות אסמבלי כל פרק זמן לכן אין לו הגדרה של "פעולה" אחת בסיסית.

במוח מתרשים תהליכים פיזים/ביולוגיים אשר מניעים את פעולת המוח - חשיבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובחזרה לנושא.....

צר לי לאכזב אותכם אבל אתם ממש לא בכיוון. אין אצלנו שום דבר במוח שרוטט במהירות של אפילו כמה קילוהרצים. המוח פשוט לא עובד ככה - המוח פועל בצורה מקבילית. ובכל מקרה, אני לא מכיר הרבה אנשים שמסוגלים לבצע יותר מפעולה אחת בשניה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...