HOT MAGIC יורד ל-900ש"ח! - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

HOT MAGIC יורד ל-900ש"ח!

americium

Recommended Posts

HOT החלה אתמול במבצע שיימשך עד סוף ספטמבר (30/9) במסגרתו ניתן יהיה לרכוש את הממיר המקליט, HOT MAGIC, ב-900ש"ח בלבד, ירידה משמעותית מה-1600-1700ש"ח שהם דרשו בעבר.

הכתבה: http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3291976,00.html

השאלה הראשונה שקפצה לראש היא "מה הקאץ'?" ייתכן שב-HOT נכנעו "ללחץ" הלקוחות? או שמא הם מנקים את המחסנים לפני כניסתם של מחירים מקליטים חדשים וטובים יותר (HOT MAGIC 2 מישהו?)? - מה דעתכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי שיהיה Hot Magic 2 או משהו דומה בעתיד הקרוב

הרי זה לא כאילו הנוכחי מאוד פופולרי... (בגלל המחיר מן הסתם, כי זה אחלה מכשיר בעקרון [לא TIVO, אבל זה מה שקורה כשהEPG מוצפן])

ועכשיו רק צריך לקוות שגם YES תוריד את המחיר של ה-Yes Max ואז אולי תהיה קצת יותר תחרות,

כי 1500 למכשיר כזה זה מאוד לא אטרקטיבי...

אישית הייתי שם מחשב שיעשה את זה הבעיה זה שהEPG מוצפן (אפילו שאני חושב שאפשר להשיג אותו באינטרנט)

אבל זה אומר שאי אפשר לראות משהו ולהקליט משהו אחר, אז זה לא באמת מועיל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין למה לאנשים לקנות את הממיר הזה \ Yes Max בזמן שהם יכולים לקנות כרטיס אפילו של 200-300 ש"ח, לשים ממיר \ ADB בחדר ולהקליט כמה שבא להם.

לדעתי כל הרעיון של הממיר המקליט הוא פשוט חסר טעם וזאת הסברתי קודם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם ממיר סמסונג/ADB אפשר להקליט דבר אחד (או אפילו שניים בעצם בימינו) ולראות דבר שני? (או שלישי?)

איפה משיגים כאלה ממירים?

ADB\סמסונג אלה יצרניות של ממירים.. הכוונה שלי הייתה שניתן להשיג את הממירים הרגילים (נקרא לזה ה"ישנים") לשים במחשב כרטיס (200 ש"ח) וניתן להקליט כך כל מה שאתה רוצה במחיר מוזל יותר עם אפשרות לגיבוי על CD\DVD בזמן שבממיר אתה לא תוכל להעביר למחשב ולגבות אלא רק להשאיר בHD של הממיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהה בסדר, זה אני יודע

הבעיה זה שזה לא יעיל באותה מידה

הרי אי אפשר לראות תוכנית בזמן שאתה מקליט תוכניות אחרת או אפילו 2 תוכניות אחרות

ולכן יש יתרון ל-MAGIC/MAX, שהוא כן משמעותי

לדעתי הפונקציות הכי חשובות שצריך להיות לPVR זה לראות תוכנית בזמן שאתה מקליט אחרת

(ואם אפשר להקליט אפילו יותר מאחת, הרי זה משובח) וזה שאפשר לעצור באמצע תוכנית

וללכת ולחזור לראות מאותו מקום בדיוק אחרי שאתה חוזר (Time Shift Recording)

הפונקציה השנייה אפשרית עם מחשב, הראשונה לא, ולכן מחשב זה לא פתרון מספיק טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אם בכרטיסי המתקדמים יותר זה אפשרי תצטרך שני ממירים בשביל זה...

וממיר מקליט גם עובד יותר טוב עם המדריך תוכניות... אני לא חושב גם שיש את האפשרות במחשב להקליט סדרה שלמה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם לא מזכירים את הדמי שימוש החודשיים..

בנוסף ל900 צרים עוד 15 שקל לחודש לשלם

דמי המנוי היו קיימים גם בתקופה שלפני המבצע הנוכחי, כשהממיר עלה כ-1600ש"ח. אין פה שום דבר חדש.

ולפני שיקפצו כל אותם חכמים שיספרו שהם לא משלמים דמי שימוש, אני אומר שבדקנו כמה עשרות פעמים את הנושא וכל פעם התעקשו ב-HOT שיש לשלם דמי שימוש. אז אם עשיתם קומבינה, ספרו לחבר'ה...כי HOT לא מוותרים סתם כך על דמי השימוש.

אני לא מתיימר להיות גאון בתחום, אבל לפי מה שהבנתי הממירים הללו עדיפים על הרכבת מחשב שישב בסלון (כן, הממיר מיועד להיות בסלון עבור המשפחה ולא בחדר שלכם ליד המחשב. אלא אם כן כבר יש לכם מחשב בסלון) מאחר והם עובדים באופן דיגיטלי מלא בעוד כרטיסי טלביזיה והקלטה למיניהם מעבירים מדיגיטלי לאנלוגי.

ובכל מקרה, בואו נחזור לנושא הדיון, שעוסק בהורדת המחיר, האם זה כדאי? יש פה קאץ'? ועוד...אם אתם רוצים להתווכח מה יותר טוב, מחשב או ממיר תפתחו לעצמכם דיון חדש בבקשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה קאצ' כבר יכול להיות? אם מישהו רוצה אז המחיר כבר די סביר, אז שילך על זה.

(אין לי כרטיס טלויזיה) ואין לי צורך בDVD מקליט אז אני לא מתכוון לעבור אליו, אולי אם הוא יהיה במחיר של הדוקסיס\סמסונג אז מן הסתם כן, עד אז אני נשאר עם מה שיש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי 2 שאלות על המכשיר:

1) הוא מסוגל לצרוב על את מה שהקלטתי להארדיסק(DVD פנימי, לא לחבר לו צורב)?

2) הוא מסוגל להקליט גם מ- AV in?

אם כן, אז המחיר ממש נחמד(חוץ מה- 15 ש"ח האלה כדברייך), מכיוון שניתן להשיג צורב בסביבות אותו מחיר, ואם ניתן לשלב את שניהם ביחד(שיתפוס פחות מקום, יצור פחות רעש וחום, ויוכל לקבל גישה ללוח השידורים) זה יהייה יתרון דיי גדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. לא זכור לי שיש לו DVDRW, לפי מה שאני זוכר יש לו רק HD בנפח של 80GB.

2. לא זוכר (קראתי את המפרט שלו לפני המון זמן, מצטער)

הנה ביקורת של פוקט על הממיר : http://www.pocket.co.il/cgi-bin/pocketil/viewnews.pl?id=EEuFyyFVlkZPhVmLkG&tmpl=pocket375&style=pocket375

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) הוא מסוגל לצרוב על את מה שהקלטתי להארדיסק(DVD פנימי, לא לחבר לו צורב)?

2) הוא מסוגל להקליט גם מ- AV in?

1. לא אין לו ואתה לא יכול לחבר לו שום דבר... הדרך היחידה שאתה יכול להוציא משם דברים זה עם כרטיס ...

2. לא עג כמה שאני זוכר

1. לא זכור לי שיש לו DVDRW, לפי מה שאני זוכר יש לו רק HD בנפח של 80GB.

120 גיגה לא 80

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...