רוסים משוגעים (או איך לכל הרוחות הסקריפט הזה עובד?) - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רוסים משוגעים (או איך לכל הרוחות הסקריפט הזה עובד?)

MishaK

Recommended Posts

אוקי, הבנתי איך זה פועל:

קח למשל את המספר 10, תחסר ממנו את סכום ספרותיו ותקבל 9.

עכשיו קח את 11 ותחסר ממנו את סכום ספרותיו והופ! שוב פעם 9!

עכשיו קח את 19, שוב פעם תחסר את סכום ספרותיו והופ! 9!

עכשיו בוא ניקח את 28, נחסר ממנו 10 ונקבל 18, שהוא ממש במקרה כפולה של 9 וממש במקרה יש לו את אותו סימן.

עכשיו ניקח את 72, נחסר ממנו 9 ונקבל 63, שגם הוא, הפלא ופלא כפולה של 9 וגם לו יש אותו סימן...

אם אתה רוצה עוד דוגמאות בוא ניקח את 51, נוריד ממנו 6 ונקבל 45 = 9*5

ניקח גם את 100 ונקבל 99 = 9*11

שים לב שלכל הכפולות של 9 יש אותו סימן, זה מבוסס על חוקיות מתמטית פשוטה.

עריכה: עכשיו שמתי לב ש 100 לא נחשב כי ביקשו מספר של 2 ספרות, ושהסימן הזהה הולך רק עד 81 אבל זה מספיק, כי המספר הדו ספרתי הגדול ביותר הוא 99 ואם נחסר ממנו 18, נקבל (כמה מפתיע) 81 שהוא כפולה של 9 וגם יש לו את אותו הסימן.

וכן מישה, אני יודע שאני 0wnz ;D

הבחור אכן צודק, וזה גם לא היה קשה להבין את זה..

אבל מה שאני לא כלכך מבין, זה למה לפעמים הוא נותן סימן אחר בתור התשובה הנכונה..

הרי לפי התיאוריה הזאת תמיד יהיה אותו סימן (לפי הטבלה).

הוא כאילו מנסה "לטעות" בכוונה לפעמים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טריק עשוי טוב :-*

מספר דו ספרתי מבוטא על ידי הביטוי 10x+y. מבקשים להוריד את סכום הספרות (x+y), ומה שמתקבל הוא הביטוי 9x, שמתחלק בתשע תמיד. לכל המספרים שמתחלקים בתשע יש את אותו הסימן, וזה כל הסוד...

עריכה: זה יהיה נכון גם למספרים לא דו ספרתיים, מפני שאז הביטוי יהיה 99x + 9y, הבא יהיה 999a + 99b + 9c, הבא אחריו יהיה 9999a + 999b + 99c + 9d וכן הלאה - כולם מתחלקים בתשע כשהפרמטרים שלמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טריק עשוי טוב :-*

מספר דו ספרתי מבוטא על ידי הביטוי 10x+y. מבקשים להוריד את סכום הספרות (x+y), ומה שמתקבל הוא הביטוי 9x, שמתחלק בתשע תמיד. לכל המספרים שמתחלקים בתשע יש את אותו הסימן, וזה כל הסוד...

עריכה: זה יהיה נכון גם למספרים לא דו ספרתיים, מפני שאז הביטוי יהיה 99x + 9y, הבא יהיה 999a + 99b + 9c, הבא אחריו יהיה 9999a + 999b + 99c + 9d וכן הלאה - כולם מתחלקים בתשע כשהפרמטרים שלמים.

הבנתי כל מה שאמרת חוץ ממה שניסית להסביר על ה-9 והאותיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אסביר בלי אותיות :)

כל המספרים עם ספרת עשרות 1 הופכים ל 9 כי מפחיתים את היחידות (נשאר בדיוק 10) ומפחיתים עוד אחד של העשר.

כל המספרים עם ספרת עשרות 2 הופכים ל 18 כי מפחיתים את היחידות (נשאר בדיוק 20) ומפחיתים עוד 2 בשביל העשרים

וכן הלאה...

10,11,12,13,14,15,16,17,18,19 ->>>9

20,21,22,23,24,25,26,27,28,29 ->>>18

30,31,32,33,34,35,36,37,38,39 ->>>27

ז"א שכל מספר דו ספרתי לפי השיטה הזו יהפוך לאחד מהמספרים 9,18,27,36,45,54,63,72,81

כל מה שקורה זה שהסקריפט שם נותן ל 9 המספרים האילו כל פעם את אותו הסמל (רואים בבירור את האלכסון הזה).

כמובן שבכל פעם הוא משנה את הסמלים אבל ה 9 האילו מקבלים כולם את אותו הסמל וזה לכן הסמל היחידי שיכול לצאת.

אנשים עושים את ההנחה הלא נכונה שכל מספר שיבחרו אחרי הפחתת הספרות יגיע למספר אחר ולא שמים לב לדוגמא ש 70,71,72,73,74,75,76,77,78,79 כולם נותנים את אותה תוצאה (כפי שהוסבר קודם).

זה כל הסיפור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.ak47.ru/mindreader.htm

עריכה:

כן, אני יודע שהסקריפט לפעמים טועה, אבל לרוב הוא צודק, נא לא לכתוב פה הודעות חסרות משמעות של "טעה אצלי" וכו'.

אתה מתכוון שאתה טעית בתרגיל חשבון ;)

הסקריפט לא טועה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנת איך זה עובד עדיין?

אומרים לך לבחור מספר. ניקח את ה 54 שלהם?

ממה 54 מורכב?

50+4 =

10X5+4

אומרים לך להוריד את 4 ו-5 נכון? כי אלו הספרות.

תוריד 4 יש לך 10X5.

כלומר 10 פעמים חמש. תוריד חמש אחד, יש לך עכשיו רק 9 פעמים חמש. והסימן שנקבע לכל הכפולות של 9, הוא המספר שיצא לך כשתלחץ לא משנה מה. תבחר סתם מספר שמתחלק ב 9 וזה עדיין יצא.

הבנת?

בלי אותיות, בלי סיבוכים. אם אתה עדיין לא מבין אז שמישהו יתרגם לך לרוסית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב לציין שזה הדהים אותי בהתחלה... ואז החלטתי לנסות להבין איך זה פועל (ולהרוס את הכיף!!! לרגע הרגשתי שיש בזה משהו מיוחד... ::) )

בכל אופן, ברגע שניסיתי להבין את זה הבנתי מיד, כמו כולם (למעט אדם אחד פה... מה קורה לך מישה?!?! ) ...

אבל זה ממש מגניב! זה גרם להרגשה על טבעית לרגע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...