"שרון אירגן ערב שירה בציבור בחדר האוכל בוושינגטון" - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"שרון אירגן ערב שירה בציבור בחדר האוכל בוושינגטון"

udicol

Recommended Posts

לקוח ממעריב, יום שישי ה-18/10/2002 :

"הבלייר האוס, בית הארחה הרשמי של אורחי נשיא ארה"ב, מארח כמעט מדי שבוע מנהיג של מדינה זרה, אבל עובדי מעון הארחה, הממוקם ממש מול הבית הלבן, לא ראו כנראה מראה כזה מימהם:מנהיג מדינה זרה יורד לחדר האוכל ומארגן שירה בציבור יחד עם עובדיו.

זה קרה ביום רביעי בשעה תשע וחצי בערב, זמן קצר לאחר ששרון סיים ארוחת ערב רשמית עם שר ההגנה האמריקאי דונלד ראמספלד.

שרון עלה לחדרו להוריד את החליפה והעניבה וחזר לחדר האוכל. אחד מעובדי משרד ראש הממשלה הוציא מהאינטרנט שירי ארץ וכרך אותם לשירונים שחולקו לעובדים. כמה שולחנות אוחדו וסביבם הסבו כל אנשי הפמליה, מאחרונת הפקידות ועובדי הלוגיסטיקה, עבור באנשי שגרירות בוושינגטון ובהם השגריר דני איילון וכלה בראש הממשלה. גם חלק מצוות האבטחה הצטרף לשירה שנמשכה כשעתיים. בין השירים "חורשת האקליפטוס","ירושלים של זהב" ו"אני רואה אותך בדרך לגימנסיה".

"בחיים שלי לא ראיתי כאן דבר כזה",אמר האחראי על הבלייר האוס לאחד מאנשי השגרירות בוושניגטון.".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח PrototypE.rev.3

אני יכול לשאול למה זה לעזאזל אמור לעניין מישהו ?

עזבו אותי , שאני הדוגמא הכי גרועה לישראלי , אבל בחיייייאת , כמה כבר אפשר לכתוב על השרוט הזה ?

אז הוא ראש ממשלה , המדינה לא תמיד רוצה לדעת איך הייתה היציאה שלו אחרי שהוא אכל אווז בבית הלבן .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזבו אותי , שאני הדוגמא הכי גרועה לישראלי , אבל בחיייייאת , כמה כבר אפשר לכתוב על השרוט הזה ?

אז הוא ראש ממשלה , המדינה לא תמיד רוצה לדעת איך הייתה היציאה שלו אחרי שהוא אכל אווז בבית הלבן .

ה-"שרוט" הזה נבחר על ידי רוב במדינת . עדיין תומכים בו רוב העם. הוא נבחר ציבור ואל לך להשמיצו.

דווקא מעניין אותי איזה אווז הוא אכל ומה שתה. במיוחד על האירגון של שירה בציבור בוושינגטון הבירה.

אם אין לך מה לכתוב, לפחות אל תשמיץ!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-"שרוט" הזה נבחר על ידי רוב במדינת . עדיין תומכים בו רוב העם. הוא נבחר ציבור ואל לך להשמיצו.

דווקא מעניין אותי איזה אווז הוא אכל ומה שתה. במיוחד על האירגון של שירה בציבור בוושינגטון הבירה.

זה שרוב העם בחר בו, לא אומר שהוא מושלם או אפילו קרוב לכך, ובתחרות של שתי מועמדים, אין יותר מדי ברירות.

להגיד שהוא "שרוט" זאת הבעת דעה, ואני לא רואה איפה ההשמצה פה.

הוא צודק, למי לעזאזל אכפת שהוא אירגן ערב שירה בציבור?!

הוא ראש ממשלה, אין לו עניינים יותר חשובים מלעשות ערב קריוקי עם בוש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם לא חושבים על זה נכון. בטח שאכפת. ככה אנחנו נראים, על פי המנהיגים. אתם רוצים להראות כעם שמן, רעב, ששר בקולי קולות בביתו לא שלו? לא ניסחתי טוב כי זה לא נשמע גרוע כל כך אבל אם האמריקנים נדהמו..... ואיך הולך המשפט:" את האמריקני אין דבר שיוכל להדהים".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שרוב העם בחר בו, לא אומר שהוא מושלם או אפילו קרוב לכך, ובתחרות של שתי מועמדים, אין יותר מדי ברירות.

מי בכלל התכוון שהוא מושלם? למה אתה מסלף?!

מי שאומר "שרוט" על שליח ציבור פוגע בחלק מהציבור ! לידיעתך!

ותשמע זה ממש דבר יפה ונחמד לארגן ערב שירה בציבור מתחת לחלונו של בוש - מלך העולם.

כנ"ל לגביך , אם אין לך דבר מה עינייני להגיב פשוט אל תגיב, ואל תשמיץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי בכלל התכוון שהוא מושלם? למה אתה מסלף?!

מי שאומר "שרוט" על שליח ציבור פוגע בחלק מהציבור ! לידיעתך!

ותשמע זה ממש דבר יפה ונחמד לארגן ערב שירה בציבור מתחת לחלונו של בוש - מלך העולם.

כנ"ל לגביך , אם אין לך דבר מה עינייני להגיב פשוט אל תגיב, ואל תשמיץ.

סליחה??

איך בדיוק השמצתי אותו? הא?

בטח שזה נחמד, אבל זה לא מעניין אותי(או רוב האנשים שלא מתעסקים בקטנות) בגרוש.

וכול דבר שאני אגיד יכול לפגוע בחלק מהציבור, מה לעשות, ככה זה בחברה פלורליסטית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ערב שירה בציבור במדינה זרה, בביתו של מנהיג העולם החופשי.

שירים ישראלים, שירי מולדת, אהבת מולדת (אוי כמה שזה יפה), "ירושלים של זהב"....

זה מרגש, זה יפה, וכל הכבוד.

לא אהוד, לא ביבי, לא פרס, רק שרון : יזם, שר, בירך . כל הכבוד!

:yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה לא מעניין אותך אל תגיב !

תפסיק עם העקיצות המיותרות שלך!

עקיצות מיותרות?

הת'רד הזה מיותר.

במקום לנהל את המדינה, ללכת לשיר עם כמה אמריקנים זה מיותר.

כשהמצב בארץ כול כך על הפנים, לפחות ראש הממשלה נהנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה לא מעניין אותך אל תגיב !

תפסיק עם העקיצות המיותרות שלך!

עקיצות מיותרות?

הת'רד הזה מיותר.

במקום לנהל את המדינה, ללכת לשיר עם כמה אמריקנים זה מיותר.

כשהמצב בארץ כול כך על הפנים, לפחות ראש הממשלה נהנה.

יופי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...