בעייה בכרטיס הקול שלי (AUDIGY), אשמח לעזרה - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעייה בכרטיס הקול שלי (AUDIGY), אשמח לעזרה

badmama

Recommended Posts

אתה רציני בשאלה שלך? בוודאי שיש הבדל... וההבדל עצום! ובמיוחד שאתה משווה כ. קול OB לאודיג'י 2 שהוא כמה רמות מעל הOB... כמובן את ההבדל תרגיש רק אם יש לך תואמים ולא 2 קופסאות שימורים שמקבלים עם רכישת המחשב... אני אגיד לך אפילו יותר מזה - יש לי בלוח כ. קול מובנה 7.1, אבל העדפתי לרכוש בזמנו אחד חיצוני, אז הלכתי על קריאטיב LIVE! 5.1 ערוצים שבזמנו היה כרטיס מצוין... היום אני עם AUDIGY II ZS וההבדל בינו לבין הלייב פשוט עצום! האיכות ברמה אחרת לגמרי בהתחשב שבזמנו גם הייתי מרוצה מהאיכות של הלייב... אז בקיצור - אתה משווה פה כרטיס 16BIT 48KHZ לכרטיס 24BIT 196KHZ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה קודם כל,

בהחלט מרגישים לב בהבדל מסוים.

הבעיה שלי כרגע - סראונד שומעים טוב ב TESTING של קרייאטיב לפי כל הערוצים, אבל בשמיעת שירים רגילה ב WINAMP או נגינת סרט ב BSPLAYER, שומעים רק מהסטריאו (ואפילו לא מהפרונט), מה הבעיה?

הרמקולים שלי הם ה X-530 של לוג'יטק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי ועובד מצוין. הבעיה היא שהסנטר לא משמיע קולות בכלל, זה אמור להיות ככה?

מומלץ גם להוריד את הדרייברים הכי חדשים? משום מה הדרייברים שהורדתי מהאתר של קרייאטיב מסרבים לעבוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נראה אם החיבורים שלי נכונים:

d-tree_audigy_se.jpg

ירוק לירוק, כתום לכתום, שחור לשחור. ככה זה צריך להיות? הרמקולים הם X-530 של לוג'יטק.

הכרטיס שלי הוא ה AUDIGY VALUE, ומשום מה הדרייברים אליו אינם מכירים בו במערכת (למרות שבכל שאר סביבת , הוא מוכר לכולם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אתה אמרת שיש לך אודיג'י 2!

תוריד דרייבר אחרון לאודיג'י 2!

http://ccftp.creative.com/manualdn/Drivers/AVP/9056/0xFDDCD16C/SBAX_WEBUP_LB_2_08_0004.exe

ואם אתה צריך את הממשק הגרפי של העזרים של הכרטיס פשוט או thx setup console פשוט תתקין מהתקליטור אחרי שהתקנת את הדרייברים החדשים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...