מה הייתם עושים עם 10 מיליון שניצחתם בלוטו? - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה הייתם עושים עם 10 מיליון שניצחתם בלוטו?

T-Flash

מה הייתם עושים עם 10 מיליון שניצחתם בלוטו?  

1407 הצבעות

1. 1. מה הייתם עושים עם 10 מיליון שניצחתם בלוטו?

• מפקיד בבנק והייתי חיי על ה 3-5 אחוזים שנתיים.
    • יוצא לבלות עם כל הכסף, בלי להתפשר כמעט על כלום.
    • חוסך.
    • אחר.

Recommended Posts

• תגובות 92
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קרוב לוודאי שהייתי מרים עוקץ איכותי שכולל התחברות מעמיקה וממושכת לקרובי משפחה נידחים, וידוא שאני אכן נמצא בצוואה (ואם לא אז חתימתה של אחת חדשה) , שכירת "מנקים" שיתנקשו בהם ובכל משפחתם עד לרמה כזאת שאני היורש החוקי היחיד לביטוח החיים של כל אותה משפחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרוב לוודאי שהייתי מרים עוקץ איכותי שכולל התחברות מעמיקה וממושכת לקרובי משפחה נידחים, וידוא שאני אכן נמצא בצוואה (ואם לא אז חתימתה של אחת חדשה) , שכירת "מנקים" שיתנקשו בהם ובכל משפחתם עד לרמה כזאת שאני היורש החוקי היחיד לביטוח החיים של כל אותה משפחה.

אחי אתה מפחיד :errrr:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שההיתי הולך אל אופציה א 20-25 אלף בחודש זאת אחלה משכורת מריבית :lol:

בחודש הראשון ההיתי מרכיב מערכת משחקים הכי טובה שאפשר+ קונה תדברים שאני תמיד רציתי (פלזמה 50 אינץ, מערכת ביתית,שולחן בילארד)

בחודש השני איזה CJ סיקס חמוד

בחודש השלישי והרביעי משפץ אותו והופך אותו לחיית שטח

בחודש החמישי מרכיב מכון בבית

ב25 אלף בחודש אפשר לבזבז כמה שבא לך ולהמשיך לחיות בצניעות (לא לקנות כול יום אוטו או בית אבל אפשרי לקנות טלוזיה וכ'ו)

חמוד...

את ה 2.5/3 % ריבית מקבלים אחת לשנה .

או בקיצור 25K לשנה...

וגם על זה יש אחוז מיסוי דיי גבוה כשאתה משחרר את הכסף.

;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3 מיליון נותן לאחותי ולגיסי ולאחיין שלי.

חצי מיליון לבזבוזים לי וחצי לאמא שלי.

מיליון תרומה, ואת השאר לבורסה או לבנק.

האאא וגם יש לי תמיד חלום כזה אם אני יהיה מליונר, כל כמה שבועות אני יסתובב בעיר ימצא לי איזה הומלס ויהפוך את החיים שלו - פרוייקט כזה צריך לעלות בסביבות המאה אלף פר הומלס(הכשרה, בגדים, אוכל, בית וכו'...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3 מיליון נותן לאחותי ולגיסי ולאחיין שלי.

חצי מיליון לבזבוזים לי וחצי לאמא שלי.

מיליון תרומה, ואת השאר לבורסה או לבנק.

האאא וגם יש לי תמיד חלום כזה אם אני יהיה מליונר, כל כמה שבועות אני יסתובב בעיר ימצא לי איזה הומלס ויהפוך את החיים שלו - פרוייקט כזה צריך לעלות בסביבות המאה אלף פר הומלס(הכשרה, בגדים, אוכל, בית וכו'...)

חחחחחח רעיון גדול!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יותר פשוט (וערכי) למצוא לו עבודה? אין ארוחות חינם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע הומלס ממוצע לא בדיוק יודע לעבוד, מה הוא יודע כבר לעשות ?!

אני משכיר לו דירה נותן לו כסף לאוכל ורושם אותו לאיזה מוסד לימודי שילמד מה שבא לו.

וכמובן דורש שיראה לי כל שבוע חשבונית של כל הדברים שהוא קונה או שאני מנתק לו את הספקת הכסף, שלא יבזבז את זה על סמים או אלכוהול...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...