קצת שעשוע- מה קורה שאתה לא מבין בגרוש בעבודה שלך? - עמוד 8 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קצת שעשוע- מה קורה שאתה לא מבין בגרוש בעבודה שלך?

Pika007

Recommended Posts

עם לא רוצה זול... הוא רוצה להרגיש שהוא "דפק את המערכת" למרות שהוא דופק רק את עצמו

*עובר על כל העמודים כרגע*

יש לי אישור להוסיף את זה לחתימה?[זה אחד המשפטים הכי נכונים ששמעתי השנה :lol:]

אגב, כנסו לוואלה מדי פעם, תראו איזה מחשבי מעולים יש שם :) [שום דעה על החנות D:]

בכל מקרה, המוכרים באייבורי הם שיא הסטיגמה הישראלית/יהודית..

כשהייתי עוד בתכנונים למחשב שלחתי להם בפקס את המפרט שלי, הם נתנו לי הצעת מחיר ב1000 ש"ח פחות מהמקור הבעיה היא שנתנו לי ספק JSP[לא FSP] 350W, כרטיס מסך 7600GS לעומת ה7600GT, מעבד פנטיום 4 לעומת D, בלי כרטיס ועוד כמה דברים..

כמובן שאחרי כמה ימים באנו לשיחה שם, אחרי הפעם החמישית שאני אומר למוכר שטיפל בהצעה באותו זמן הוא הסכים לשים לי 7600GT.. בקיצור הוכחתי לאמא שלי למה צדקתי כשאמרתי שזה יהיה אסון אם אני אקנה מאייבורי D:[שום דעה, בטח התכוונתי שהאסון יהיה תאונת דרכים או משהו בסגנון :P]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 109
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בד"כ שם יהיו אנשים שמבינים עיניין, טכנאים טובים ולא רמאים.

אני לא יודע מה בד"כ אומרים על One1 (מחשוב ישיר), בעבר נפלו עלי כמה טכנאים שלהם שמבחינת מקצועיות לא היו שונים מטכנאי xD מחנות מצוייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח אח אח היום ליפני 8 שנים בערך היו היה לי שעובד טוב רק ש לא היה עם מאוורר על המעבד הזמנו טכנאיניאק (טכנאי מניאק )

אמר שהמעבד והמסך לא טוב לקחו לנו את המסך והביאו לנו משהו שהרוב זה צבע ירוק מעבד 900 בימקום 1100 שהיה לנו או לא זוכר

אב שיל חזר שבוע אחרי מחול והם כבר לא עובדים יותר בחנות שהם עבדו :yelclap::D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה בד"כ אומרים על One1 (מחשוב ישיר), בעבר נפלו עלי כמה טכנאים שלהם שמבחינת מקצועיות לא היו שונים מטכנאי xD מחנות מצוייה.

לא מכיר את החנות שאתה מדבר עליה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...